John Frieda

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: moncsi29, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Ápolja a hajat az egészséges A-, C- és E-vitamin, a zöldteakivonat és az értékes hidratáló anyagok keverékével. Tejproteinnel, e-vitaminnal, avokádó olajjal hidratálja, fényessé, és puhává teszi a vékony szálú, göndör, és hullámos hajat. Erősíti, könnyen fésülhetővé teszi, és védi a töredezéstől a hajszálakat

Keres - John Frieda Frizz Ease Csodakúra Mélyreható Intenzív Hajmaszk
Ár: Megegyezünk , Eladó: boggger
Állapot: Bármilyen, Helyszín: Személyesen Budapesten, fizetés: --
Panni21

2016. február 24.

Meggyőződésem, hogy ez a pakolás a márka legjobban sikerült terméke. Vékony szálú, száraz hajam van, ami imád elektrosztatikus lenni. Kevés kell belőle, még így is, hogy hosszú a hajam. Két hete már minimum megvan, de még mindig csak a tetejét kapargatom. Igazi, sűrű állagú pakolás, nem olyan folyós, mint pár korábbi termékem. Sokkal kevésbé töredezik a hajam, mint korábban, és nem is száll szanaszét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Izabel

2016. február 16.

Már régóta kerülgettem a Müllerben és Valentin-nap végre beteljesedett a szerelmünk :D A viccet félretéve, kevés jobb dolog történhet a hajammal :) Minden ígéretét beváltotta: ápol, fényessé és könnyen kifésülhetővé teszi a hosszú (festett) szőke hajam. Mivel meglehetősen drága, én csak a hajam alsó felére viszem fel (felülre egy másik, pénztárcabarátabb, pakolás kerül), de így is működik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

carriebradshaw

2015. december 14.

Sejtettem h én leszek az üdítő kivétel akinek nem válik be :D tényleg úgy lepuhítja/lapítja a göndör, vékony szálú hajat mint a macskaszőrt. Nyaffnyaff, pedig úgy szerettem volna szeretni. A sampon amit használok kicsit szárít és együtt talán még nem vészes, de semmi csodát nem tapasztaltam, se fény, se hidratálás,se könnyebb kifésülés. OK, fogjuk rá, hogy puhább, de ennyi...Pedig nekem sokáig elég lenne, mert nincs nagy hajtömegem, szóval most fél évig tuti nyúzzuk egymást (heti 1 használattal, 2. hajmosásnál más termékek), ha ki nem hajítom a kukába :D Számomra az illata is gagyi, bármelyik drogériás pakolás tud ennyit harmadáron :( Még azon gondolkoztam hogy talán keveset teszek a hajamra (nem akarom elhinni, hogy sz*r :D) majd legközelebb kipróbálom nagyobb adaggal csak szerintem akkor meg másnapra lezsírosodik tőle. Ha véletlen nem így lesz, akkor updatelek :D

update: eladom.. :D nem küzdök tovább, akinek bevált és szeretné, írjon egy üzit, megvan a sampon is hozzá! :*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Jenni1227

2015. december 8.

Hát én jó ideje már csak ezt használom. De azon h Magyarországon ennyire drága lehidaltam. Itt Németországban a Dmben 3.99 € ami 1200 forint . És azért sokkal olcsóbb mint 3000 Ft.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 8.

fannc22

2015. augusztus 27.

Update: Még mindig csodálatos, de az ára...sajnos nem bírom egyfolytában ezt venni, ezért kénytelen vagyok a Fruttával felváltva használni. Persze ezt jobban szereti a hajkoronám. Imádja. :)

Az én hajam sajnos tipikusan beleesik a seprű kategóriába...felül nagyon szép fényes meg minden, de alul...mint egy seprű :( Nem is töredezett, sokkal inkább nagyon száraz. Már régóta keresek egy olyan pakolást ami talán tényleg hasznél, de legalább annyi, hogy kezelhetővé teszi a hajamat. Az itteni véleményeken felbátorodva hát beruháztam egyre, reménykedtem, hogy tényleg használ valamit, mert hát nem olcsó. Tegnap tettem fel először a pakolást, és hát WOW! Annyira,de annyira sok pozitívumot találtam benne, negatívumot talán nem is. Már kifésülni sokkal könnyebb volt, szárítás közben nem gubancolódott a hajam és tépődött ki a fésüvel egy egész tincs kb. :D Könnyen kezelhető lett a hajam utána. Nem lapítja le a tetején, és nem kelt zsíros hatást.(én eddig a Serical Latte-t használtam, aminél sajnos sokszor ez volt a problémám). Úgy érzem a hajam könnyű, friss és illatos. Mikor reggel felkeltem sem kellett küzdenem a bontófésümmel, mert nem kellett a csomókat kibontanom VÉGRE!! Nagyon örülök, hogy megvettem, remélem a hosszabb hatása is pozitív lesz és tényleg talán végre rendbe teszi valami a hajamat. 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

emcuscicus666

2015. augusztus 17.

Nem sok ujat tudok mondani, amit elottem meg nem emlitettek. Hosszu, hullamos es rengeteg hajam van. Nehez vele banni, nehez szaritani, hajlamos a szenakazal-effektusra. Elso alkalommal hajmosas utan egy napig hagytam fent. Utana selymes, pihepuha volt. Ez a taplalo nap mar nagyon rafert, mert a vege kezdett kiszaradni. Elso nap meg oke volt, de a hajmosast koveto napokon szalkasra szaradt, es copfba kotve is csunya volt. Ekkor lett elegem a mezei balzsamokbol. Szoval az egy napos hajkura utani harmadik napon is selymes volt a hajam vege, ami nalam mar maga a csoda.
A masodik alkalommal ugy hasznaltam, ahogy kell, es hagytam magatol megszaradni a hajam. Csodas puhasag, hidrataltsag erzese, es minden egyeb.
Ezentul csak 20-30 percig hagyom fent, es remelem eleg lesz ennyi apolas.
Jo sok van benne, de engem mar az ara sem tart vissza. Ez vegre bevalt, es tobb napig is erezheto a hatasa. :)

Update
Egyre jobban imadom. Az illata csodas, minden muviseg nelkul, a hatasa lekorozhetetlen. Nem akarom lecserelni soha! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Ezentul csak 20-30 percig hagyom fent, es remelem eleg lesz ennyi apolas.

Update

niktoria

2015. augusztus 13.

Nálam valahogy elmaradt a wow hatás, jó-jó, de csodát ez sem tesz. Az illata szerintem baromi vegyszeres, nem jó beleszagolni. Fél-1 órát hagyom hatni hajmosás után, de semmi extra. Ami azt illeti 3000 Ft/150 ml-ért kicsit jobbra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Csillagpor123

2015. augusztus 6.

Nagyon jó! Szép fényes és puha hajat eredményez. Egy nagy gondom van vele: Túl intenzív az illata... :S ( plusz drága is :D )
Összességében jár neki az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Összességében jár neki az 5 csillag!

bogibooo

2015. július 26.

Erőteljesen vacillálok a 2 és a 3 csillag között: összehasonlítva a kallos latte hajpakolással teljesen ugyanazt a hatást tudom elérni: puha fényes és selymes haj. 3 db tasakos kiszerelést vásároltam meg belőle (szerencsére) és nem vagyok tőle elájulva. Szépen ápolja a hajat, de a fent említett kallos pakolással is elérem ugyanezt a hatást tized áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

aliz1105

2015. május 2.

Több éve hogy mindíg visszatèrek hozzá. Számomra tényleg csodaszer. Rengeteg hajpakolàst kipróbàltam , próbálom megtalálni a legjobbat számomra. Nem is értem mièrt teszem... rég megtaláltam. Nem mondom hogy nincs hozzá foghatò , van még ami ugyanilyen jó csak drágább sokkal. Minek adja ki valamiért 3 szor annyit . Főleg ha bootsban van 3for2 akció. Ha van baràtotok , rokonotok angliàban , hozasatok magatoknak innen 3 doboz kb 11 £ kb 4400 ft. De van amikor ennèl is olcsóbban hozzà lehet jutni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Phytantriol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate