Johnson's Baby

Ár:   549 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Segít szárazon, puhán és egészségesen tartani a baba bőrét. NaturalCalm™, nyugtató aromák szabadalmaztatott elegyét tartalmazza.

nikiiabel

2017. december 13.

Száraz samponként szoktam használni, illetve nyáron sokszor van hogy rövidnadrágba összedörzsölődnek a lábaim és kikezdi nagyon és a nagy melegbe csúnyán kipattogok ilyenkor szoktam használni és kis kiszereléses testvérét mindig berakom a táskámba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

dora0410

2017. szeptember 30.

Szárazsamponként is és smink fixáló púderként is használom. Sokkal jobban lemattítja az arcom, mint eddig bármelyik púder és a baking is mehet vele. Ugyan szoktam venni másfajta hintőport is, de ennek az illata kifejezetten a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Lina14

2017. június 10.

én smink fixálására vettem, arra nagyon is alkalmas, arra kell mindösszesen figyelni, hogy a nedvszívó képessége igen nagy, és bakingelni nem lehet vele, ha a beauty blender nedves, de gondolom ezek alapján szuper lehet szárazsamponnak is. fincsi illata van, és kiadós adag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Lilia84

2017. május 16.

Sok rosszat lehet hallani a Johnson's termékekről, főleg a hintőporokról, de ha az ember kicsit utánaolvas a dolognak, kiderül, hogy egy olyan összetevő miatt perelték be a céget, ami minden létező hintőporban, és egy csomó, amúgy natúr kozmetikumban is benne van.
Szeretem ezt a terméket, először a kisfiamnál használtam, nyáron a hurkácskák közé hintve kipirosodás ellen. Annyira megtetszett az illata, hogy magamra is használtam, azóta is multifunkcionális alapkellék. Dezodor helyett (jobban teljesít, mint sok izzadásgátló, és sokkal kellemesebb, szárazabb, selymesebb érzetet kelt, mint egy dezodor), szárazsamponként, smink fixálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 16.

mafalda

2017. január 21.

Epilálás után használom, megnyugtatja a bőrömet, és kellemes az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Epilálás után használom, megnyugtatja a bőrömet, és kellemes az illata.

LiliMinda

2017. január 7.

Szarazsamponkent is nagyon megallja a helyet es pudernek is
Nyaron a combjaim koze is szortam belole hogy ne dorzsolodjenek annyira ossze
Jo illata van , mar 2szer vettem ujra es meg fogom is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Szarazsamponkent is nagyon megallja a helyet es pudernek is
Nyaron a combjaim koze is szortam belole hogy ne dorzsolodjenek annyira ossze
Jo illata van , mar 2szer vettem ujra es meg fogom is.

balazskrisztii

2016. december 14.

Eddig csak száraz samponként használtam, de a héten széttört a púderem (:(() és a sminket is tökéletesen fixálta! Biztos hogy újra fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

paranoidcat

2016. november 7.

Azzal a céllal vettem, hogy kiváltsam vele a drága batiste szárazsamponom, de eh...nem működik. Nem tudom más mit csinál, vagy milyen mértékű zsírosodásról beszél, de nekem ez egy fabatkát sem ért - bár a fejbőrömet eléggé irritálta. Az illata brutálisan erős, nekem nagyon nem tetszik, főleg, hogy ez eredetileg gyerekeknek van... Csak azt nem értem, hogy akkor miért kell ennyi parfüm bele?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 7.

szilvia.bano

2016. szeptember 20.

Nekem meglepően és zavaróan erős az illata, és sajnos csípte is a bőrömet (a parfüm többnyire tartalmaz alkoholt, és ebben jó sok van). Rendben van, hogy valamilyen enyhe illata van egy ilyen hintőpornak, hogy nem illatmentes, de ennek pacsuli szaga van. Az eredetit Johnson's hintőport szerettem, most láttam a Mammut 2-ben nemrég megnyílt nagy Rossmann-ban, úgyhogy ha elfogy a Babylove, amit most használok, lehet, hogy azt veszem újra. Ehhez viszont nekem érzékeny a bőröm. Nem is értem, mert ezt eredetileg kisbabáknak gyártják. Hát, isten óvja azt a gyereket, akinél ezt használják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Dorci24

2016. július 19.

Imádom. Éjszakára dezodor helyett, szárazsamponként, valamint borotválás utáni bőrnyugtatóként is tökéletesen bevált. A kicsit erős illatát már megszoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance