Johnson's Baby

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   400 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2016. február 2.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

koirankeksii

2014. május 17.

Jó kis száraz-sampon nekem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

Jó kis száraz-sampon nekem :D

edibaba

2014. április 7.

Nagyon finom babaillatú hintőpor, fürdés után használom dezodorként.
Száraz sampon helyett is kipróbáltam, nekem bevált, sőt jobban teljesít, mint pl. a Schauma száraz sampija.
Egyedül az adagolójával nem vagyok kibékülve, kevés nagy lyuk helyett lehetne inkább sok pici rajta.
Legutóbb százas boltban vettem a 200 g-os 500 Ft körül volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 7.

Nagyon finom babaillatú hintőpor, fürdés után használom dezodorként.
Legutóbb százas boltban vettem a 200 g-os 500 Ft körül volt.

Rony

2014. március 6.

Gyantázás előtt használom, hogy a gyanta jobban meg tudjon tapadni a bőrömön.
Erre tökéletesen bevált. Gyantázás után én nem szívesen használnám, arra inkább valami bőrnyugtató könnyű krémet használok.
Száraz samponként még nem próbáltam, mert fekete hajam van, és úgy vagyok vele, hogy inkább megmosom, mint hogy fehér foltokkal ékeskedjek a hajamban. :D
Nagyon egyszerű a csomagolása és az összetevői is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

Gyantázás előtt használom, hogy a gyanta jobban meg tudjon tapadni a bőrömön.
Nagyon egyszerű a csomagolása és az összetevői is.

SMH

2014. március 4.

Én száraz samponként használom. Este beszórom vele a hajamat, bedörzsölgetem, átfésülöm és rögtön jobb a helyzet, reggelre pedig a fehérség is eltűnik a hajamból és csak a "frissesség" marad.
Az illata viszont borzasztó, a barátom is mindig megjegyzi, hogy "már megint azzal a büdössel poroltad be a hajadat".
És amennyire jól felszívja a zsírt, annyira jól tartja az "illatát" is, ezért nekem csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

Ophelia

2014. február 11.

Nagyon szeretem, multifunkciós kis cucc. Borotválkozás után tökéletes bőrnyugtató, semmi nem gyullad be, ha ezt használom. Éjszakára dezodorként is megállja a helyét, ha olyan a helyzet, hogy reggel is jól jönne a frissesség. A szárazsampon funkciótól kicsit tartottam, de nagyon pozitívan csalódtam. Annak ellenére, hogy ez sokkal finomabb por, mint a szárazsamponok, sokkal kevésbé fehéríti be a sötétbarna hajamat, szinte nyomtalanul eltűnik. Igaz, nem annyira hatékony, de még mindig sokkal jobban megéri, mint a sokszáz/ezer forintos, csak erre funkcionáló termékek. Szerintem jó, ha van egy flakonnal mindig, imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Szilvi4412

2014. január 27.

Hónapok óta használom hetente 1-2 alkalommal szárazsamponként. Nagyon finom babaillata van, nem tolakodó, de érezhető. Nekem a tisztaságot juttatja eszembe. A 100g-os kiszerelés sokáig kitart, de most fedeztem fel a Lidl-ben a 200g-ost kb 700 Ft-ért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

rosa.love

2013. december 30.

Poénból próbáltam ki szárazsamponként, mert nem igazán hittem, hogy használhat. Frufrum van, ami csak frissen mosva áll jól ezért naponta-kétnaponta mosom. Beszórtam hintőporral, (orrom-szemem telement vele de mindegy) majd alaposan kikeféltem...és láss csodát!!! a frufrum abba az állapotba ugrott, mint ahogy egy mosás után szokott kinézni: tömör,dús és friss! Szóval, ha eddig nem próbáltátok ki, okvetlenül tegyétek! Elég pár percig rajtahagyni és utána kifésülni a port! Csak azt bánom, hogy erre a csodás módszerre csak így 26 évesen jöttem rá!:))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 30.

Mona01

2013. november 12.

Nagyon meggyőzött! Szárazsampon helyett használtam, és valóban, egy nappal el lehet tolni a hajmosást vele. Sajnálom, hogy nem korábban akadtam erre az információra, sokat kínlódtam a gyorsan zsírosodó hajam miatt. Éjszakára szórtam be vele a hajtöveimet, nem volt reggelre poros, fehér. A hajam viszont picit matt lett , de az a legkevesebb, a komfortérzetem jelentősen javult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 12.

livia1979

2013. október 31.

Jó kis termék, a kupakja bombabiztosan zár, az illata finom, az ára drágább a többi hintőpornál. Ez most elfogyott, másikat vettem helyette, ami jobban bevált. De évekig ezt használtam. Ideje volt már váltani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 31.

dorcsiii

2013. október 23.

Szeretem. Főleg intim borotválkozás után :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 23.

Szeretem. Főleg intim borotválkozás után :-)

Illatanyagok: Parfum/Fragrance