Joico

Ár:   6008 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 17.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Díjnyertes Joico termék. A haj-újraépítés mestere. Igénybevett, száraz töredezett hajra.

Josie

2013. január 8.

Hosszabb távú rendszeres használat után az én hajam korpás és hamar zsírosodó lett, valamint semmiféle hidratáló hatást sem vettem észre. Ja és még ráadásul drága is! Nem venném újra tuti, nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

pitypango

2012. augusztus 8.

Erről a termékről jobb a véleményem, mint a hozzá tartozó samponról. Bár a díjat én nem biztos, hogy ide osztottam volna... :) persze ez teljesen szubjektív, ahány haj, annyi igény, elvárás.
Hajmosás, és óvatos balzsamozás után ( azért óvatos, mert nagyon tömény a pakolás, bővebb kondícionálás és pakolás után finoman szólva volumen-mentes lett a hajam :) vittem fel belőle apró mennyiséget. Átlagosan 10perces hatóidő után alaposan kiöblítettem.
Rugalmas, könnyen kezelhető lett a hajam használat után. Bár maga az újjáépítés, ami a lényege lenne, nem történt meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice