Joop!

Ár:   8770 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: mogyizsuzsi650304, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 1.

Karakter:Orientális-vaníliás
Illatösszetevők: Alma, őszibarack, pacsuli, gyöngyvirág

zita.czinege

2014. július 25.

Talán több mint 10 éve szaglásztam meg először ŐT, de sosem felejtem. Hihetetlen illatorgia, észvesztő bűnbeesés, maga a kánaán :)
Nagyon tartós észbontó. Sosem tartozott a felkapott felkapott márkák közé, de ez a kreáció dobogós helyet érdemel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 25.

storm28.oe

2014. május 16.

Iparfumerian talaltam-ujra ,rég nem futottam vele ossze:)
Most jobban bejon az illata mint tinikoromban ..finom noies,edes,alma .Friss,idotlen,nem korosztalyfuggo parfum.Egyedi,nem tucatillat.Barmikor felfujom napszak-evszak nem szamit:) Imadom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 16.

Iparfumerian talaltam-ujra ,rég nem futottam vele ossze:)

hcrista

2013. augusztus 23.

10 évvel ezelőtt az első fizetésemből vásároltam és Ő volt az első "IGAZI DRÁGA" parfümöm.Ha visszagondolok rá, mindig szép emlékeket ébreszt bennem:-).Arra is emlékszem, hogy a környezetemben mindenkinek tetszett és sok dicséretet kaptam ha viseltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

fruzsicaaa

2013. június 27.

A minap eszembe jutott, kb. 10 évvel ezelőtt használtam, elég sokáig. Most nagyon hiányzik. Megpróbálok beszerezni belőle egy üveggel, ha még lehetséges..

A két legerősebb jegye az alma (még szép, ha már Éváról van szó!) és a vanília. Furcsa, mert inkább a vanília erősebb kezdetben, és ahogy tisztul le az illat, úgy bontakozik ki a finom, friss, édeskés alma zamata. Lágy, símogató, meleg és édes, de egyben frissességét is sugároz. Kicsit ellentmondásos ebből a szempontból - és épp ezért szeretem.

Update 6/29
Megszereztem. Hogy is tudtam az elmult evekben letezni nelkule?!
Ami megdobbento, az a tartossaga. Amig le nem suvickolom magamrol tart. Pedig csak edt.
Szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 27.

Update 6/29
Megszereztem. Hogy is tudtam az elmult evekben letezni nelkule?!
Szerelem.

lauran

2013. április 13.

Az alma. Nekem ő az alma, bár Nina-rajongó vagyok. És azt hiszem ez az egyik top 5-ös parfümöm. Erős, ami a tartósságát és az intenzitását illeti, ennek ellenére egy nagyon meleg, nőies, édes, de nem ragacsos illat, olyan mint a golden alma. Édesen friss. A húszas éveim végét végigkísérte. Nagyon szerettem, nagyon szerették rajtam. Kár, hogy manapság már nem igazán találkozom vele. Újravenném egy őszi-téli szezonra. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

rosa.love

2013. január 13.

3 üveg elhasználása után búcsút intettem neki egy időre, de a valaha volt egyik legkülönlegesebb parfümöm volt. valahogy mindig más illatot éreztem ki belőle-hol fahéjas almáspitét, hol vaníliát, hol valami gyümölcsöt...igazi kaméleon. talán beszerzek még egyet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 13.

subria

2012. október 11.

Régen az első parfümjeim közé tartozott,anno nem éreztem gyümölcsösnek és nem is gyönygvirágos,el sem tudom mondani,de tényleg nagyon különleges,imádtam talán lehet veszek is egy 30-50ml-st minimum!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

samtelen

2012. szeptember 1.

Hogy tartós, az egyszer biztos, mert a végén szappannal suvickolva is alig bírtam eltüntetni a nyomát. Nem tetszett és/vagy nem működött rajtam, mert csak azt éreztem, hogy orrba vág a gyümölcsösség, nekem meg menekülnöm kell előle. Három pont és hagyjuk békén egymást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Trinity3

2012. június 6.

Ajándékba kaptam egy üveggel, imádtam, de mivel akciósan tudok kapni évente kétszer más márkás termékeket, így nem vettem újat. DE az egyik legjobb parfümnek tartom, amit kipróbáltam (nem keveset próbáltam) Virágos, gyümölcsös illat, isteni, de tényleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 6.

nemesanita

2012. április 10.

Nagyon finom illatú parfüm.Nekem egy kellemes emlék még a 20as éveim elejéről.Az unokanővéremmel,aki anno a szomszédom is volt,vele készülődtünk a disco-ba,és neki ilyen(is) volt,nekem pedig nagyon tetszett és megengedte hogy használjam én is.Nem venném meg valószínűleg,mivel megtaláltam az illatomat,illetve van sok parfümöm,de abszolút finom így nem pontozom le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Eugenol, Linalool