Jollie France

Ár:   480 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 12 ml

Erus15

2016. október 13.

Hozzám került ez a lakk és kipróbáltam és nagyon elégedett vagyok. Már fent van 3 napja és nem kopott le belőle egyáltalán. A többi lakk ilyenkor már beadta az unalmast. Úgy érzem be kell szereznem több színben valahonnan. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 13.

erika81

2016. augusztus 12.

Lánykoromban elég sok ilyen márkájú lakkom volt. Nosztalgiából vettem egy glitter lakkot. Színes lakk fölé használom. Tartós lakk alacsony áron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

7ot

2016. július 18.

Egy átlátszó alapon kék csillámosom van vagy 4 éve. Ritkán használom, azt is csak más lakkra. Gyorsan szárad, tartós is, de a lemosáskor minden csupa csillám.

Up: dobok hozzá még 2 csillagot. Kipróbáltam egy színes verziót nemrég, mindenféle alap- és fedőlakk nélkül. Baromi tartós, 2 réteg bőven elég belőle. Annyit szívtam már drágább lakkokkal, egy sem bírta ennyi ideig. Ez meg 430 ft volt, vicc. A drágább lakkok még be is száradtak idő előtt, ebből meg a másik mióta bírja... Aminek nagyon örülök és szintén előfordult drágábbakkal, hogy ha megszáradt-ez igen hamar megtörténik-, még véletlenül sem marad meg a felületén semminek a nyoma (párna stb.).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 18.

MsKors

2016. július 12.

Ez egy elképesztően jó lakk volt. Első lakkom, aztán gondoltam biztos atomjók lesznek a drágábbak de csalódnom kellett, nincs arányban az ár a minőséggel lakkügyben. (Csak nagyon ritkán)
Még megvan egy átlátszó ebből, csak azt használom alap illetve fedőlakknak is, nagyon jó!
Aluljárókban még találkozom vele néha, akkor mindig beszerzek egyet-kettőt (hármat-négyet... :)).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

Zefsideren

2016. május 19.

Ez volt az egyetlen olyan körömlakk, amit alap- és fedőlakk nélkül használhattam, mégis kibírt egy hetet is akár. Hatalmas színválasztéka volt, anno 300 Ft-ért vettem, aztán 450-ért. Előfordult, hogy 10-12 darabom volt egyszerre, annyira imádtam. Más márkára rá sem néztem, amíg el nem kezdett fogyatkozni a polcokról. Nyáron találkoztam vele utoljára, talán 1-2 színt láttam belőle a piacon, de azok sajnos nem tetszettek. A Kincsesben sincs már akkora választék belőle...azóta sem találok ilyet sajnos....Constance Carroll, Exi, Jollie France.... hová lettek ezek a jó kis márkák? (valószínűleg betiltották őket...) Fáj érte a szívem....:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Ennie86

2016. május 1.

Tinikorom kedvence! :) Nagyon szép színekben lehetett kapni, és tartós is volt. Sajnálom hogy nem lehet már kapni. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Barbika

2016. március 22.

Imádtam! Van egy gyöngyházas világos rózsaszínes változata, ami szinte fénylett homályban is.. elképesztően szép,és nagyon szerettem! És most megszüntették! Alig hittem el! :( A Moyra váltotta le, de annál nincs ilyen gyönyörűséges szín :( Mire megint találok valahol olyasmit, vagy pont olyat.. ahh :(((( sajnálom nagyon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Yerzinia

2016. március 6.

Nagyon régóta használom ezeket a lakkokat, ne pattogzanak, sokáig fent maradnak és még az én kézügyességemmel is könnyű felvinni őket. Van egy világos rózsaszín árnyalatom azt több rétegben is fel kell vinni, hogy szép legyen a színe, de a bordónak! az egy rétegben is kiválóan fed

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 6.

Vizililiom

2015. november 17.

Van itthon egy JF lakkom, nagyon régi, legalább 10-12 éves, de még mindig tökéletes állapotban van, nem sűrűsödött be. Akkoriban nem használtam, mert nem szerettem a bordó színű lakkokat, viszont most örülök, hogy megtaláltam. Egy rétegben is nagyon szépen fed, de két rétegben az igazi. Nagyon megszerettem, így 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

manna88

2015. november 1.

Gyerekkorom körömlakkja! Amikor még drogériák sem voltak, akkoriban csak pár körömlakkmárkát lehetett kapni - ez volt az egyik.
Azóta rengeteg márka van - én mégis imádom ezt a lakkot.
Szerintem nagyon jó minőségű, ennek ellenére meglehetősen olcsó.

Akiben szintén nosztalgikus érzéseket kelt, az spájzoljon be belőle: megszüntették a gyártását és hamarosan kifutó termék lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

Azóta rengeteg márka van - én mégis imádom ezt a lakkot.
Szerintem nagyon jó minőségű, ennek ellenére meglehetősen olcsó.

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.