Joico

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Ivettem01, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Sampon erősen festett, roncsolt hajra

Kifejezetten erősen festett, vegykezelt, szőkített hajra való újraépítő sampon mindennapos használatra, amely elősegíti a haj színmegtartását.

Kyaraaa

2019. október 15.

Jó ideje használom a Joico Color Therapy termékeit. Két éve engem is elkapott az ombre haj utáni vágy, így kiszőkítettem sötétbarna hajam nagy részét, ennek köszönhetően hónapokon belül elvesztettem a hajam hosszának felét, több centis darabokban tört minden egyes szála. Megtanultam a leckét... Ma már visszatértem a barna színhez és újra szép, hosszú, derékig érő hajam van, mindezt a Joiconak köszönhetően. Örülök, hogy rátaláltam, bár hamarabb sikerült volna és nem ilyen áron. Mostmár csak Joico termékkel festetem, mosom és a hajvasalójuk is megvan. És a legjobb, hogy a hajam ma már teljesen egészséges és ragyogóan fényes! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Jazmi

2019. június 17.

Jól habzik, finom puha a hajam tőle és az illata is jó.
A balzsammal és pakolással együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Jól habzik, finom puha a hajam tőle és az illata is jó.
A balzsammal és pakolással együtt használom.

Monicapandaa

2019. május 30.

Mondhatom, hogy megtaláltam a tökéletes sampont! Évek óta használom és a szőkitett hajamat nagyon szépen rendben tartja, sehol egy sérült hajszál. A termékcsalád többi tagjával együtt használom, nem cserélném le semmire! Az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

szolcsika

2019. március 21.

1 napig egy csodaszer, de utána nagyon zsírosodik a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

1 napig egy csodaszer, de utána nagyon zsírosodik a hajam.

Ticsinky

2019. március 1.

Brutálisan jó kombó a balzsamjával együtt!
Állag, habzás, illat, hidratálás = kiváló. Számomra megéri az árát. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Brutálisan jó kombó a balzsamjával együtt!
Állag, habzás, illat, hidratálás = kiváló. Számomra megéri az árát. :)

pzuzi

2018. december 23.

Már fél éve használom a sampont és balzsamját a fodrászok ajánlotta.,de sajnos meg kell tőle válonom. Előtte head and shoulderst használtam akkor nem volt semmi baja s fejbőrömnek. Most viszont megmosom joicoval a hajam első nap nagyon szép a hajam de rá egy két napra baromira viszket a fejbőröm tőle illetve korpásodik rendesen... Mikor megrázom a hajam potyog ki belőle... Elég undi... Sajnálom h el kell engedném mert nagyon finom illata van de hiába ha nem jó a fejbőrömnek. Szóval én 3-4 csillag közé tenném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 23.

EllaToth

2018. november 16.

Egy joico kezelés után kezdtem el használni a sampon és a balzsamot is. Azóta fénylő, sima és puha a hajam. Amióta ezt használom azóta tovább kibírja a hajam a haj mosás mint előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Lorna

2018. november 13.

Egy nappal kitolta a hajmosásaimat. Ennek nagyon örültem. Kicsit szárazabbnak éreztem a hajam mire a flakon aljára értem, mint elkezdtem,
- ennek kevésbé örültem - de ezt mindig olyan nehéz megítélni, főleg ha mást is használ hébe-hóba az ember. Jól működtek a kondicionálójával együtt. Az a legnagyobb gondom vele, hogy online rendelése az megbonyolítja a beszerzését, de ez persze nem a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Noemi299

2018. október 9.

Szaraz tonkrement hajamat teljesen rendbehozta! Ara pedig teljesen megfelelo emrt nagyon sokaig eleg( 4 honapig hasznaltam es 2 napont hajat mostam)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

gombirenn

2018. augusztus 15.

Kitűnően tisztíja a hajat, nagyon szeretem ezt a terméket, nem roncsol és az illata csodálatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.