Johnson's Baby

Ár:   724 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 724 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 724 Ft

Intenzíven hidratálja a baba puha bőrét. Vizes bőrre kenve akár 10-szer több nedvességet zár a bőrbe, mint sok más testápoló vagy krém szárazra törölt bőrön használva. A kamilla bőrnyugtató és gyulladáscsökkentő hatású. Az olajgélek állaguknak köszönhetően masszírozásra is kiválóan alkalmasak.

Ár: 724 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Enne

2018. február 6.

A páromnak vettük, mert nagyon száraz a bőre, ami télen még egy lapáttal rárak. Régen sokszor láttam a reklámját, de még nem jutott eszembe, hogy olyan terméket vegyek, amit nem az én célcsoportomnak árulnak. Nem tudnám megmondani igazán az okát, talán örülök neki, hogy kissé leszűkül a termékkör, ha bemegyek egy boltba. Szóval emlékeztem erre az olajgéles termékre, és arra, hogy 10x több nedvességet zár a bőrbe az ígéret szerint. Nekünk pedig most épp ez kellett. Az első furcsaság az volt, amikor először kipróbáltuk, és kissé eltúloztuk a mennyiséget. Nem egyszerű eloszlatni, mert a géles állag miatt sűrű. Kellemetlen, csúszós, csillogó réteget képez a bőrön és órákon keresztül nem szívódik be. Ennek pedig még másnap is marad egy utóérzete. Nem mondanám hidratálóbbnak sem a többi krémemnél, sőt, a párom bőre még szárazabb lett. El sem tudom képzelni, hogy ezt babák bőrére tervezték, felnőtt fejjel és toleránsabb bőrrel sem jó élmény a használata. Azért az ember azt gondolná, hogy szigorúbban szabályozzák a nekik kapható termékeket, vagy többszörösen tesztelik. Szóval összességében nem egy rossz termék, de sokkal jobbat vártam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

ildiii13

2017. december 8.

Eddig a márka babaolaját használtam, gondoltam a zselés állag miatt kipróbálom. Iszonyat nehéz kinyomni a tubusból, és a bőrön alig lehet eloszlatni. Mintha összeállna egy foltban a bőrömön, és nem tudom szétkenni. Maradok a hagyományos olajnál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

titanilla25

2017. december 7.

Nem kételkedem a hatásosságában, de ez a zselés állag nagyon nem jön be, a sima olaj sokkal jobban eloszlatható és könnyebben kinyerhető a tubusból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

xfxff349

2017. november 25.

Műtét után az egész lábszáram iszonyatosan ki volt száradva és a heg körüli területek is feszültek elég rendesen. Ezt vettem meg, mert úgy voltam vele, hogy az olajnál jobban semmi sem tudja hidratálni. Hát nagyot nem tévedtem, szépen helyretette a heget és az egész lábszáramat is, ráadásul kifejezetten sokáig kitartott mindennapos használat után is. A hátránya, hogy valóban nehéz kinyomni nagyin a tubusból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

Redrosebunch

2017. november 25.

Amikor először eldöntöttem, hogy babaolajjal fogom hidratálni a bőrömet, erre esett a választásom, mert azt gondoltam, hogy a gél állag miatt könnyebb lesz használni. Tévedtem! Nagyon nehéz kinyomni a tubusból és a bőrön sem könnyű eloszlatni. Spórolni akartam magamnak egy kis energiát, de pont az ellenkezője sikerült. Még mindig megvan a fele, pedig már több, mint egy éves. Úgy tudom elhasználni, hogy a tusfürdő mellé nyomok belőle a fürdőrózsára. Így mondjuk kevésbé hatásos. Alapvetően jó termék, szépen hidratál, jó az illata, de nagyon macerás használni. Biztos vannak olyan helyzetek, pl. masszázs, amikor kiváló, de sajnos nekem nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

mrs.imperator

2017. május 12.

Kiprobaltam de azert maradok a sima allagu olajnal. Nagyon nehez kinyomni a tubusbol. Illata finom. Nehezebb eloszlatni is viszont nem folyik osszevissza igy pl masszirozashoz tenyleg jo. Hamarabb elfogy mint nem zseles tarsai sajna tobbet kell belole hasznalni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 12.

LolaDobrev

2017. március 29.

ez egy szar.. lehetetlen normálisan elkenni (nem hinném, hogy én lennék ennyire béna..) és másnapra eskü szárazabb a bőröm...........fúj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Veronika8614

2017. január 5.

Nekem se szívódik be, se nedves, se száraz bőrre kenve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Nekem se szívódik be, se nedves, se száraz bőrre kenve.

dizabella01

2016. október 8.

Nagyon nehezen lehet kinyomni a tégelyből, és nagyon illatos, kellemes az illata, de szerintem egy babáknak szánt terméknek nem kellene ez a tulajdonsága legyen. Különben teszi a dolgát, de én szinte semmire sem tudtam felhasználni, hiszen annyira zsíros maradok tőle mint egy hurka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

Marcsita

2016. szeptember 24.

Én nagyon szeretem alkalmanként használni, főleg bőrradírozás után. De csak azért alkalmanként mert egyszerre nagyon keveset lehet kipréselni belőle. A babám bőrére nem kenném rá, szerintem kissé túl illatos egy kisbabának, hidratálni viszont tényleg nagyon jól hidratál. Szerintem nem is olyan nagyon ragacsos mint más babaolajok. Örülök, hogy megvettem de szerintem maradok a Gabi-s olajoknál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol