Johnson's Baby

Ár:   724 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 724 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 724 Ft

Intenzíven hidratálja a baba puha bőrét. Vizes bőrre kenve akár 10-szer több nedvességet zár a bőrbe, mint sok más testápoló vagy krém szárazra törölt bőrön használva. A kamilla bőrnyugtató és gyulladáscsökkentő hatású. Az olajgélek állaguknak köszönhetően masszírozásra is kiválóan alkalmasak.

Ár: 724 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

ritusss90

2015. április 23.

NEDVES BŐRRE kenve !!! Ez a kulcsszo :) szarazon olajos, nemszivodik, ragad. DE nedves boron csodakra kepes!! Azonnal hidradalt, selymes bor. Az illata isteni. Imadom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

Csirip74

2014. november 8.

Testápolókhoz szoktam egy borsónyit a tenyerembe összekeverni, így növelem a hidratálást a száraz bőröm miatt. Önmagában azonban használhatatlan, nem szívódik fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 8.

Enca

2014. szeptember 11.

Régebben vettem, csak terhesség alatt használtam a hasamra, ami a gondos kenegetésnek hála, nem is repedt ki. Ezután nem igazán használtam, mert mindig ragadtam tőle. Ujra megvettem a szép emlékek miatt, s most ki is ütött... Tuti, hogy többet nem veszem meg, sajnos kukába került.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

im

2014. július 15.

télen szoktam használni, mert nyárra sok ez az olajos érzés a bőrömön, de alapvetően elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

Luller

2014. június 29.

Imádom már évek óta ! Száraz a bőröm és ez kellőképp hidratál ! 4 csillag, de csak azért, mert a flakonból tényleg nehéz kiimátkozni. Ami viszont pozitívum: fürdés után , !!! tehát VIZEST TESTRE !!! diónyi nagyságú bőven elég mindenhová. Ügyesen kell eloszlatni - hidd el, még akkor is van a kezeden, amikor azt érzed, hogy már sem tudsz semmit a felületre vinni. Ezért jelzem, kevés is elég, de fontos, hogy vizes testre ! Csak ez után jön a törölközés , és láss csodát: nem ragad, bársonyos és csillogó lesz a bőröm tőle. A türcsiben sem hagy foltot, illetve a mosásnál kijön, ha mégis. Nyáron csak estére ajánlom, mert melegben csúszhat a bőr az izzadás-olaj kombótól. Viszont estére, alváshoz nálam bevált. Az illata kellemes, az állaga zselé - akármilyen meglepő :) - és a hidratálása nálam 5 csillag. Bőrirritációt nem okozott, sőt, friss borotválkozás után nálam nyugtató hatású volt. A sima rózsaszín , illetve aloes zöld olaj (NEM ZSELÉ!) viszont irritáló tud lenni egyből a borotválkozás után ! Nem tudom miért, nálam ezek a tapasztalatok ! Így én csak ajánlani tudom !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 29.

rekucee

2014. február 11.

Nekem kész kínszenvedés kiimádkozni a flakonból, és elég sokat kell várni vele hogy beszívódjon. Amúgy hidratálás szempontjából meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Hoagirl

2013. november 13.

Nekem is tele lett tőle a testem apró piros kiütéssel, ami ráadásul irtózatosan viszketett és valami fura fehér bevonatot is hagyott maga után, alig győztem lemosni a végén... pedig én sem vagyok allergiás, nem érzékeny a bőröm, elég sok mindent elbír, de ez nagyon elbánt velem. Azóta egyáltalán nem merek Johnson's terméket vásárolni, ami hát nyilván butaság, de félek hogy megint kiüt a cucc. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 13.

Sabinilla

2013. november 2.

A virágillatú változatát birtokoltam, hosszú éveken át csak állt a fürdőszobában, és csak nézegettem, hogy el kellene már használni végre. Aztán kb. egy éve ismét felfedeztem, zuhanyzás után a nedves bőrbe több percig masszírozva, majd megtörülközve több napig ki tudtam tolni a sima testápolók használatát. Az illata enyhe és kellemes, fél óra elteltével az olajos érzet is megszűnt, szép hidratált bőrt hagyva maga után. Két napja fogyott el végre, többet nem veszem meg az összetevőinek köszönhetően, amúgy is vagy 3 flakon természetes baba- és masszázsolaj várakozik szép sorban használatra készen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 2.

nyau89

2013. október 2.

Pár napja használom minden este zuhanyozás után vizesen és nagyon keveset. Eddig jól bevált, puha, nem ragad (ha nem túlzom el a mennyiséget, nagyon kell figyelni) és nincs erős illata. A buborékokkal jól szórakozok :) Sokáig elég lesz, de lehet nem veszem újra, mert kíváncsi lélek vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

Ms.Cat

2013. augusztus 18.

Egyik legjobb testápoló! Vizes bőrre könnyű is felkenni és nem kell 2 naponta (nyáron naponta) kenegetnem a bőröm. Kitolja a testápolózások számát és lassan fogy (nálam ez nagy szó xd). megéri beruházni egy ilyenre!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol