Joico

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Ivettem01, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Sampon erősen festett, roncsolt hajra

Kifejezetten erősen festett, vegykezelt, szőkített hajra való újraépítő sampon mindennapos használatra, amely elősegíti a haj színmegtartását.

farkasbertus

2020. július 6.

Számomra enyhén túlértékelt és túlárazott termék. Sokáig kerülgettem az ára miatt, megvettem akcióban, de nekem nem éri meg ár-érték arányában... Egy aussie hajápolóval többre megyek, ami fél évig elég, és 2000 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

tinkerbell25

2020. június 10.

Szőkített hajamra kerestem sokáig azt a sampont, ami elnehezítés nélkül érezhetően hidratálja, na nekem ez az a termék, ami ezt végre tudja! 2-3 naponta mosok vele hajat, nagyon szép fényes és puha lesz tőle hajam, az illatát is imádom! Balzsamjával együtt használom, az állig érő hajamra nekem egy flakon kitart kb fél évig, pedig azért bőségesen samponozok. Ár-érték arányban is nagyon elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Kyaraaa

2019. október 15.

Jó ideje használom a Joico Color Therapy termékeit. Két éve engem is elkapott az ombre haj utáni vágy, így kiszőkítettem sötétbarna hajam nagy részét, ennek köszönhetően hónapokon belül elvesztettem a hajam hosszának felét, több centis darabokban tört minden egyes szála. Megtanultam a leckét... Ma már visszatértem a barna színhez és újra szép, hosszú, derékig érő hajam van, mindezt a Joiconak köszönhetően. Örülök, hogy rátaláltam, bár hamarabb sikerült volna és nem ilyen áron. Mostmár csak Joico termékkel festetem, mosom és a hajvasalójuk is megvan. És a legjobb, hogy a hajam ma már teljesen egészséges és ragyogóan fényes! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Jazmi

2019. június 17.

Jól habzik, finom puha a hajam tőle és az illata is jó.
A balzsammal és pakolással együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Jól habzik, finom puha a hajam tőle és az illata is jó.
A balzsammal és pakolással együtt használom.

Monicapandaa

2019. május 30.

Mondhatom, hogy megtaláltam a tökéletes sampont! Évek óta használom és a szőkitett hajamat nagyon szépen rendben tartja, sehol egy sérült hajszál. A termékcsalád többi tagjával együtt használom, nem cserélném le semmire! Az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

szolcsika

2019. március 21.

1 napig egy csodaszer, de utána nagyon zsírosodik a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

1 napig egy csodaszer, de utána nagyon zsírosodik a hajam.

Ticsinky

2019. március 1.

Brutálisan jó kombó a balzsamjával együtt!
Állag, habzás, illat, hidratálás = kiváló. Számomra megéri az árát. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Brutálisan jó kombó a balzsamjával együtt!
Állag, habzás, illat, hidratálás = kiváló. Számomra megéri az árát. :)

pzuzi

2018. december 23.

Már fél éve használom a sampont és balzsamját a fodrászok ajánlotta.,de sajnos meg kell tőle válonom. Előtte head and shoulderst használtam akkor nem volt semmi baja s fejbőrömnek. Most viszont megmosom joicoval a hajam első nap nagyon szép a hajam de rá egy két napra baromira viszket a fejbőröm tőle illetve korpásodik rendesen... Mikor megrázom a hajam potyog ki belőle... Elég undi... Sajnálom h el kell engedném mert nagyon finom illata van de hiába ha nem jó a fejbőrömnek. Szóval én 3-4 csillag közé tenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

EllaToth

2018. november 16.

Egy joico kezelés után kezdtem el használni a sampon és a balzsamot is. Azóta fénylő, sima és puha a hajam. Amióta ezt használom azóta tovább kibírja a hajam a haj mosás mint előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Lorna

2018. november 13.

Egy nappal kitolta a hajmosásaimat. Ennek nagyon örültem. Kicsit szárazabbnak éreztem a hajam mire a flakon aljára értem, mint elkezdtem,
- ennek kevésbé örültem - de ezt mindig olyan nehéz megítélni, főleg ha mást is használ hébe-hóba az ember. Jól működtek a kondicionálójával együtt. Az a legnagyobb gondom vele, hogy online rendelése az megbonyolítja a beszerzését, de ez persze nem a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.