Joico

Ár:   6008 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 17.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Díjnyertes Joico termék. A haj-újraépítés mestere. Igénybevett, száraz töredezett hajra.

Orsi0401

2016. november 28.

Igénybevett, száraz végű szőkített hajamnak nagyon jót tett, örültem, mikor megtaláltam a KM dobozban. Teljes áron azért nem hiszem , hogy megvenném, de tényleg nagyon jó termék. Külön vicces az illatában az, hogy messzi-messzi gyermekkorom Gabi-fogkrémjére emlékeztet , egy kis Donald kacsás rágó-illattal vegyítve 😊😊😊 de erre már csak a veterán tinédzserek emlékezhetnek.... velem együtt 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 28.

dobotundi

2016. november 27.

Gyakran vasalt, göndörített hajam elég töredezett jelenleg. Kipróbáltam és jól hidratálja a hajam, puha is lett, de többet várnék ennyi pénzért. Viszont az illata szerintem isteni, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

nkltt

2016. november 27.

használata után pár óráig megvan az a "wow milyen puha" hatás, de másnapra mint ha csak a sima balzsammal kezeltem volna a hajam. azt hiszem ez az a termék amire felesleges ennyi pénzt kidobni, mert ezt az eredményt egy jobb balzsam is tudja hozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

marryjane

2016. november 23.

Fél évig használtam, az amúgy nagyon tönkrement, kiszáradt hajamra. Két hétig maga volt a csoda, aztán minden visszaállt a régi kerékvágásba. Nekem nem érte meg, ráadásul az V. kerből rendeltem és igen-igen 2.500.-Ft volt a postaköltség. Úgy voltam vele, hogy ha tényleg ennyire jó ez a termék, akkor nekem kell. Sűrűségre nagyon gyenge, nyilván nem egy pakolás, de akkor is nagyon híg és sok is kell belőle. Nem vettem újra, szerintem felesleges. Nagyobb a körítés meg a reklám, de ennyit tényleg nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

TitaniaBell

2016. május 23.

Hát na, nem hiába világbajnok termék ez. Több, mint 10 éve "ismerkedtem meg" vele, bár hű nem maradtam hozzá, néha kísérleteztem több termékkel is, de újra és újra meg kell állapítanom, hogy ez A BALZSAM, csupa nagybetűvel.

Nincs festve a hajam, csak néha színezve hennás színezővel, ha olyan kedvem van, de alapvetően egészséges, nem roncsolt, szóval semmi olyan, amit ezt a balzsamot igényelné. Mégis napi szinten tudom használni (vagyis kétnapi, mert kétnaponta mosok hajat) úgy, hogy folyamatosan megmarad ugyanaz az áldásos hatása.
Nem szeretek a hajammal semmi drasztikusat csinálni, mert annak mindig megvan a böjtje; 8 évvel ezelőtt volt egy melír fiaskóm, amikor a melírozott tincseim gyakorlatilag elkezdtek letörni, mindössze a második újraszőkítés után. Ez a balzsam mentette meg őket a levágástól, és a vattaszerű, hajra nem hasonlító állagot vállalhatóvá varázsolta addig, amíg szép lassan sikerült lenöveszteni és megszabadulni a szőkített résztől.

Amit kevesen tudnak, hogy a magas proteintartalmú balzsamokat nem mindenkinek a haja szereti. A göndör és a vastagszálú haj pl. általában nem. Az én vékonyszálú, egyenes, hosszú hajam viszont nagyon jól tolerálja. Sajnos ez is csak próbálkozással megy, aztán vagy beválik, vagy nem. De akinek beválik, az szerintem hosszútávon is nagyon fogja szeretni ezt a balzsamot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

nettics

2016. január 6.

Legszivesebben minusz 5 pontot adnek ra. De csak mert nagy remenyeket fuztem hozza. Aradoztak rola, fantasztikus az igenybevett hajnak...hat NEM! Pedig megvettem samponostol, condistol mindenestol. Semmire sem jo, ilyen van a 400 forintos sauma sampon is... Sot az meg jobb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 6.

nwicky

2015. december 15.

Nem szeretek kísérletezni,a hajam eléggé oda volt de levágatni sokat nem szerettem volna belőle így kipróbáltam ezt a csodaszernek titulált valamit samponnal balzsammal együtt elég húzós volt az ára...és sajnos hatalmas csalódás volt!!!!Csodát nem vártam tőle,de azt sem ,hogy a hajam minden mosás után egyre rosszabbul viselte a végén bekorpásodott és olyan volt mintha nem lehetne belőle kimosni.... Ettől lehet h másnak még bevált de nekem katasztrófa amit művelt a hajammal...és az ára... töredékét sem érdemli sajnos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 15.

Ildie

2015. január 26.

Nem kell 10 percig a hajon hagyni, 5 perc a hatóideje a flakon szerint.
Azért adtam neki 4 csillagot, mert az Intense Hydrator-nak 5-öt adtam, és egy egy kicsit kevésbé jó. Nem rossz csak, a zsiroskásodó hajamra ez kevésbé a tökéletes, télre egyébként jól megvagyunk. Ettől hamarabb zsírosodik a hajam, de így is 2-3 napig jó. laposabb lesz tőle a hajam, viszont ha a barna flakonos termal stylinggal befújom, és fejjel lefelé megszárítom akkor semmi para, de igyekszem nem szárítani a hajam. Szerintem puhít, valamennyi ápol, de a hajolaj mindenképpen kell.
6000 ft 150 ml cuccért szerintem nevetséges, nem bolondozok le senkit, de ugyan hagyjuk már kb ezt a baromi drága akkor biztosan jó lesz dolgot, 3500 ft ért vettem az egész családot, ahogy a barnát is, pont annyit ér, nem tizenezreket, mellesleg tele van parabénnel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

Nem kell 10 percig a hajon hagyni, 5 perc a hatóideje a flakon szerint.

andrea.olah88

2014. november 19.

Nekem nagy szerelem ez a termék! Aki teheti a kezelést is próbálja ki mert csodákra képes! Heti 2x használom és nagyon szép tőle a hajam. Az illata a kedvencem! :)
Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

Mindenkinek csak ajánlani tudom!

marek.adrienn

2014. március 28.

A samponjával együtt használom. Az összes K-Pak termék közül ez az egyetlen ami nem fog hiányozni. Már másnap zsíros volt tőle a hajam, pedig nem kenem a hajtőhöz. Ezt több mint két hónap használat után írom. Persze mindenkinek más jön be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice