Joursna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: winniethepooh, Módosítva: 2013. november 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ecsetek

Használható alapozáshoz, kontúrozáshoz, púderezéshez és pirosításhoz.

szonia

2015. január 2.

Osszesen kemeny 4 dollarert rendeltem hármat ezekbol az ecsetekbol :) Az egyik a kepen lathato tipus, amit en arccsont bronzositasahoz hasznalok es nagyon elegedett vagyok vele. Puha, finoman lehet vele felvinni a pudert es nagyon gyorsan szarad mosas utan. Csak ajanlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 2.

HyperBunny

2014. június 24.

Tény, hogy nincsenek méregdrága és szuper ecseteim, de az is tagadhatatlan, hogy nem vagyok profi sminkes. Civileknek szerintem teljesen jó egy ilyen is, viszonylag tömött, nagyon puha, én szeretem simogatni is. :D Mosáskor eddig egyetlen szálat sem hagyott el, és ugyan sok helyen olvastam, hogy baromi büdös volt, az enyémnél nem tapasztaltam ilyet se. A 2 dolláros árat mindenképp megéri akkor is, ha heteket kell rá várni. Itthon 2-3x ennyiért is csak teljesen gagyi ecsetet találtam ilyen fazonban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.