Johnson's Baby

Ár:   724 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 724 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 724 Ft

Intenzíven hidratálja a baba puha bőrét. Vizes bőrre kenve akár 10-szer több nedvességet zár a bőrbe, mint sok más testápoló vagy krém szárazra törölt bőrön használva. A kamilla bőrnyugtató és gyulladáscsökkentő hatású. Az olajgélek állaguknak köszönhetően masszírozásra is kiválóan alkalmasak.

Ár: 724 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

passievrucht

2012. augusztus 31.

Használtam, jó volt, de csak akkor az igazi, ha felkenés után pár órára maradhatok üldögélni egy törölközőn. Tényleg jó, de nem egy gyorsan használható termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

missmisfit

2012. augusztus 19.

MI VAN? Hogy ez nem is olaj, hanem petróleumkivonat? :D Ezt kenjük a babákra? :D Főleg ezzel az állati intenzív műillattal? :D
Amúgy nekem nem szívódik be se száraz, se nedves bőrön. Igazából örülök is neki, most már.
Na jó most komolyan! Tényleg kőolajat kenjünk a babákra? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

Na jó most komolyan! Tényleg kőolajat kenjünk a babákra? :D

Fevi

2012. augusztus 11.

Akkor szoktam használni ha nagyon kiszárad a bőröm. Nedves bőrre viszem fel, átmasszírozom és törölközővel óvatosan átdörzsölöm. Eddig még bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

varga.stella

2012. június 17.

Először csodaszernek éreztem, de nagyon megutáltam. Teljesen eltömítette a pórusaimat és nagyon nehéznek éreztem a kezelt testrészt. Nem fogom újravenni. Egyébként gyantamaradék eltávolítására verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 17.

bogirepcsin

2012. június 6.

én is a virágillatút vettem meg, hogy borotválás után puhábbá tudjam varázsolni a száraz bőrömet. alapjáraton egy könnyebben kenhető verzióra számítottam, de végülis a gél elnevezés illik a termékre, mert egy nehezebben kenhető ténylegesen gél állagú babaolaj bújik meg az üvegben. az illata kellemes, és hidratálni is jól hidratál (mondjuk én majd meg őrülök, mikor a lábamhoz tapad az olaj miatt a pizsamanadrágom) nappali használatra nem ajánlom, mert nehezen szívódik be és "összeszedi a port"
alapjáraton nem rossz termék, mondjuk a kisbabámra én sem szívesen kenném, de nekem megfelel.
a legnagyobb probléma az, hogy ÁLLATOKON TESZTELIK, és nem tudom, hogy egy ilyen nagy cég ezt hogy engedheti meg magának. újravásárolni emiatt nyilván nem fogok, keresek egy másik, környezet és állatbarát babaolajat. a fejemet teszem rá, hogy feleannyiba fog kerülni, és még jobban is fog hidratálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

rose

2012. június 4.

Iszonyúan száraz bőröm van, a legsűrűbb testápoló vajak is csak pár órán át voltak hatásosak, ez az első termék, ami tényleg használ valamit. Nedves bőrre viszem fel, majd száradás után átmasszírozom, hogy teljesen beszívódjon, és bár másnap már nem az igazi, ha nem használnám, éjszaka véresre vakarnám a bőröm. Bár normál bőrre nem ajánlanám, nekem ez a zselé maga a megváltás. Csak azért kap 4 csillagot, mert tarthatna kicsit hosszabban is a hatása - bár esélyes, hogy erről a bőröm tehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

bandita

2012. május 6.

2012. 03. 26
Ennek a terméknek a virágos verzióját próbáltam ki én is. Egy picit számomra is ragacsos volt, de nekem a nedves bőrön volt kevésbé eldolgozható. Eredetileg azért vettem meg, mivel láttam, hogy gél állagú, és A DM-ben a polcon ez a termék volt akkor az egyetlen, amelyiknek szimpatikus volt a kupakja, az összes többi babaolaj tubusa eresztett, trutyisak voltak. Ennek tényleg nem volt gond a tárolásával otthon se, eleve tetszett, hogy fejjel lefelé állítható. Sajnos a végét már nehézkes volt kinyerni. Kézápoláshoz, kézkrémhez kevertem egy pumpás adagolóban, éjszakára kiváló, ilyen formában a mai napig használom. Próbáltam tusfürdő zseléhez is keverni, így sajnos nem keveredett jól el, sőt tiszta ragacs lett, de ez csak kisérlet volt, nem a termék hibája.
2012. 05. 06
Itt az ideje, hogy felülbíráljam régi véleményemet. Döbbenten nézem, hogy én erre először 4 csillagot adtam! Miért?..Talán az állag, vagy az illat... A Babylove zöld flakonos olaja mindent tud, amit ez a termék nem, testet ápol, szemfestéket távolít el, ekcémás területet nyugtat, száraz kézbőrt ápol. Azt babaápoláshoz is merném használni, ezt nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 6.

2012. 03. 26
2012. 05. 06

mokojka

2012. április 14.

Szeretem.Nedves bőrre szoktam kenni,rendkívül jól hidratál és hiába olaj,nem érzem úgy,hogy "fuldokolna" benne a bőröm.Az illata is nagyon kellemes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 14.

NiDDA

2012. március 5.

Nekem a virágos kollégája van meg, és nagyon szeretem, nem gyakran használom, mert valóban ragadós, viszont nem kell sok belőle. Elsőre akármennyit kenhetnék, nem tudnám befedni magam, de fél perc alatt elkezd olvadni a bőrömön és akkor már egy mogyorónyi elég :) Az biztos, hogy reggel nem ajánlom, csak éjszakára pizsama alá. Imádom az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

Shea

2012. január 29.

Csúszós, ragadós érzés marad a bőrön törölközés után is. Kínkeservesen használtam el egy flakonnal! Biztos, hogy nem venném újra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 29.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol