Johnson's Baby

Ár:   724 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 724 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 724 Ft

Intenzíven hidratálja a baba puha bőrét. Vizes bőrre kenve akár 10-szer több nedvességet zár a bőrbe, mint sok más testápoló vagy krém szárazra törölt bőrön használva. A kamilla bőrnyugtató és gyulladáscsökkentő hatású. Az olajgélek állaguknak köszönhetően masszírozásra is kiválóan alkalmasak.

Ár: 724 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

berni88

2011. december 13.

Nem tudom mit vártam tőle, mivel olajos, de nagyon sokáig ragadtam utána, a lakásban lévő összes szöszt és hajszálat sikerült magamra tapasztanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 13.

Michelle

2011. december 13.

Egy flakonnal használtam el, imádtam a hatását, de az állaga miatt áttértem a sima babaolajra. Egyébként a bőröm nagyon puha és illatos lett tőle, csak nagyon nehezen szívódott be, gyakran untam kivárni. Lehet, hogy vésztartaléknak azért veszek belőle még egyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 13.

Odil

2011. december 12.

Állandóan megkérdezik, mitől vérlázítóan puha a bőröm. Ő (és a virágos tesója) csinálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

szofyca

2011. április 18.

Nagyon lassan szívódik be, szerintem eléggé rossz felvinni is, bár az illata kellemes, én mégis az olajat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 18.

Vick

2011. március 7.

Kedvelem, de akárhová nem tudom kenni, mert a dekoltázsomnak túl olajos, viszont a lábamra, karjaimra, amik jobban ki tudnak száradni, tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. március 7.

Rita

2011. március 5.

Zuhanyzás után szoktam használni, testápoló helyett, nagyon jó és gazdaságos! Egyedüli hátránya, hogy lassan szívódik be, ezért ha sietek nem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 5.

kathybug

2010. szeptember 19.

Szaraz borre

Epilalas es gyantazas utan szoktam hasznalni, szaraz borre kulonosen jo es jol eltavolitja a gyantat ami megmarad a boron. Kicsit nehezen kenheto es tovabb tart mig a bor magaba szivja, viszont takarekos. Nagyon keveset kell belole hasznalni egy alkalomkor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. szeptember 19.

Szaraz borre

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol