Johnson's Baby

Ár:   845 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. július 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nedves bőrre kenve vékony védőréteget képez a bőrön, így az 10-szer több nedvességet képes magába zárni, mint bármely más testápoló száraz bőrön használva. Fürdés után a bőrbe masszírozva kioldódik a termékben megtalálható NaturalCalm (nyugtató aromák szabadalmaztatott elegye), amely gondoskodik a nyugalom és a kényelem érzéséről.

• A klinikailag bizonyított esti rutin részeként segít gyermekének jobban aludni
  • NaturalCalm™ nyugtató aromákat tartalmaz
  • Közvetlenül fürdés után, a még enyhén nedves bőrön vékonyan eloszlatva 10x annyi nedvességet zár a bőrbe, mint más testápolók száraz bőrön alkalmazva.

scintilla

2016. december 14.

Sokkal jobb, mint a többi babaolaj, nekem a kedvencem, főleg az illata miatt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 14.

Sokkal jobb, mint a többi babaolaj, nekem a kedvencem, főleg az illata miatt!

aalleexxaa

2016. december 14.

Nagyon szeretem,az utóbbi időben nagyon kiszárad a bőröm fürdés után,lehet a víztől,a tusfürdőtől... Ajánlották,hogy próbáljam ki ezt az olajat,és abszolút bevált. Tényleg nem csak a babáknak jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

KisHeni

2016. október 28.

Én ezt az olajat testápolónak használom, mert rájöttem hogy az olaj alapú sokkal jobban hidratál a krémeknél. Egy hosszú fárasztó nap után használva mi a kedvesemmel nagyon jót alszunk tőle, mert nem csak babáknak jó! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 28.

marryjane

2016. augusztus 16.

Nagyon jó kis illata van, nem az a hivalkodó, még baba illatnak sem nevezném, egyszerűen csaj jó. Főként gyantázás után használom, hogy a maradék gyanta lejöjjön. Sokkal, de sokkal jobb mint a rózsaszín változata, intenzívebb a hatása. Könnyen beszívódik, nem kell órákis várni és pihe-puha tőle a bőr :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Isopropyl Palmitate
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance