Johnson's Baby

Ár:   549 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Segít szárazon, puhán és egészségesen tartani a baba bőrét. NaturalCalm™, nyugtató aromák szabadalmaztatott elegyét tartalmazza.

p.patri92

2014. december 20.

Tegnap már érett a hajam a mosásra, gondoltam kipróbálom ezt szárazsamponként. Kis túlzással, de olyan volt mintha frissen lenne mosva..nem hittem a szememnek. Ki fogom próbálni másra is. Csak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 20.

prehalekjudit

2014. április 28.

Eddig ez a hintőpor visz mindent.Imádom a finom állagát,az illatát.
Bőven megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 28.

Eddig ez a hintőpor visz mindent.Imádom a finom állagát,az illatát.
Bőven megéri az árát!

GI85

2014. március 28.

Imádom az illatát. Nem a legolcsóbb, de ez az illat mindent visz nálam. Férjem mindig a cipőjébe rakja és tökéletesen szagtalanítja. Volt, hogy én is használtam erre, ha tudtam, hogy olyan cipőt használtam, amiben beizzad a lábam. Száraz samponnak szoktam használni. Szóval sok mindenre jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

Moonlight

2014. március 11.

Többé nem vagyok hajlandó mást használni! :)
Gyantázáshoz használom,de az illatfelhőjétől meseországba csöppenek,úgyhogy lehet,hogy másra is fogom még.
Ez az illat... Tudtam,hogy ilyen lesz,mert a testápolójába is szerelmes vagyok,de ez...még élénkebb,tisztább és egyszerűen frissítő. Imádom! Előtte Balea volt,aminek szintén tetszett az illata,de nagy bánatára rátaláltam erre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

Többé nem vagyok hajlandó mást használni! :)

rose

2014. március 6.

Nagyon szeretem, sokféle módon használom, úgyhogy megérte az árát. Isteni az illata az egész termékcsaládnak, és nagyon lassan fogy. Nem tudok róla rosszat mondani :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

szilvion

2013. december 31.

Az összes Bedtime terméküket nagyon szeretem. Gyantázáshoz tökéletes, nem allergén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

selyemepi

2013. november 14.

Eddig ez a hintőpor a kedvencem! Tökéletesen teljesíti feladatát. Gyantázáshoz is használom. Nagyon jó az illata! Lehet ezért is szeretem annyira. A kupakja is praktikus. A családom többi tagja is beszerzett magának belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

Kandi

2013. április 17.

Én is epiláláskor illetve nyáron a lábfejemre használom, hogy ne törje fel a cipő. Nekem bevált, az illatát is szeretem és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

angeltear

2013. február 14.

Epilálás után használom és nagyon jól megnyugtatja a bőröm. Imádom az illatát, igazi baba illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

lil

2013. január 15.

Az eredeti változatot sszeretem és bevált. Ezt a fajtát úgy kaptam ajándékba mikor kislányom megszuletett. Ot sosem hintoporozom, így úgy gondoltam majd elhasználom én. Sajnos az én érzékeny boromet mar az elso használatnál irritálta, és én az illatát is túl émelyítoen erosnek találom. Mondanom sem kell a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 15.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance