Johnson's Baby

Ár:   646 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   300 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 646 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: Rony, Módosítva: 2012. június 24.

Kiszerelés:   300 ml és 500 ml
Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 646 Ft

Az új Johnson's baby kamillás sampon gyengéd hidratáló összetevőkkel és természetes kamilla kivonattal gazdagított, mely közismerten megőrzi a a haj élénk színét. Olyan gyengéd a szemhez, akár a tiszta víz.

Ideális a finom, puha haj élénk színének, természetes ragyogásának megőrzésére.

Ár: 646 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Jazz Juice

2012. február 27.

Én is macskákat fürdetek vele, de nem vettem észre, hogy (jobban) vakaróztak volna. :O Ezentúl figyelni fogom. Olykor én is használom, a hajam szereti és isteni finom az illata. Az összetevői... khömm khömm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 27.

Closet

2012. február 26.

A kamillásnak nagyon jó illata van. Egyáltalán nem zsírosodik tőle a hajam, de csak ritkán használom. Néha-néha jobban zsírosodik a hajam és olyankor jól jön. :) Viszont most, hogy láttam az összetevőket nem vagyok benne biztos, hogy a babáknak (meg nekem se) olyan jó lenne..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 26.

csirsz

2012. február 26.

Mi ezt használjuk a gyerkőccel, de lehet le kellene szokni róla. Amúgy nincs vele probléma

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 26.

Krisz

2012. január 28.

Egyszer már kipróbáltam, csupán nosztalgiázából, mivel régen mindig ezt használtam. Viszont mostmár azt kellett, hogy észrevegyem, hogy már nem művel csodákat a hajammal, ez a termék szerintem felnőttkorban már nem kompatibilis..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 28.

málnamánia

2011. december 28.

Búzacsírás változatát használtam. Első hajmosáskor úgy gondoltam jó kis sampon lesz ez. Aztán minél többet használtam,annál jobban elkeseredtem,mert 1 nap után nagyon zsíros lett tőle a hajam. Csalódtam benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 28.

gabbancs

2011. december 14.

Kamillásat és búzacsírásat használtam már, a kamillásat jobban szeretem az illata miatt, de lényegi különbséget nem tapasztaltam. Évekkel ezelőtt előjött az ekcéma a fejbőrömön, és jó eséllyel életem végéig megmarad. Akkor sok-sok sampont kipróbáltam, és volt másik is, ami segített, de csak ez nem zsírosította a hajam. Azóta persze elterjedtek a biokozmetikumok, és valószínűleg azok is jók lennének, de nagyon megszerettem ezt, mert jól, de kíméletesen tisztít, és kitűnően habzik. Nekem örök kedvencem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 14.

berni88

2011. december 13.

Egy nagy adag kóc lett a használat utáni eredmény, rögtön tovább adtam babás ismerősöknek. Nekik bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 13.

klau1212

2011. november 17.

kipróbáltam ezt a kamillásat hát nem sokat ér azon kívül hogy csöpögött a hajamról a zsír 2 nap után

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 17.

gerbaud

2011. november 16.

Mielőtt áttértem volna a natúr samponokra, ezt használtam, mert a híres-neves samponoktól már katasztrófális volt a hajam. Jó ideig működött. Gyorsan zsírosodó, száraz végű hajam van, ezzel ritkábban kellett mosnom. Az illata nagyon finom. Viszont a sok piros és sárga pötty miatt ma már nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 16.

klau1212

2011. október 28.

a búzacsírás valami borzalmas,tiszta száraz lett tőle a hajam a tövénél meg zsírosodott már másnap

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. október 28.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Lactic Acid, Glucose
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Színezék. Barnás sárga.