Jollie France

Ár:   480 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 12 ml

Lyah

2014. január 8.

Én nagyon szeretem ezeket a lakkokat, lehet, hogy mindig jót fogok ki, de nálam években mérhető a szavatossága. Főleg a natúr alapban pici csillámosakat kedvelem, ebből kb, végtelen számú verziójuk van, más lakkok feldobására is jók, és magukban is. Nálam tartós is, pedig van mit kibírniuk. Olcsó, és jó, szeretem.
Több is van belőle, világos is és sötét is, mind jól szuperál, jól fed két rétegben, átlagos a tartóssága rajtam, ami 3-4 napot jelent. Van olyan szín, amit eddig máshol nem is láttam, és van olyan is, amit nem kennék fel. Illetve van egy kakukktojás, amit ma kentem a lábamra, valahol a barackos rózsaszín és a nude között, igazán eddig, sem, és lakkozás közben folyamatosan mondogattam fennhangon, hogy "de egyáltalán milyen szín ez? ilyen szín nincs is..." A lábamra jó, de a kezemen nem fogom használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 8.

PAncsi79

2014. január 8.

Két rétegben jól fedő körömlakk, gyorsan szárad és sok-sok gyönyörű színben kapható. Ráadásul igen jó árú termék. Sötétben tárolva akár évekig is eláll.
Szerintem nagyon jó kis körömlakkok ezek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 8.

Szerintem nagyon jó kis körömlakkok ezek!

Karola

2014. január 5.

Egyik kedvenc márkám, tartós, gyorsan szárad és üvegben is évekig eláll, nem csomósodik össze. Két rétegben szoktam használni, nagyon jól fed, és van, hogy nem is teszek rá fedőlakkot, szépen csillog és sokáig megmarad úgy is. Fehér és fekete lakkból csak ilyet veszek, és mivel a színválaszték is nagyon jó, van pár színesem is ebből a fajtából. Sajnos a kedvencemet, egy halvány, gyöngyházas lime árnyalatot már nem szoktam látni, és az enyém már fogytán van :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

orange01234

2013. december 26.

Régen csak ezeket a lakkokat használtam, mert ezt tudtam megfizetni a zsebpénzemből :D Volt sokfélém, és szerettem ezt a márkát, mert sok színe volt, és viszonylag tartós is volt. De most, hogy már megengedhetek magamnak nevesebb márkákat, inkább azokkal próbálkozom. De egy 4-est megérdemel, mert ár érték arányban (régen), nekem megfelelő volt a szint, amit nyújtott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

szerpentin_b

2013. december 10.

Színe szép de tartóssága szinte semmi. Ha 3 óra múlva vízbe nyúltam volt olyan hogy szinte egybe le tudtam húzni a körmömről a lakk réteget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

beautifullife

2013. november 28.

Van pár nagyon szép árnyalata. Többször újravettem már,de soha nem volt tökéletes.Amit a legkevésbé szeretek benne,hogy nagyon sűrű és hamar beszárad.Bezzeg körmön két év,mire megdermed és dörzsölni kell szinte,hogy lejöjjön. Mivel ilyen sűrű,nagyon ritkán tudtam szépen lakkozni vele. Kár érte,mert tényleg nagyon jó színei vannak.
Az egyetlen jó fogás belőle egy türkiz csillámos lakk volt. Annyira sűrű csillámosnak tűnik az üvegben,hogy gondoltam befedi az egész körmöt.Ennek ellenére csak egy csillámos fedőlakként funkcionál. Viszont annak jól. Fekete alapra felkenve ez a ragyogó kék csillámos lakk gyönyörű. Olyan galaktikus. Így már jó választás volt és való igaz,hogy a csillámos verzió értékelhetőek csak igazán jól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

Mozart

2013. november 9.

Csak a csillámosak azok amiket szerintem érdemes megvenni, bár azokat meg egy élet leszedni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 9.

SmartMouse

2013. november 9.

Szerintem ebben az árkategóriában egyik legjobb, igen sokáig bírja, 3 szín van meg, mindegyik többet bírt egy hétnél (alaplakk - fedőlakk kombóval, bár néha fedőlakkot kihagyom). Hatalmas a színek választéka, szépek is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

bandita

2013. október 6.

Az utóbbi hetek abszolút mellényúlása, tévedése, szemlesütve beismert tékozlása volt ezen márka két lakkjának beszerzése.
A legnagyobb csalódást egy sötétzöld, aprómikrocsillámos verzió okozta, amely az üvegcsében úgy ragyogott, hogy lehetetlen volt neki ellenállni.
A körömre kenve azonban pont úgy néz ki, mintha jellegtelen grafitporral hintettem volna be a víztiszta felületet. Talán egy sötét lakk fölött majd elkenegetem, ha lesz időm arra, hogy kivárjam azt a bő fél órás száradási időt, amit tapasztaltam.

A másik példány aranyszínű, áttetsző fátylat tud varázsolni a körmökre, hasonló száradási idővel, de semmi különös, amiért imádni lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 6.

shel8y

2013. október 3.

Nemrossz, de van, amit jobban szeretek, de színek terén legalább van választék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

Nemrossz, de van, amit jobban szeretek, de színek terén legalább van választék!

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.