Johnson's Baby

Ár:   549 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Segít szárazon, puhán és egészségesen tartani a baba bőrét. NaturalCalm™, nyugtató aromák szabadalmaztatott elegyét tartalmazza.

beautygeek

2012. november 26.

Az illata nagyon kellemes. Éjszakára szoktam használni a hónom alatt. Erre a célra tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

Rony

2012. július 16.

Én 500 Ft-ért vettem, és mivel 200 g-os így nem sokallom az árát, bár mióta össze kell húznom a nadrágszíjat kozmetikumok terén, nagyon megnézem az árakat.
Nagyon finom por, könnyen el lehet oszlatni anélkül, hogy nyomot hagyna. Az illata is nagyon kellemes.
A hónaljamra szoktam tenni izzadásgátlás céljából, valamint most kitaláltam, hogy száraz samponként is bevetem, és nagyon jól bevált erre a célra is.
Az összetevőlista is nagyon egyszerű, nincs túlbonyolítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

Az összetevőlista is nagyon egyszerű, nincs túlbonyolítva.

ancsibancsi

2012. június 28.

Egyszerűen nagyszerű! Az ára horribilis, de az illata, a hatása, mindene a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

sheetmusic

2012. június 19.

Hát ez hibátlan...az illata nekem nagyon bejön, és most, hogy bejött a meleg, szinte nincs ahova ne használnám...hajra, testre, s persze nem utolsó sorban arcomra, mivel hatása mint a púdernek, csak sokkal gyengédebb, ami az extra érzékeny bőrömet se irritálja...ötös:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

brizsitke

2012. május 18.

Imádom az illatát, mindent tud amit egy hintőpornak kell. Gyanta, epilátor után is tökéletesen nyugtat.Mondjuk nem babára használtuk, de nekem maximálisan bevállt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance