Jollie France

Ár:   480 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 12 ml

Bebek

2014. május 25.

Update: kaptam egyet ajándékba, 1 rétegben is szépen fed és elég tartós is, nem pattogzik le, mint általában a többi lakkom, hanem fokozatosan kopik le a vége. :)
Hűűűű, ilyen lakkot még gimiben, kb 15 éve használtam. Nagyon jól fedett és tartós volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 25.

butterfly.6927

2014. május 23.

Szépek a színei, nekem egy pink van meg. 2 réteg kell, viszont tartós és jó az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

eveartstar

2014. május 19.

A régi fiókban porosodó selymes fényű fehér 6-os árnyalatot vettem elő, mivel az új selyem lakkok számomra horror áron vannak, ebből csak két árnyalat és fullra legatyásodok. Egy réteg világoskékre húztam rá a festéket, és tadáám meg van a selymesen csillogó kék. Meg kell várni, hogy az alatta lévő réteg kopogósra száradjon, különben nem bír megszáradni ez a huncut. Fogalmam sincs, hogy hány év óta van a fiókban. Van egy másik kedvencem, ami viszont majdnem beszáradt, de 1 óra várakozás után csak megkötött a körmömön. Ezt csak a körmöm hegyére kentem, és olyan csodaszép, volt, hogy nekem megérte az az 1 óra. Ez egy sűrű ezüst csillámlakk, a mostani tömény csillámok őse a 14-es. Van is a 100Ft-osban, úgyhogy újból tesztelem majd. Remélem rövidebb lesz a száradási ideje.... :))
Azokat a lakkokat amik nem fednek jól még 3 rétegben sem, egy másik telítettebb színen szoktam használni effektnek, és kész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 19.

Lucy

2014. május 13.

Én rendszeresen használtam régen és szerettem is, de az összetevők miatt már nem használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 13.

Dorotien

2014. április 9.

Régen nekem is ez volt az első körömlakkom, de már nem emlékszem milyen volt. Az egyik üveget még megtaláltam, de már beszáradt. Nagyon sokáig nem is láttam ilyet sehol, aztán barátnőmtől kaptam szülinapomra egy 43-as árnyalatot, mert ő nagyon szereti ezeket, és 1 hétig a körmén marad. Nekem minden körömlakk lekopik max 3 nap alatt, ez sem volt máshogy, 4. nap már le kellett mosnom. (Igaz csak 2 vékony réteget tettem, alap- és fedőlakk nélkül). De gondoltam veszek magamnak egy másik színt, hátha az jobban bírja. A 22-es árnyalatot választottam, nagyon tetszik a színe, pont ilyet kerestem. Második nap hagymavágás közben véletlenül lecsiszoltam egy darabot belőle, így azt újrafestettem, a többi azóta is a körmöm van, vagyis 5. napja, és még mindig csak a körömvégekről kezdett el kopni! Pedig nem is tettem rá alapozólakkot, és fedőlakkot is csak a 3. nap 1-2-re, hogy lássam van-e különbség. Remélem megtartja jó szokását, és máskor is ilyen jóban leszünk, mert nincs időm 2 naponta körmöt festeni, úgyhogy díjaznám, ha bírnák egy hétig. Szóval ez most nagyon boldoggá tett. Még sok szép színt lehet kapni, szerintem beszerzek párat. Én vidéken vettem egy kis háztartási boltban, nem tudjátok Pesten esetleg hol lehet hozzájutni?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

B.Sz

2014. március 9.

A napokban találtam meg egy régi dobozban egy ilyet. Ez volt az első körömlakk amit kipróbáltam még anno tizenévesen. :)
Árnyalata 7-es, halvány pasztell rózsaszín színt kelt. Nem akartam az összes körmömre rákenni, max kettőn próbáltam ki és meglepő módon évek elteltével is teljesen jól használható, nem száradt be, nem csíkos és szép is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

Mona01

2014. február 18.

Kimondottan jó lakk, tökéletesen fed akár egy rétegben is, egyenletesen szétterül, nem csíkos. Árban is nagyon jó. Egyetlen hátránya, hogy nagyon lassan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 18.

Kodi

2014. február 2.

Szerintem legalább 20 éve a piacon van ez a termék. Élénken él bennem a kép, '90-es évek közepe, főiskolás vagyok és lyukasórákon átjárunk a barátnőkkel az akkor még létező budai Skálába. Az út egy piacon keresztül vezet, jobb kéz felől az utolsó árus JF lakkokat árul a szivárvány minden színében. Maga volt a paradicsom. Azóta sem láttam ebből a lakkból ilyen felhozatalt. Mostanában fodrászkellékesnél látom, de korántsem annyi színben. Persze alig vettem belőle, akkoriban csak egy krém színt használtam, mert bőszen francia lakkoztam. Ma 4-5 színem van belőle, némelyik több éve bírja. Hja azok a régi szép idők, néha azzal a piacos pulttal álmodom. Összességében a lakk szép fényes, szépek a színek, jó a fedőképessége, kicsit sűrűbb lakk. Sajna nekem kicsit lassan szárad, még BTGN-nel is, ezért gyakran belenyúlok. Összességében megbízható teljesítményt nyújt, még a színek minősége sem nagyon tér el, mint a Moyránál például.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

dorcsiga

2014. január 17.

Nagyon jó, viszonylag tartós, és gyönyörű színei vannak. Valamelyik nap láttam olyan rózsaszíneket, hogy még most is csábítanak, hogy menjek vissza értük :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 17.

Katie

2014. január 14.

Nagyon szeretem, nekem fehérem van, amit francia manikűrhöz szoktam használni, a vékony ecsettel pont kényelmesen meg lehet csinálni. Ezen kívül megvan feketében, halványzöldben és itt a képen látható vörös színben is. Amiért még szeretem, az a minősége mellett az üveg formája, nagyon praktikusan van kialakítva, a hengeres üvegekkel ellentétben jól lehet tárolni őket egymás mellett dobozban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.