Johnson's Baby

Ár:   845 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. július 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nedves bőrre kenve vékony védőréteget képez a bőrön, így az 10-szer több nedvességet képes magába zárni, mint bármely más testápoló száraz bőrön használva. Fürdés után a bőrbe masszírozva kioldódik a termékben megtalálható NaturalCalm (nyugtató aromák szabadalmaztatott elegye), amely gondoskodik a nyugalom és a kényelem érzéséről.

• A klinikailag bizonyított esti rutin részeként segít gyermekének jobban aludni
  • NaturalCalm™ nyugtató aromákat tartalmaz
  • Közvetlenül fürdés után, a még enyhén nedves bőrön vékonyan eloszlatva 10x annyi nedvességet zár a bőrbe, mint más testápolók száraz bőrön alkalmazva.

Mancsoska

2018. december 24.

Magamon használom, kisbabára sosem kenném, nagyon erős az illata. Én szeretem, puhává teszi a bőrömet, az illata pedig kiskoromra emlékeztet, azonnal megnyugtat, a legstresszesebb időszakokban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 24.

Jucuus

2018. november 30.

Nagyon régóta vágytam egy ilyen babaolajra, egyszerűen imádom az illatukat. ☺️ Most pont akciós a Tescoban, és gondoltam na akkor itt az ideje beszerezni! Persze előtte elolvastam a véleményeket, és erre esett a választásom. Nem bántam meg, most fürdés után alkalmaztam is, egyik az, hogy az illata isteni, másik pedig, hogy tényleg pihepuha lett tőle a bőröm. :) Nálam csillagos ötös, ha lehetne hatost adnék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

AppleMaple

2018. október 21.

Közvetlenül zuhanyzás után használom és igy teljesen meg vagyok elégedve az eredménnyel. Kipróbáltam száraz bőrön is de azt hiszem nem arra lett kitalálva. Csupán a levendula illat gondolatától egyből elálmosodok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

dreammiyss

2018. október 13.

Bőrápoláshoz vettem. Nagyon puhává varázsolja a bőrömet akár nedves felületre, akár szárazra viszem fel. Az illata is kifejezetten jó, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

Judit1987

2018. július 23.

Kisfiam bőrét ápolom vele, születése óta.. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Kisfiam bőrét ápolom vele, születése óta.. Tökéletes.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Annyi mindenre használható.
Borotválkozás után is jó. Ha extrém száraz a bőröm akkor alap hogy ehhez nyúlok.
A Freedom szemöldök pomádés véleményemben már említettem, hogy megmentette a kiszáradástól. Hajpakolásokba is bele szoktam keverni.
Masszázsolajnak is bevált. Párom a műszerfalat is ezzel kenegeti. Valamint a kiszáradt gumigyűrűket(???) is megáztatja benne. És naphosszat sorolhatnám, hogy mi mindenre jó még.

Annyi mindenre használható.

Kokuszreszelek

2018. április 3.

Borotválkozas utánra vettem. Hát a kipattogzasra nem használt, de az igaz hogx sokkal puhább lett tőle a bőröm. És az illata is nagyon tetszik.
Bar egyik használat után nagyon csípett és mégjobban kivörösödött a bőröm mint általában, de ez lehet nem az ő hibája volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

kovexti

2018. március 27.

Borotválkozáshoz vettem, hogy felpuhítsa a bőrömet, de annyira jó az illata, hogy simán bekenem magam vele néha alvás előtt, van, hogy zuhanyzás közben. Segít elaludni és nagyon puha leszek tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

anna22

2018. február 18.

Sminklemosásra használtam el, teljesen megfelelt, működött, nem csíp, kellemes, erős oldóképességű volt. Az illata is remek, nem erős, kellemes. Nem babaillat. A kupak valami rettenet, nemtudom, hogy hány anyuka tudja ezt "félkézzel" kibontani, miközben a másikkal a gyereket fogja. :D

Elbúcsúztam tőle, most már állatkísérletmentes alternatívát fogok keresni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Elbúcsúztam tőle, most már állatkísérletmentes alternatívát fogok keresni. :)

hopiheD

2018. január 9.

Magamon használom, mivel nagyon rosszul alszom. Zuhany után bekenem magam és gyorsabb az elalvás, ráadásul hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Isopropyl Palmitate
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance