Johnson's Baby

Ár:   646 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   300 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 646 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: Rony, Módosítva: 2012. június 24.

Kiszerelés:   300 ml és 500 ml
Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 646 Ft

Az új Johnson's baby kamillás sampon gyengéd hidratáló összetevőkkel és természetes kamilla kivonattal gazdagított, mely közismerten megőrzi a a haj élénk színét. Olyan gyengéd a szemhez, akár a tiszta víz.

Ideális a finom, puha haj élénk színének, természetes ragyogásának megőrzésére.

Ár: 646 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

szaboka79

2014. január 6.

Ajándékba kaptuk, én balga egyszer ki is próbáltam az akkor pár hónapos babám buksiján, amit egy alkalommal (!) úgy kiszárított, hogy utána Babéval tudtuk a koszmót (száraz kis pikkelyeket) a kis fejéről leírtani. >:( Ezek után egy éve kallódott a polcon, míg adtam neki esélyt a saját fejemen - nem volt értelme... Valahogy nem éreztem tisztító hatását és nagyon szárította a fejbőröm. Kuka! :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

Audi

2013. október 16.

elméletileg szőke hajra fejlesztették ki de gondoltam itthon egy bátrat és sötétbarna hajamat ezzel mostam meg..hát az eredmény valami lélekölő :) undorító ragacsos massza lett a fejemen, amit nem lehet kifésülni! próbáltam nagy fogú kefével, kis fogú kefével, de egyszerűen nem engedelmeskedett. szóval még aznap este másodszor is nekiálltam a hajmosási procedúrának , hát valami fenomenális volt.. pár percre arra gondoltam hogy a hajam őrült meg, de nem ,a loréal egyik samponja és balzsamja 10 perc alatt rendbe tett mindent. nem értem hogy képesek ilyen rossz minőségű terméket piacra dobni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 16.

Bebek

2013. október 5.

Én is a kisfiam haját mosom vele. Nagyon jól habzik, fincsi illata van. Szerintem szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 5.

Laura19

2013. szeptember 15.

Kislányom imádja használni.
Jól habzik és miközben mosom a haját, szálldosnak a buborékok. Jól elvagyunk vele. :)
Néha még én is használom, ha egy másik sampon megroncsolja a hajam. Kellemes az illata, fényes hajat varázsol. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Kislányom imádja használni.

britu

2013. június 3.

A hajam nagyon zsírosodik tőle. Az összetevők rosszak ,főleg ha azt nézzük hogy BABAKOZMETIKUM. Az illata jó. A maradék sampont ecsetek tisztítására használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 3.

Bogyóka

2013. március 27.

Elfogyott a Tigi samponom és màr ki akartam amúgy is próbàlni,pikkelysömöröm miatt vàltogatni szoktam a samponokat.Az én fejbőrömet nem szàrította ki,rendesen habzik,nagyon kellemes illata van,nem irritàl,selymes lesz a buckóm tőle. :) Egy flakonnak elhasználtam,újra fogom vásarolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

reka.mocsanyi

2013. január 5.

Kiskoromban mindig ilyennel mosta anyukám a hajam aztán nem olyan rég megint elkezdtem használni, de nagyon viszketett utána a fejbőröm. A könnymentesség is kamu sajnos. Az összetevők alapján eszembe se jutna megvenni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

miraclereka

2012. június 9.

Nem voltam vele megelégedve, nagyon szàrította a gyerekeim haját, könnymentesnek sem volt tökéletes. Nem is használtuk el, ki kellett dobni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

kawa.kriszta

2012. április 12.

A kislányom hajára használjuk ( 8 éves ) de mostmár egyre ritkábban. Borzasztóan kiszárítja a fejbőrét, a haja pedig hétvégére már tiszta zsír. Ez a flakon elfogy majd egyszer, de más sampon után kell néznem neki. Az összetételt pedig hagyjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 12.

Cremorne

2012. április 4.

Egyszer volt ilyen samponom, de nem szerettem, ragadt a hajam tőle. Aztán később, amikor az első gyerekemmel voltam terhes, külföldön éltünk és egy piacon egy pasas a pocakomra nézett, majd a szemembe és azt mondta: Remember, Johnson&Johnson is not your friend! Első döbbenetem után megnéztem a neten az összetevőket és megértettem. Azóta egyszer kerültem J&J termékkel kapcsolatba, ajándékba kaptunk egy babaolajat, na azzal a lábamat kenem gyantázás után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 4.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Lactic Acid, Glucose
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Színezék. Barnás sárga.