Johnson's Baby

Ár:   724 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 724 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 724 Ft

Intenzíven hidratálja a baba puha bőrét. Vizes bőrre kenve akár 10-szer több nedvességet zár a bőrbe, mint sok más testápoló vagy krém szárazra törölt bőrön használva. A kamilla bőrnyugtató és gyulladáscsökkentő hatású. Az olajgélek állaguknak köszönhetően masszírozásra is kiválóan alkalmasak.

Ár: 724 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

tengeritehen

2013. július 3.

Az összes J&J babaolajtól kiütéses lett a bőröm. Pedig nem érzékeny, soha nem volt allergiás reakcióm csak ezekre (meg még egy másik dm-es gyógynövényes pattanástalanítóra). Furcsa számomra, hogy ha rám ilyen hatással van, akkor hogy ajánlhatják a pirinyóknak?! Szívem szerint egy csillagot sem adnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.

lzsoficim

2013. június 2.

Húúú, én régebben használtam már, de most újra megveszem azt hiszem,mert emlékeim szerint nagyon jól muzsikált, mindig isteni finom illatom volt tőle. A vizes bőrre kell felkenni, én volt, h a zuhany alatt oldottam meg ezt. Kicsit ragad a bőr tőle, míg be nem szívódik rendesen, de nagyon puha lesz a végeredmény, és szőrtelenítés után pedig egyenesen szuper:)
Most ömlengek kicsit,bocsánat,mert most jutott eszembe ez a termék és olyan jó dolgokra emlékszem vele kapcsolatban:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

katalinmyy

2013. május 8.

Amikor sok időm van zuhanyzás után, olyankor használom. Mivel elég nehezen szívódik be, jó olajos a bőröm órákig is utána, ezért csak akkor használom, ha van időm. Nagyon kellemes illata van és iszonyat sokáig elég egy flakon. Természetesen jól hidratál és puha bőrt eredményez. A legjobb tényleg szőrtelenítés után. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

beautifullife

2013. március 1.

Aloe verás társával együtt talpra használom,néhol könyökre,mert egész testre lehetetlen alkalmazni számomra..Ez még nehezebben felvihető és szintúgy tapad,ragad nehezen szívódik.Csodát művelő ápoló hatása nincs és az összetevők épphogy elfogadhatóak.Alig várom,hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Mugnik

2013. január 25.

Mint nagyjából mindenki előttem írta - én is főleg gyantázás után használom. Illata kellemes, kiváló száraz bőrre, én viszont nem bírnám nap mint nap kivárni míg felszívódik, olajos állaga miatt ugyanis az nehezebben megy. Tény, hogy amikor használom elég ha kb egy hét múlva használok egyáltalán másik testápolót :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 25.

orsolyanovak

2013. január 16.

Anno én is nyáron használtam ,de már nem használok Johnson's termékeket. Nagyon lassan szívódik be ezért is használtam nyáron; azért érezhető volt a hatása. Az illata olyan semmilyen nekem. Meg -mint minden olaj ez is- tök jó volt gyantázás után, ahogy előttem is írták. Nekem elég érzékeny a bőröm, de ez nem irritálta. Összességében nem rossz, aki ilyesmit keres annak inkább a sima kókuszolajat ajánlanám, mert az minden tekintetben jobb :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

mariannasz

2012. december 18.

Csak nagyon keveset használom belőle, de még így is sok idő kell neki amire "beszívódik". Estére szoktam alkalmazni, majd reggel megfürdök és átkenem magam testápolóval, nekem így bevált. Amire különösen jó, az a gyantamaradványok eltávolítása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 18.

beautygeek

2012. november 26.

Nyáron szoktam használni, amikor rövidnadrág vagy szoknya van rajtam, mert szeretem, ha picit fénylik a bőröm, mert jobban kihangsúlyozza a napsütötte barna bőrt. Jobban szeretem mint a többi babaolajat, mert nem folyik szét és nem lesz minden maszatos. Az illatta is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

Linda0222

2012. november 18.

Testápolóként nem a legjobb, mivel foltot hagy a ruhán és lassan szívódik be a bőrbe:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

vegyesz001

2012. szeptember 26.

Nekem a virágos verziója van meg. Smink leszedésére és szőrtelenítés utáni gyantanyomok eltávolítására tökéletes. Testápolóként nem használom, de az előbb említett 2 célnak megfelel, így tőlem megkapja az 5*ot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol