Jollie France

Ár:   480 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 12 ml

Gwendoline

2013. augusztus 31.

Színek tekintetében nem nagy a kínálat, neonos szerintem nincs is, de amúgy szeretem, ez is 4-5 napot bír, persze ha sok víz éri, akkor kevesebbet, de visszafogottabb árnyalatai nagyon bejönnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Anitay

2013. augusztus 31.

Nagyon nagyon szeretem ezt a körömlakkot :D Egy szép bordós pirosas színű van. Igazából talán csak a színe miatt vagyok ennyire oda érte. Viszonylag tartós, könnyű lemosni, csak befogja a körmömet és narancsos színű pár napig, de ettől függetlenül gyakran használom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

zdoreebaba

2013. július 22.

Anno vettem egy fehér színűt ebből a márkából. Szerettem... mindig jól befedte a körmömet és egy hétnél tovább bírta a körmömön. A választott színem még mindig megvan, viszont már nem használom, mert lejárt.
Egyik nap keresnem kell ilyen lakkot, mert már nagyon rég használtam! Ha látok, biztosan veszek belőle szép színeket!!! :D
A régi tapasztalatok alapján egyértelműen 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 22.

A régi tapasztalatok alapján egyértelműen 5!

dori010

2013. július 10.

Három van.
A 75-ös árnyalat, 45-ös, és a 25-ös.
Én fedőlakk nélkül használom őket. A 25-ösnek gyönyörű színe van, de nekem egyik sem volt valami tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 10.

Három van.
A 75-ös árnyalat, 45-ös, és a 25-ös.

orsipanka

2013. június 17.

A 79-es árnyalat van meg. Átlátszó, ha úgy esik rá a fény, lilás fényű és csillámok vannak benne. Két rétegben használom, nagyon gyorsan szárad. Egy hétig kibírja, pedig most nagyon hosszú a körmöm, de ebben az is benne van, hogy az ilyen halvány lakkoknál nem feltűnő a kopás. Kb. 10 éve vettem, még középiskolás koromban, most került elő a fiók mélyéről és mindig tökéletesen használható. Nem csodaszer, de azért megkapja az 5 csillagot, mert egy hibátlan körömlakk nagyon olcsón.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

Ella

2013. június 17.

Nekem nem jött be. Lassan szárad, viszont gyorsan beszárad, olyan nyúlós lesz. Nem lehet szépen eldolgozni, egy rémálom, a színei sem a legjobbak. Nekem fél napot sem bír ki, pattogzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

Natalka

2013. május 11.

Nekem csak egy színem van jelenleg ebből a fajtából, amit úgy kaptam: egy hófehér, valószínűleg a francia manikűrhöz használt fehér körömvégekhez. Régebben, kamaszkoromban volt még ilyen lakkom, de nem igazán jött be. Csíkos, több rétegben is, már felkenés után matt lesz, és rajtam nem tartós. Mivel ezt a fehéret különféle dekorálásra haszanálom (ombréhez alapnak, több szín finomításához (pl. saran wrap tecnika, vagy "akvarell"-marble hatás), kis mintákhoz (pl. virágok)), így erre a célra tökéletesen megfelel. De csak önmagában nem állja meg a helyét nálam, körömvégekről hamar lepattog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

ncica

2013. május 10.

Imádom a 84-es sötétkék árnyalatot! Gyönyörűen fed, gyorsan szárad, olcsó és még a mosogatást is jól bírja.. Minden szempontból megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

Ágic@

2013. május 4.

Nagyon szeretem ezeket a lakkokat. Jól terülnek, 2-3 rétegben jól fednek, a száradási idő is rendben van. A tartósság változó, mert a színtől függ. Ha már a színnél tartok, hatalmas pozitívum, h óriási a választék :) Még duokrómot is találtam köztük (világoslila-világoskék színben). És ehhez még jön az, h olcsó is, kb. 300 Ft, ez aprópénz egy ilyen korrekt minőségű lakkért.
Sárkányoslány, teljesen egyetértek, a JF veri az essence-t :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

Sárkányoslány, teljesen egyetértek, a JF veri az essence-t :)

Babooca

2013. március 31.

Nagyon sok lakkot beszereztem ebből a márkából még középsulisként, mert jó az állaga, tartós és az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.