John Frieda

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: moncsi29, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Ápolja a hajat az egészséges A-, C- és E-vitamin, a zöldteakivonat és az értékes hidratáló anyagok keverékével. Tejproteinnel, e-vitaminnal, avokádó olajjal hidratálja, fényessé, és puhává teszi a vékony szálú, göndör, és hullámos hajat. Erősíti, könnyen fésülhetővé teszi, és védi a töredezéstől a hajszálakat

Keres - John Frieda Frizz Ease Csodakúra Mélyreható Intenzív Hajmaszk
Ár: Megegyezünk , Eladó: boggger
Állapot: Bármilyen, Helyszín: Személyesen Budapesten, fizetés: --
Sedna

2014. január 31.

A legjobb pakolás, amit valaha használtam! Nem olcsó, de minden forintját megéri, és sokáig ki is tart. Hihetetlenül puha lesz tőle a hajam, és könnyebben egyenesre tudom szárítani. Ezenkívül a töredezésre különösen hajlamos hajam végéből alig kell néha vágni, amióta ezt használom, egyszerűen imádom! Balzsamként nem próbáltam használni soha, a hajamon szoktam hagyni fél-egy órán keresztül. Az itt olvasott vélemények miatt vettem meg, és egy percre sem bántam meg. Ha elfogy, azonnal megyek a következőért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

annat_19

2014. január 18.

jajj, ha lehetne 10 pontot is adnék rá:) A legeslegjobb. Szintén a vélemények miatt vettem meg, és azóta is nagy kedvencem! Csodát művel a hajammal, az illata iszonyatosan jó, könnyen kezelhető lesz az amúgy göndör hajam. Picit drágállom a "kis" mennyiséghez képest, de miután tudom hogy megéri, inkább ezt veszem meg mint az olcsóbbat, ami nem használ. Aki teheti mindenképp próbálja ki!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

sthippolyt

2014. január 3.

Hosszas keresgélés után megtaláltam a száraz, enyhén hullámos-de kiegyenesíthetetlennek hitt hajamra a megoldást :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

Kitti86

2013. december 24.

Nagyon szépen rendben tartja a száraz, töredező hajvégeimet. Hetente egyszer használom, de így is csodát tett a szőkített hajammal. Nem lesz tőle ragacsos, zsíros a hajam (ami egyébként iszonyat gyorsan zsírosodik), és az illata is nagyon kellemes. Biztosan újra fogom venni, és kedvet kaptam, hogy kipróbáljak még több JF terméket:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

svivko

2013. december 1.

Medora meggyőzött. Én ebayről rendeltem, a megszokott samponjaimmal együtt, hogy mind jobban megérje a szállítás. Ott amúgy az ára 2000Ft, de szállítással együtt ugyanúgy jövünk ki, mint a Mülleressel, csakhát a sampikat nem kaptam meg itthon. No mindegy is, lényeg a lényeg, hogy elkérik érte a pénzt, de az utolsó forintot is megéri.
Könnyű fehér zseléshabos állagú, tuttifruttis, ananászos illatú hajpakolás. Könnyedén eloszlatható a hajon, nekem a gyógynövényes samponomtól csikorgós lesz a hajam, és összeáll, mint egy feltekert szalmabála, de ez pikk pakk kifésülhetővé tette. (Én bontófésűvel szoktam kifésülni ilyenkor a zuhany alatt a hajam, így minden hajszálhoz eljut, kijönnek a hullahajszálak, és a törcsiszáraz hajat már gyerekjáték utáni kifésülni, ) A dobozán az áll, hogy vizes, tiszta hajra kell felvinni, kb 3-5 percig, no én kb negyed órát csoffasztottam rajta, biztos ami biztos. Könnyen kijön, és finom, tiszta, enyhe parfümös illatot hagy maga után. Hajszárítás után a haj könnyed, nem száll, de mégis légies, vagy hogy mondjam, nem nehezíti el, loboghat a szép haj a szélben, mint egy schauma reklámban.
A párom is észrevette, hogy milyen pihepuha, és életteli hajkoronám lett. Főleg az enyhe finom illat tetszett neki. Fel is tettem neki a kérdést; ... Gábor-Gábor mondd meg nékem, kinek a haja a legszebb a vidéken? Amire férfi így felelt: A tiéd. Haha, Hófehérke után szabadon, hálistennek ezután nem mondta tovább, hogy "báár annak a szőke bögyös lánynak..." :D.
Tudom, beteg vagyok. De ezt ő is tudja.
Szóval imádon ezt a pakolást, s bár az elején megrökönyödtem a mindössze 150ml-én, de elég volt egy fél diónyi mennyiség a hosszú hajamra.
Hezitálás nélküli ötös. :)

Másnap is megmaradt a puhaság, még úgy is, hogy autómosásnál elfelejtettem felgumizni a hajam, és rátelepedett egy jó adag vízpára. Ez csoda, ilyen még sosem fordult elő, hogy ezt kibírta volna a hajam!
Update: Újravettem! ( és még sokszor újra is fogom venni) (Müllerben most 2300, ahogy az összes JF cucc! :) Vegyétek, szépüljetek! )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Tudom, beteg vagyok. De ezt ő is tudja.
Hezitálás nélküli ötös. :)

damaged

2013. november 20.

John es en.. tokeletes a viszonyunk mar hosszu hosszu ideje.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

John es en.. tokeletes a viszonyunk mar hosszu hosszu ideje.

Sophie92

2013. november 4.

Rengeteg hajpakolást kipróbáltam már, természetesen jobb, mint bármelyik drogériás. Puhává és fényessé teszi a hajam (a száraz hajvégekkel ez sem tud mit kezdeni). Viszont észrevettem, hogy "kiszöszösíti" a hajam. Jó, jó, de még keresem az igazit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

drzoerose

2013. október 17.

Az én kapcsolatom John-nal a kíváncsiságom miatt kezdődött el. Az Aussie 3 perces pakolása alatt olvastam, hogy valaki az egekbe dicsérte a márkát. Mondom, egy próbát megér.
Éppen közeledtek a Glamour napok, ezért előre kinéztem magamnak néhány dolgot előre. Szerencsére a Müllernek van egyszer(esetemben kétszer) használatos kiszerelésű pakolása, ami annyira meggyőzött, hogy a 20 %-os kuponommal megvettem az egész Frizz-ease családot *-*
Szőke a hajam, bolyhosodó hajvégekkel. Most hogy néz ki?
Victoria's Secret Sex Goddess ^^ úgy bámulják az emberek a hajam (én meg úgy dobálom), mintha valami L'Oréal kampányból léptem volna ki.
Minden egyes forintot megért, amit fizettek érte. Csak a pakolás egy alkalommal olyan mértékű változást eredményezett, hogy még anyám is meggyanusított, hogy fodrásznál jártam :3
Aki tud, ruházzon be rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 17.

Szőke a hajam, bolyhosodó hajvégekkel. Most hogy néz ki?
Aki tud, ruházzon be rá!

c.ancsa

2013. szeptember 19.

Ahogy balzsamjánál is írtam, növesztema hajam, de egy göndör, szárazságra hajlamos hajnál nehéz. Na, de én tettem róla, biztos ami biztos ezt is megvettem a samponjához. És imádom! Nem is használom minden alkalommal, mert annyira puha lesz tőle a hajam, hogy kibír egy mosást nélküle. Puha, de nem száll! Maga a pakolás egy nagyon tiszta illatú, kicsit ,,habos" állagú krém. Én eddig egy termékre sem mondtam, hogy eből kevés is elég, de ebből tényleg!! Erről is csak jókat, szenzaciókat tudok írni, akár csak a balzsamjáról!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Joe

2013. augusztus 20.

Természetesen az itteni vélemények hatására szereztem be belőle, épp akciós volt (ha most valamelyikőtök megnézi az utóbbi véleményeim, akkor azt szűrheti le, hogy valami akcióáradat szakadt rám és tényleg így volt! Pont jókor mentem a Müllerbe) A lényeg, hogy bevásároltam John Friedából és a hamvasító sampont leszámítva bejött. Hajmosás után, törölközőszáraz hajamra szoktam felvinni, majd egy fél órára rajta is hagyom. Szőkített hajam van, ráfér az ápolás. Alapvetően is puha hajam van(hála érte), de ettől még inkább. Olyannyira, hogy ha kiengedett hajjal alszom, reggel ugyanolyan puha marad. (Ezt eddig a Loreal hajfesték utáni kondícionálója hozta ilyen jól, de az szerintem csak a festékhez jár.)
Ami még fontos, hogy nem zsírosít. Minden valószínűség szerint ezt is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Phytantriol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate