Jollie France

Ár:   480 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 12 ml

narancsdzsem

2012. július 21.

Tinédzserkorom körömlakkja :) A lábkörmömre festett pirosat kellett utánpótolnom, ebből találtam szép színt. Felvitelkor meglepődtem, hogy milyen szépen fed! Lehet, hogy nézek még pár színt 400 ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.

azepretaztszeretem

2012. július 21.

tinikori nosztalgia :) Emlékszem, hogy mennyire, de igazán rossz volt ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.

tinikori nosztalgia :) Emlékszem, hogy mennyire, de igazán rossz volt ez.

Roxanne

2012. július 18.

Egy szép zöld árnyalatom van belőle. Újkorában jól teljesített: nulla csíkozás, jó fedés, tartósság. Nemrég elővettem. Mikor mostam le, a lakkos-lemosós lé végigcsorgott az ujjaimon. Másnapra irdatlanul kiütéses lettem ezeken a helyeken. Eddig ilyen sohasem történt velem! Irgalmatlanul megrémültem, de némi mosódióleves áztatás kitakarította a vegyszert az ujjvégeimből. Azóta nem nyúltam az üveghez. Sajnálom pedig, mert szép, egyedi szín.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

theaneszka

2012. július 3.

Nekem nem igazán jött be ez a fajta lakk. Lábujjkörmön jobban szeretem használni. Szerintem lassan szárad és nem minden színt lehet egyszerűen, egyenletesen felvinni. Viszont pozitívum, hogy kedvező az ára és gyönyörű színeket lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

csodaorszag.inwonderland

2012. június 23.

Egyetlen ilyen lakkom van, de nagyon szeretem szép a színe jól fed ,olcsó gyengesége nálam a tartóságga

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

itsuka

2012. június 17.

Olcsó körömlakk, imádom. Sokkal jobb, mint a maybelline. Jól fed, jó az ecsetje. Bár ilyen színűm még sosem volt. Nekem géles volt meg kalcium effektes csillogós, meg fedőlakk. Nagyon jók és csak 350-400ft

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

Ditta

2012. június 12.

Gyönyörűségesen szép színei vannak és még tartós is. Középiskolás koromban, ilyen volt az első lakkom :) Régi nagy kedvenc :) Csillagos ötös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 12.

lilla.golden98

2012. június 9.

Gyönyörűséges színei vannak, átlag 4 napig bírja, olcsó és nagyon gyorsan szárad. :) Nekem a 43-as és az 57-es árnyalatban vannak meg. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 9.

whyteangel

2012. május 22.

Nagyon jó lakk, sokáig lehet használni, mert nem sűrűsödik be, és szép színei vannak. Árban is elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

ancsibancsi

2012. május 14.

2 rétegben nagyon szépen fednek, nekem mályvaszínű van. Tetszik nagyon, sokáig bírja, 4 nap után kezd el csak a vége pattogni kicsi darabokban, nem olyan mint néhány lakknál, hogy lehúzható egyben a körömről. Bírja a súrolást is, fedőlakkal meg pláne! Nagyon megéri az árát, sokféle színben kapható és nekem több mint 1 éve megvan és még csak be se sűrűsödött! Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.