Johnson's Baby

Ár:   646 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   300 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 646 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: Rony, Módosítva: 2012. június 24.

Kiszerelés:   300 ml és 500 ml
Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 646 Ft

Az új Johnson's baby kamillás sampon gyengéd hidratáló összetevőkkel és természetes kamilla kivonattal gazdagított, mely közismerten megőrzi a a haj élénk színét. Olyan gyengéd a szemhez, akár a tiszta víz.

Ideális a finom, puha haj élénk színének, természetes ragyogásának megőrzésére.

Ár: 646 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

felicitas

2011. szeptember 13.

A búzacsírás sampon nagyon szárít, még párom is tusfürdőként használja el, pedig ő nem olyan válogatós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 13.

Esztóóó

2011. szeptember 8.

Barátnőm a búzacsírásat használja, mert érzékeny a fejbőre, és meg van vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 8.

Stina

2011. június 8.

Sminkleszedésben is verhetetlen! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 8.

Sminkleszedésben is verhetetlen! :)

sisu69

2011. március 3.

Én a szőke, vékony szálú hajamra használom a kamillásat és nekem nagyon bevált :) Gyengéden tisztít és kíméletes a fejbőrhöz, ezért különösen ajánlom azoknak, akik gyakran szoktak hajat mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 3.

misoko

2011. február 15.

Kipróbáltam én is a kamillás és a búzacsírás változatot is,de nekem zsírosodott tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 15.

kathybug

2010. szeptember 27.

eddigi legjobb

Meg nem sikerult megtalalni a tokeletes sampont a zsirosodo hajamnak, de eddig ez a legjobb. Legalabbis mikor elkezdtem hasznalni a fodrasznom megkerdezte hogy mivel mosom a hajam mert erezhetoen javult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. szeptember 27.

eddigi legjobb

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Lactic Acid, Glucose
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Színezék. Barnás sárga.