Jollie France

Ár:   480 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 12 ml

szcs

2015. január 6.

Nagyon sok szín megvan. Olcsó, tartós. Kedvenc lakkjaim már nagyon sok éve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 6.

Nagyon sok szín megvan. Olcsó, tartós. Kedvenc lakkjaim már nagyon sok éve!

makka

2014. december 18.

Imádom! Van egy piros szín (69-es), aminek a rabja vagyok több éve. Egy rétegben tökéletesen fed, fedőlakkal lekenve akár 1 hétig is kitart!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

prszilvia13

2014. december 6.

Elég jónak mondható ezért az árért. A tartóssága és száradása is jó szerintem, és nagyon szép fénye is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 6.

victorika

2014. november 21.

Tinikorom nagy kedvencei voltak... volt belőle vagy 20 szín otthon :)

Tinikorom nagy kedvencei voltak... volt belőle vagy 20 szín otthon :)

p.cseresznye

2014. október 28.

Régen nagyon szerettem ezt a körömlakkot, mert olcsó volt és ahhoz képest tartós is. Nemrém vettem belőle egy papaja színű árnyalatot, na annak kevés volt a két réteg, 3-at kellett rákenni, hogy teljesen fedjen. Mintha kicsit hígabb lenne állagra, mint régen volt. Ettől függetlenül jó kis lakk, a tartósságával semmi gondom nincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 28.

macskafule88

2014. szeptember 4.

Szépek a színek, olcsó és jól bírja, gyorsan szárad, nem is sorolom tovább.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Szépek a színek, olcsó és jól bírja, gyorsan szárad, nem is sorolom tovább.:D

sly

2014. július 20.

Én is kedvelem ezt a lakkot, van olyan példányom ami már 10 éves elmúlt és még mindig nem száradt be, tökéletes az állaga :)

Száradásban nem ő az ász, de gyorsszárító fedőlakkal ez nem probléma, minden egyéb tulajdonsága remek és szépek a színei. Ár-érték aránya teljesen korrekt. Neten innen lehet megrendelni 450Ft-os áron: http://kozmetikumaruhaz.hu/shop?page=shop.browse&category_id=207

A webshop színminta képei nem igazán élethűek, ezért érdemes "ráguglizni" a képek között.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 20.

rohodi.mariann

2014. június 20.

Remek lakk. Már vagy 6 éve meg van egy bordó (72) és egy szürke ami lilán irizál (40) állaga, színe semmit nem változott az évek múlásával. Egy rétegben jól fed, gyorsan szárad, szép csillogó, tartós, ecsete nekem nagyon kézre áll és puha, nem merev (csíkozás 0). Van még egy zöld apró csillámos (36) az ecset pont annyi csillámot vesz fel amennyi kell, gyorsan szárad. Télen nagyon sokat használtam, fekete lakkon nekem nagyon szép teljesen beleolvad, egész nap csak bámulnám.

Beszerzésével vannak gondjaim, ahol fellelhető a márka (aluljáró, Sárkány) nincs nagy választék, ami meg van, nagy része elvan színeződve.

Szóval ha valaki tud jó lelőhelyeket ne tartsa magában. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

Szóval ha valaki tud jó lelőhelyeket ne tartsa magában. :)

fairynorah

2014. június 18.

25- világos babakék
nagyon híg, már kb a 4. rétegnél tartok (kitudja, lehet, több is...:D )...nagyon szép színe van, meg hiperolcsón vettem (150ft) szóval ez az "apróság" sem veszi kedvem tőle :) na, most nyúltam bele -.-' erre a színre most egy nagyon jószívű 4-est adok, mert csudiszép. aztán hátha sűrűsödik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

25- világos babakék

kathoczi

2014. május 29.

Lakkban eddig ez a kedvenc! A színei széles skálán mozognak. Tökéletesen fed, nem pattogzik le. Az állagát is elég sokáig tartja, nem kell kidobnom amikor még félig van. Egy hátránya van: nagyon kevés helyen lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 29.

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.