Jollie France

Ár:   480 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 12 ml

stenonis

2012. október 15.

Csak egy színem van belőle, fekete. Gyakran használom, úgyhogy jól jön, hogy ekkora mennyiség, ilyen jó áron. Nagyon tetszik a külseje amúgy. Dolgozni egészen jó vele, az ecset átlagos, most járok az üveg felénél, és még mindig rendben az állaga. A pigmentációja remek, akár egy réteg is oké, de mindig kettőt kenek fel. Szerintem a szaga nem vészes :) Viszont a tartóssága nem az igazi, nem pattog, de kopik rendesen, és nagyon sérülékeny a lakk, folyamatosan karcolódik (fedőlakkostul). Csábító az ár/mennyiség arány, de lehet, hogy legközelebb inkább másfajta után nézek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

morning_glory

2012. október 9.

Hű, tiniként nekem is volt egy csomó ilyenem. Volt, amit szerettem, volt, amit nem, de tényleg büdös volt, arra emlékszem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 9.

WaterLily

2012. október 9.

Tinikoromban több ilyenem volt, szép színek, az árához képest tartós. Viszont a szagát azt valami nagyon, de nagyon utáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 9.

rekucik15

2012. szeptember 18.

komolyan azt tudom mondani,hogy a legjobb lakkom úgy összességében...jóval olcsóbb én 550.- ért vettem lazán a többi 2 napig bírja legfeljebb utána frissíteni kell ez fedőlakk nélkül is fenn marad és egyáltalán nem kopik.a színe csodálatos nekem kék színű van a felülete ultrasima és iszonyat szép fényes nagyon jól fed:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

kékszemű

2012. augusztus 31.

4 DB lakkom van belőle, egy szép csillámos barackszín, egy mélylila, csillámos fekete és egy citromsárga. A citromsárgát nagyon szeretem, már el is használtam a felét. Igaz kell belőle a két réteg, de tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

h.noamy

2012. augusztus 30.

Kedvenc körömlakkmárkám, ár/érték arány tökéletes! Több színt is vettem már (lassan már gyűjtői szenvedéllyel vásárolok 1-1 színt), és van, amelyik 3-4 éves, és tökéletes! Kétszer kell átkenni (dehát ez szinte minden körömlakkra jellemző), könnyű vele festeni, és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

graics.kinga

2012. augusztus 13.

nagyon szeretem a színeit, főleg az új nyárit 66-os számmal. legszívesebben az összeset megvenném. szépen szárad, sokáig fent marad, és nagyon olcsó. már a 2. feketét pusztítottam el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 13.

pecsiseg

2012. augusztus 3.

2-3 nap után fedőlakkal kopni kezdett, de gyönyörűek a csillámos színek. Szintén az első osztálybulik idejében vettem először, most nosztalgiából. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Vadpulyka

2012. július 29.

Egy rétegben teljesen fed, olcsó. Tartósnak nem tűnik, de engem ez nem érint, mert az essence fedőlakkját használom, ami egy atomrobbanást is kibírna.
Szeressem, na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 29.

Szeressem, na.

nicole07

2012. július 22.

A Moyra mellett ez a másik nagy kedvencem, nagyon szépen fedő színei vannak, nagy szín választék, elég tartós és nem drága!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.