Johnson's Baby

Ár:   724 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 724 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 724 Ft

Intenzíven hidratálja a baba puha bőrét. Vizes bőrre kenve akár 10-szer több nedvességet zár a bőrbe, mint sok más testápoló vagy krém szárazra törölt bőrön használva. A kamilla bőrnyugtató és gyulladáscsökkentő hatású. Az olajgélek állaguknak köszönhetően masszírozásra is kiválóan alkalmasak.

Ár: 724 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

HardCandy092

2016. szeptember 21.

Extra száraz bőrre vettem, az illata kellemes, az állaga nagyin ragacsos. Jobban kezelhető, mint a sima olaj, viszont lehetetlen kinyomni a flakonból szerintem. Vizes bőrre használtam, de nem értem el vele javulást, sőt még viszkettem is utána. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

raxus

2016. szeptember 9.

Nekem tetszik, mondjuk én zuhanyzás közben használom. Babára nem kenném, ahhoz elég ragacsos, és illatos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

orik

2016. szeptember 4.

A kulcsszó valóban a nedves bőr, és akkor kevésbé ragadós az utóhatás. Én sem viszketést, sem más mellékhatást nem éreztem, a bőrömnek jót tett, selymes lett tőle, megnyugtatta, puhává és fényessé tette (így napozás után is gyakran használtam), az illata is nagyon kellemes. Viszont a termékcsaládból én mégis a Johnson's Baby Bedtime Oil-t ajánlanám mindenkinek ehelyett, ami sokkal hamarabb beszívódik, nincs tapadás és ragadás, ezzel együtt a hatás ugyanaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

indibaby

2016. március 31.

Vizes bőrön használva is ragad, tapad. Ajándékba kaptam többször, de alig vártam, hogy elfoggyon . Biztos nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 31.

Sindy6

2016. február 3.

Jó az illata, de úgy viszketek mint a fene és le sem tudom mosni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Jó az illata, de úgy viszketek mint a fene és le sem tudom mosni :(

Reddiamond

2015. december 15.

Nekem régebben jó volt testápolóként fürdés után még kicsit vizesen felkenve. De mióta szőrtüszőgyulladással küzök azóta nem használom, mert csak ront a helyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 15.

after8blog

2015. október 17.

Allergiás reakció jelentkezett a második napon. Nagyon viszkettem és piros volt a bőröm tőle. Pedig egyáltalán nem érzékeny a bőröm. Így ez a kukában kötött ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

Ygritte

2015. augusztus 10.

Először nekem is fura de volt DE egy csoda borotváláshoz.Igen mindenféle borotvagél,hab helyett ezt használom és mivel hidratál nem kell utána 6tonna testápolót magamra kennem.Próbáljátok ki:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

vzorka

2015. augusztus 6.

Emlékszem, nem tudtam megbarátkozni ezzel a termékkel, pedig extra száraz a bőröm. Az, hogy ragadtam és úsztam az olajban még elment volna, de sajnos az illatát sem bírtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

bamy

2015. július 23.

télen amikor nagyon kivan száradva a bőröm tökéletes. nedves bőrön kell használni :) Nagyon szeretem az illatát, nekem jobban bevált, mint egy testápoló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol