Jollie France

Ár:   480 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 12 ml

felicitas

2012. január 18.

Nekem egy metál-rózsaszín és egy sima fényes meggypiros van belőle. Mindkettőnél azt tapasztaltam, hogy egy rétegben, de kicsit vastagabban kell kenni, hogy szépen fedjen, ne legyen nagyon tömény. Így gyorsan szárad. Mire felkenem végig, az eleje már száraz. Utána egy kis hideg vizes kézáztatás, és kopogósra szárad két perc alatt. Nekem alap- és fedőlakk nélkül 2 nap. Egyébként jóval tovább bírná.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 18.

gwendolen

2012. január 18.

Nekem egy citromsárga árnyalat van meg és nagyon csíkos tud lenni. Azt tapasztaltam ki, hogy legalább 3 réteg kell, tehát csak időmilliomosoknak ajánlom, mert el lehet szöszölni a festegetésével. További negatívum, hogy irtó nehéz eltalálni, hogy egyszerre ne legyen túl vastag, érdekes az állaga a lakknak. Tartóssága közepes. Nem teljes pénzkidobás, de majdnem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 18.

cirmok

2012. január 5.

Az évek során többféle színt kipróbáltam. Összességében pozitívum, hogy nagyon széles a színpaletta, és hogy nagyon olcsó. Alap- és fedőlakk használatával elég tartós is, de az egyes színek minősége elég egyenetlen. A csillámosok nehezen jöttek le, a világosak könnyen csíkossá váltak. De úgy emlékszem, hogy a sötéteket például nagyon szerettem. Több évet is kibírtak beszáradás nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 5.

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.