John Frieda

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: moncsi29, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Ápolja a hajat az egészséges A-, C- és E-vitamin, a zöldteakivonat és az értékes hidratáló anyagok keverékével. Tejproteinnel, e-vitaminnal, avokádó olajjal hidratálja, fényessé, és puhává teszi a vékony szálú, göndör, és hullámos hajat. Erősíti, könnyen fésülhetővé teszi, és védi a töredezéstől a hajszálakat

Keres - John Frieda Frizz Ease Csodakúra Mélyreható Intenzív Hajmaszk
Ár: Megegyezünk , Eladó: boggger
Állapot: Bármilyen, Helyszín: Személyesen Budapesten, fizetés: --
andrea.horvath79

2013. június 29.

Az itteni vélemények hatàsàra vettem meg, és milyen jòl tettem! Nèha igazàn nehezen kezelhetô hajam van, göndör is, festett is, rengeteg is, hosszù is. Extra törôdést igényel, amit eddig csak néhàny nem kevés pénzbe kerülô maszkok, olajok tudtak orvosolni.
Frieda felveheti a versenyt a legnagyobbakkal, fantasztikusak a samponja, balzsamjai is.
A hajam könnyen kezelhetô, puha, selymes , ragyogò. Abszolùt must have!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 29.

A hajam könnyen kezelhetô, puha, selymes , ragyogò. Abszolùt must have!

mariib

2013. június 7.

Koszonom a tippeket! :)
Harom hete en is hasznalom a termeket, es nagyon elegedett vagyok, tobb ismerosomnek fel is tunt, hogy milyen szep a hajam. Hala a John Frieda termekeknek, a hajam konnyen kezelheto, fenyesebb es selymesebb furtjeim lettek. Tokeletesen bevaltak a Frizz-Ease termekek a gondor hajamra. A hajapolasi rutinom szerves reszeive valtak, nem is keresgelek tovabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 7.

Koszonom a tippeket! :)

Makkancs

2013. május 17.

Imádom! I-má-dom :D Isteni illat, ami még nem vált tucattá, csodásan hidratál, utána nem száll a hajam, csak fényes, de nem nehéz. Néha eltántorodok a márkától az ára miatt, vagy mikor nem vagyok Müller-közelben, de a hajam meg is sínyli ezeket a spórolásokat. Egy-két hónap után mindig visszatérek. Ha valaki növeszti a haját, és lehető legkevesebbszer akar csípni a végéből, akkor ez a márka kell neki ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

e.m.e.s.e

2013. május 10.

Nevéhez híven valóban "csodakúra", ami abszolút megéri az árát (jelenleg 2990 Ft/150 ml).
Másfél hónapon keresztül kizárólag a Serical Keratin hajpakolást használtam hajmosás után, aminek eredményeként a hajam kiszáradt. A polcomon két másik hajpakolás várakozott: a Schwarzkopf Bonacure Repair Rescue (amit nagyon kedvelek) és ez. Végül a John Frieda-t választottam. Egyetlen egy használat után visszaállította a hajam hidratáltságát!! 2 napja megállás nélkül simogatom a szuper puha, csillogó hajamat :) Ezentúl gyakrabban fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

csillabo

2013. március 1.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Kár tovább ragoznom. Imádom, Hajam könnyen kifésülhető és puha lesz utána. Hosszú, szőke, vékony szálú hajammal csodát tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Mila85

2013. február 4.

Szerettem volna hibát találni benne....valamit a hatásában, mert amikor megláttam az összetevő listát, hát... nesze neked natúr/bio/természetes hajápolás. DE - és ezen napokig gondolkoztam, hogyan fogalmazzam meg azt amit az én hajammal tette - nem tudok BÁRMI rosszat írni. Legnagyobb problémámat -összesen 2db van a hajammal kapcsolatban - , ami évek óta sújt engem minden áldott télen: sztatikus szállós haj megszüntette! Annyira hihetetlen, bátran veszem fel a műszálas pulcsit, kabát, sapi, sál (lehetetlen küldetés tiszta pamutot venni, ami még a stílusomhoz is illik), friss hajmosás után. Fantasztikus, és nem érdekel egyáltalán mi van benne, komolyan. Hajtőre, fejbőrömre nem kenem, nem szívódik fel, úgyhogy nincs az a szöveg amiért én lemondanék erről a kis csodáról. ez lesz a téli hajbalzsamom. Egyébként is balzsamnak használom tulajdonképpen, mert reggelente mosok hajat, de ekkor is fenn hagyom 10 percet. Amúgy 20-at ír, mint pakolás. 2800 ft volt 150ml, hát gondolkoztam a Müllerben, hogy megéri e. (bár a Naked balzsamom meg 1600 és azt se sajnáltam, mert tökéletes(kivéve télen, mert sztatikusságon nem segített). De végülis, megéri, mert semmi mással nem tudtam megszabadulni ettől a pokoli idegesítő állapottól :) Boldogabb ember lettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 4.

Alice83

2012. szeptember 16.

Nagyon jó termék..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Nagyon jó termék..

moncsi29

2012. június 29.

Most kezdtem el használni.Csúcs!
Az én rakoncátlan hullámos,vékony szálú hajamat szép fényessé tette,és hála neki,már nem száldos össze-vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 29.

Most kezdtem el használni.Csúcs!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Phytantriol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate