Joico

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Ivettem01, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Sampon erősen festett, roncsolt hajra

Kifejezetten erősen festett, vegykezelt, szőkített hajra való újraépítő sampon mindennapos használatra, amely elősegíti a haj színmegtartását.

Kitti_K

2021. március 5.

Hatékonyan tisztít, kis mennyiség elegendő egy egy mosásnál. Igaz nem olcsó sampon lévén, de sokáig elég. Fantasztikus illata van. A vékony szálú hajam nem nehezedik el a használat után. Tisztítás után a saját hajpakolásával egészítem ki a hajmosását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

mascara96

2020. december 16.

Nekem bevált. Jól tisztít, puhít. Nálam már az első alkalommal is látszott a hatása. Nagyon roncsolt, töredezett hajon azonban véleményem szerint csak az olló segít, de kicsit mérsékli a helyzetet. Rendszeres használat mellett a többi termékével együtt használva szép, egészséges végeredményt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

kovesdimari

Korcsoport: >54
2020. november 18.

Nekem csalódás. Semmivek nem adott többe mint az aussie vagy csak akár a sima 600 Ft-os balzsam és sampon. Sajnálom rá ezt a sok pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 18.

laura2694

2020. november 5.

A fodrászom ajánlására kezdtem el használni, de bár ne tettem volna. Higítva használtam, ahogyan javasolták, de így is csak rontott a helyzeten. A festett hajam színét egyből kiszedte, a fejbőrömet pedig szó szerint felégette. Sose voltam korpás, de most úgy hullik, mint a hó. Arról nem beszélve, hogy a fejbőröm egyszerre ég és viszket. Hónapok alatt sem sikerült még helyrehoznom azt, amit ez tönkretett. Óriási csalódás.....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 5.

j.petra

2020. október 21.

Kb.1 hónapja használom ezt a K-Pak sampont és ehhez tartozó kondicionálót együtt. A sok jó vélemény miatt próbáltam ki. Abszolút nem bántam meg, 1-2 használat után egyből érezhető a változás a szőke megviselt hajamon. Nagyon jó az illata, szép puhává tette a hajamat. Ameddig ennél jobbat nem találok, biztosan csak ezt a termékcsaládot fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 21.

Anna777

2020. szeptember 1.

Nekem nagyon bevált. Szerintem ez a legjobb termékcsalád. Sokkal szebb lesz a hajam. Most vettem másodszor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

tinkerbell25

2020. június 10.

Szőkített hajamra kerestem sokáig azt a sampont, ami elnehezítés nélkül érezhetően hidratálja, na nekem ez az a termék, ami ezt végre tudja! 2-3 naponta mosok vele hajat, nagyon szép fényes és puha lesz tőle hajam, az illatát is imádom! Balzsamjával együtt használom, az állig érő hajamra nekem egy flakon kitart kb fél évig, pedig azért bőségesen samponozok. Ár-érték arányban is nagyon elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Kyaraaa

2019. október 15.

Jó ideje használom a Joico Color Therapy termékeit. Két éve engem is elkapott az ombre haj utáni vágy, így kiszőkítettem sötétbarna hajam nagy részét, ennek köszönhetően hónapokon belül elvesztettem a hajam hosszának felét, több centis darabokban tört minden egyes szála. Megtanultam a leckét... Ma már visszatértem a barna színhez és újra szép, hosszú, derékig érő hajam van, mindezt a Joiconak köszönhetően. Örülök, hogy rátaláltam, bár hamarabb sikerült volna és nem ilyen áron. Mostmár csak Joico termékkel festetem, mosom és a hajvasalójuk is megvan. És a legjobb, hogy a hajam ma már teljesen egészséges és ragyogóan fényes! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Jazmi

2019. június 17.

Jól habzik, finom puha a hajam tőle és az illata is jó.
A balzsammal és pakolással együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Jól habzik, finom puha a hajam tőle és az illata is jó.
A balzsammal és pakolással együtt használom.

Monicapandaa

2019. május 30.

Mondhatom, hogy megtaláltam a tökéletes sampont! Évek óta használom és a szőkitett hajamat nagyon szépen rendben tartja, sehol egy sérült hajszál. A termékcsalád többi tagjával együtt használom, nem cserélném le semmire! Az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.