Johnson's Baby

Ár:   845 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. július 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nedves bőrre kenve vékony védőréteget képez a bőrön, így az 10-szer több nedvességet képes magába zárni, mint bármely más testápoló száraz bőrön használva. Fürdés után a bőrbe masszírozva kioldódik a termékben megtalálható NaturalCalm (nyugtató aromák szabadalmaztatott elegye), amely gondoskodik a nyugalom és a kényelem érzéséről.

• A klinikailag bizonyított esti rutin részeként segít gyermekének jobban aludni
  • NaturalCalm™ nyugtató aromákat tartalmaz
  • Közvetlenül fürdés után, a még enyhén nedves bőrön vékonyan eloszlatva 10x annyi nedvességet zár a bőrbe, mint más testápolók száraz bőrön alkalmazva.

Swelana

2017. augusztus 19.

Nagyon bevált, rosszul alszom, gondoltam kipróbálom. Tusolás után bekentem magam vele, a bőröm nem is volt olyan száraz és kellemesen álomba ringatott (nem csak engem, páromat is). Azóta, ha nem bírok aludni, tusolás után előszeretettel használom. Határozottan segít! (Bár babáknak való termék, de én sajnos csak ilyen véleménnyel tudtam szolgálni.) Az illatát pedig imádom! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Makino

2017. június 19.

Már gyerekként is szerettem a Johnson's termékeket, ezért is mert visszanyúlni hozzájuk felnőttként is. Mivel epilálom a lábaimat - és azok mindig szárazak -, epilálás előtt 2-3 nappal elkezdem kenegetni lefekvés előtt, így mindig kevésbé fáj, plusz finom babaillatom lesz tőle. Elég pár csepp és az egész lábszáramat ápolja és puhává varázsolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Micc

2017. június 4.

Nagyon szeretem. Számomra többet ér, mint egy zuhanyzás közbeni testápoló. Valahogy jobban érzem a hidratáló hatását. Amikor sietek vagy lusta vagyok testápolózni, mindig őt veszem le a polcról. Imádom a finom babaillatát, ami rajtam nagyon tartós. Ha elfogy, mindig újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

lialiacska

2017. május 16.

Nagyon szeretem! Finom illat, és maximális ápoló hatás... Száraz bőrőn kissé nehezen szívódik fel de ahoz képes hogy olajról beszélünk talán ez sem róható fel neki.. :)
Vizes bőrőn hamar beszívódik és finom illatot puha és szép bőrt hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Vizes bőrőn hamar beszívódik és finom illatot puha és szép bőrt hagy maga után.

Vivito

2017. május 3.

Elsősorban borotválkozáshoz vásároltam meg ( borotvahab/zselé helyett ezt használom ) és milyen jól tettem. 🙏 A végeredmény: Puha, selymes, kipirosodás-mentes bőr és persze boldogság. Másodsorban pedig az illata miatt landolt a kosaramban, mivel még gyerekkoromból megmaradt a orromban (?!) az illata és már akkor is imádtam. Szerény véleményem szerint zuhanyzás után nedves bőrbe masszírozva a legjobb. 👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

dalmuska

2017. április 23.

Egy ideje áttértem a fürdőolajokra, mivel a tusfürdők borzasztóan szárítják a bőröm, rendszeres testápoló használat mellett is. Leginkább a Nivea fürdőolaját, illetve a Johnson's olajokat használom, és nagyon beváltak! Nem csak kisbabáknak tökéletes, hanem az idősebbeknek is. Gyönyörűen hidratál, nem viszket tőle a bőröm, és nem is kell mindig testápolóznom a használatuk után. Bár kicsit drága és gyorsan fogy (legalábbis nálam, bár nem használom mindennap), abszolút megéri, mert legalább nem szenvedek a száraz, viszkető bőrömmel.,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

anikaa96

2017. február 27.

Tényleg nem csak babáknak jó! :)
Nagyon imádom az illatát, olyan jókat szoktam aludni tőle és puha is lesz a bőröm. A kupakjával néha ugyan megszenvedek mire sikerül leszednem de nem vészes. Biztos, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

Tényleg nem csak babáknak jó! :)

Banszky

2017. január 21.

A gyerekzár néha még rajtam is kifog amikor vizes kézzel akarom már kinyitni. Megfelelően hidratálja a babám,talán ez az egyik legjobb. Igaz én nem közvetlen bőrre kenem hanem a fürdővizébe locsolok egy keveset így nem csúszik a kis bőre és nem is tocsog az olajba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Jelizz

2017. január 7.

Nagyon finom az illata, és nem nehéz nem zsíros, érdekes mód kellemesen vízes selymes, fűrdővízbe, masszázshoz kitűnő, testápolásra már kicsit gyenge, de lehet hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Kingus23

2017. január 6.

Szuper imádom az illatát,nagyon jól hidratál még így is,hogy nem vagyok baba :D Biztos újra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Isopropyl Palmitate
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance