Johnson's Baby

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csilluu95, Módosítva: 2014. február 17.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Fürdés vagy zuhanyzás után a nedves bőrre kenve akár 10x annyi nedvességet zár a bőrbe, mint sok más testápoló szárazra törölt bőrön használva.

devababa

2016. április 30.

Pacsulis verziot vettem. Nagyon kellemes az illata. Joval jobb mint a sima olaj, mivel nem csepeg el mindenhova, ezert jar neki a 4 csillag.Arban megfelelo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

HexenDAB

2016. április 22.

Régebben is vetem, de kamillás illatút. Ennek az illatába szerettem bele, nekem nagyon bejött. Bekenés után mondjuk ültem fél órácskát, míg nagyjából beszívta a bőröm, de persze ragadok még másnap is.. Ami fontos, most nem olyan száraz a bőröm, mint a puskapor...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 22.

Asztrid

2016. február 15.

Most vettem először ilyen kencét és mondhatom, kellemesen csalódtam. Az illata nagyon jó, nekem nagyon bejön. Még a férjem is megjegyezte, hogy milyen finom illatom van. Remekül hidratál, könnyen el tudom oszlatni a bőrömön, nem pattogtam ki tőle (legalábbis idáig). Egyetlen hátránya, hogy ha kicsit sokat ken fel belőle az ember lánya, akkor bizony elég nehezen szívódik be....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 15.

Mila85

2015. április 14.

Sajnos én is imádom az illatát, plusz az a puhaság amit ad bekenés után és másnap...10 évente veszek egyet...most telt el, így kb 2 hónapja vettem megint :D Ahh de jó, nekem szerencsére nem okozott bőrproblémát. Annyira jó puha a bőröm tőle, elég kb heti 2x használnom, szépen megvéd. Azért a ragacsosságon lehetne javítani, de éjszakára jó, plusz direkt olyan pizsit veszek hozzá. Engem is tökre lenyugtat, jót alszok vele, bár most látom van bedtime-os változata is. Lehet ha elfogy azt csekkelom. Arra is jó ha kopik az önbarnító, vagy keveset iszok, kiszárad a testem itt ott, akkor ezzel jobban le tudom szedni, illetve a szárazság hamarabb elmúlik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

mellesleg

2015. március 27.

Mindkét lányomnál kiütéseket okozott :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

Mindkét lányomnál kiütéseket okozott :(((

malnahab7

2015. február 21.

Általában télen szoktam használni, ha nagyon száraz a lábam, akkor fürdés után még vizesen bekenem,majd megtörölközök.
Amire nagyon jó, a száraz repedezett sarkakat szintén még vizesen bekenni, erre tökéletes, még másnap is puha marad a sarkam.
Viszont babámon nem használnám semmiképp!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Viszont babámon nem használnám semmiképp!

Póni

2015. február 10.

Nagy csalódás....Gondoltam, megoldom a téli száraz bőr problémát vele. Inkább csak a bosszúság. Ki kellett dobni. Teljesen kipirosodott tőle a bőröm. Időbe telt mire rájöttem, hogy ettől van. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 10.

mgina007

2015. február 10.

Azt rögtön leszögezném, hogy az áprilisban születendő babámra nem fogok semmilyen Johnsons terméket kenni, mert elég sok rosszat hallottam róla, a védőnő sem javasolja és ez nekem elég... VISZONT én ezt a gélt imádom! Csodás, nyugtató illata van, olyan szinten hidratálja az extrém száraz bőröm, mint semmi. Engem nem zavar, hogy marad egy kis ragacsos hatása, mondjuk esti fürdés után használom (még vizesen kenem fel és úgy törölközöm meg), reggel nem biztos, hogy kényelmes lenne felöltözni utána, de a pizsamát simán ráveszem. Másnap egész nap érzem a puhaságot, a hidratáló hatást a bőrömön, az illata is megmarad. Mellesleg az illata szerintem jó hatással van az alvásra :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

Lory

2015. január 4.

Nálam ez a termék nem aratott nagy tetszést.Saját bőrre használtam(nem babáéra) és nagyon nem volt jó,egyáltalán nem szívódott be,tocsogós,csúszós réteget hagyott maga után.Én nem bírom elviselni az olajos érzetet,sajnos így le kellett mosnom magamról.Azért próbáltam csak ki,mert bíztam a hiper nagy hidratációjában,hát ilyen áron nem kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 4.

victorika

2014. november 21.

Jó illat és puha bőr! Tökéletesen funkcionál! :)

Jó illat és puha bőr! Tökéletesen funkcionál! :)

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hexyl Laurate, Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance