Jollie France

Ár:   480 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 12 ml

adri97323

2013. március 25.

4 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 25.

4 csillag

sarkanyoslany

2013. február 24.

Nekem is van ilyen lakkom, filléres a többihez képest, viszont bőven veri az Essence-t. Szép szinekben kapható, átlagos lakk. Nem kell csodát várni, de teljesen jól teljesített az árához képest!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

mazsola

2013. február 12.

Az egyik kedvenc körömlakkom! A legtöbb szín 1 rétegben is szépen fed, de én szeretem 2 rétegben felkenni, mert úgy 5 napig is kibírja kopás és pattogzás nélkül! Ahhoz képest, hogy egy filléres lakk, simán veri a 2ezer forintos lakkokat! Én még a gyorsszárítóját is használom, ez szépen védi is és szép fényt biztosít, nem beszélve arról, hogy kb. 2 perc alatt megszárítja a 2 réteg lakkot. Nagyon tudom ajánlani!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.

doreen

2013. január 30.

65-ös számú van meg, egy gyönyörű rózsaszínes csillogós lakk. mindig azon kapom magam, hogy a körmömet nézegetem annyira tetszik. jó az állaga, jó az eset, fedése is jó, gyorsan szárad és a tartóssággal sincs bajom.

ezt a lakkot itthon találtam és senki se tudja, honnan van, szóval segítene valaki?:) hol lehet kapni, és kb. mennyiért?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 30.

czuczy

2013. január 30.

Tökéletes! Jó a fedése, tartós is és olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

Tökéletes! Jó a fedése, tartós is és olcsó.

Tuntilla

2013. január 27.

Sziasztok! Megvettem a 44-es árnyalatot, nagyon jól lehet kenni, gyorsan száradt két rétegben. Sztem jó kis lakk, biztos, hogy veszek majd más színben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

kriszti.07

2012. december 30.

Nagyon szeretem azt, hogy gyakorlatilag az összes tényleg "nagy" körömlakkmárka színeit lekoppintják, nem is rossz minőségben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

ForestNymph

2012. december 22.

Időnként nem bírok ellenállni és megveszek egy-egy színt. Pedig nem a legjobb minőségű. Sűrű és lassan szárad. Az átlátszó jó fedőlakknak. Hamar besűrűsödik, hígítva már nem az igazi. Viszont van egy árnyalat amit imádok! A 64-es nagyon halvány csillámos rózsaszín. Most is az van a körmömön, egy réteggel is szépen fed, diszkrét, sziporkázó színe van.:)) Azt vettem észre, hogy a sötétebb árnyalatokkal van bajom. Mármint akárhányszor vettem, azok mentek leghamarabb tönkre és nem is lehetett velük szépen dolgozni. Gondolok itt bordókra, feketére stb. A pasztell színek érdekes mód nálam jobban beváltak. Kap egy négyest, mert néhány színt szeretek belőle és jobb minőségű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

mili

2012. december 13.

A 37-es számú piros glitteres lakkját vettem meg. Az a tipikus karácsonyi csilivili lakk. Az ecsete jól használható, csíkmenetesen lehet festeni vele. Eddig nincs rossz tapasztalatom vele, és tervezem más színben is a beszerzését majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 13.

Ayame

2012. október 29.

Míg nem volt műkörmöm nagyon sokáig használtam. Gyönyörű színei vannak és nem drága. Sőt ha sötét színre egy világosabb nem túl intenzív más színt kentem teljesen új színeket lehetett vele kreálni. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 29.

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.