Jollie France

Ár:   480 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 12 ml

rizspufi

2015. július 12.

Az első átlátszó körömlakkom ilyen volt. Szépen el is használtam, csak egy kicsi maradt az alján, de még mindig nem száradt be! Pedig már vagy 10 éve, hogy megkaptam. 2 rétegben jól fed, egész gyorsan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Takaro

2015. június 16.

Nemreg talaltam itthon egy vilagos lilat. Fogalmam sincs mikor kerult hozzam, de 10 eves biztos lehet. Semmi baja, 2 retegben fed, gyorsan szarad, nem csikoz, minden elismeresem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

marcsi11226

2015. május 9.

Régen ajándékba kaptam egy ezüst csillámosat, és szinte állandóan azt használtam. De mivel beszáradt, gondoltam veszek néhány szép tavaszi színt, mert olcsó, és az ezüstös is ugye milyen jó volt, hát ennek az ellenkezőjét tapasztaltam az újakkal. Hármat is vettem, egy rózsaszínes, egy zöld árnyalatot és egy piros csillámosat, de amikor kipróbáltam, kb. 3. rétegben fedett, az ecsettel lehúztam a többi réteget és semmi sem maradt a körmömön (létezik ilyen??? :O alig hittem el), és meg sem száradt. Mikor újrakentem, hagytam legalább fél órát száradni, nem nyúlkáltam sehova, de még ezután is sikeresen elkenődött, nem is kicsit. Felejtős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.

aranypáva

2015. május 3.

Színválasztékban jeles, azonban sosem szárad meg, még gyors-szárító spray-vel sem. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Nicole19

2015. május 3.

Egy pasztell lila és egy halvány rózsaszín van meg. Mindkettőt nagyon szeretem. Szép a színűk, két rétegben jól fednek, gyorsan száradnak és még olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 3.

snowyfairy

2015. április 17.

A kedvenc fodrászkellékes boltomba betévedve láttam ezt a lakk márkát és gondoltam kipróbálom. Milyen jól tettem! Amellett, hogy olcsó, gyorsan szárad és jól is fed. 1,5 éve van meg és nem sűrűsödött be még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

medgirl

2015. március 17.

Én 5 évvel ezelőtt vettem egy piros színű lakkot és még mindig semmi baja, nem sűrűsödött be. Könnyű vele dolgozni, egy rétegben is szépen fed, de én két rétegben viszem fel, hogy tartósabb legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

pumpkinhead

2015. március 15.

Szép, tartós és nem utolsó sorban olcsó körömlakkok. :) általában 2 évig szoktam használni egy lakkot, utána sajnos besűrősödik. A legtöbb lakk két rétegben szépen fed, de a világosabb lakkoknál már kell a 3 réteg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

t.greti

2015. március 7.

nagyon szeretem, mert olcsó, nagyon gyorsan szárad még 2 rétegben is, tartós, és szép fényes a szín. van egy piros lakkom, ami már 2 éves, eddig kb. 3-szor használtam, de még mindig olyan az állaga, mint újkorában, egyáltalán nem csomósodott be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 7.

koxy001

2015. január 26.

Elégedett vagyok ezekkel a körömlakkokkal. Tartós, viszonylag olcsó, sokáig eláll. A színek terén keveslem az élénk színeket, de már a neve és megjelenése is érettebb eleganciára utal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.