Joursna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: winniethepooh, Módosítva: 2013. november 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ecsetek

Használható alapozáshoz, kontúrozáshoz, púderezéshez és pirosításhoz.

im

2015. április 20.

Én egy Face Expert Brush és egy Blush Brush utánzatot rendeltem, és nagyon szeretem mindkettőt. Tömöttek, puhák, egy hónapnyi használat és mindennapos tisztítás mellett szőrt még nem hullattak. Fairynorahhoz hasonlóan el sem tudom képzelni, mennyire jók lehetnek az eredetiek, ha ezek a koppintások is így beváltak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Heloise

2015. február 11.

Én is megredeltem Ebay-ről, hamar meg is érkezett Hong Kongból. Szinte ingyen: 780 forint körül, és a postaköltség pedig ingyenes volt.... :) Legjobb ecsetem, imádom! Magas minőség (szép kidolgozás, gumiszerű nyéllel), szuperül el lehet dolgozni vele a folyékony BB krémet. Már bánom, hogy nem rendeltem többféle ecsetet, mert a készletemre amúgy is ráférne már egy nagy selejtezés. Ezek után az itthon kapható drága és gagyi drogériás ecsetek helyett biztos hogy inkább újra ilyeneket rendelek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 11.

szonia

2014. december 28.

Én háromfélét rendeltem belőle: egy stippling brusht (gyakorlatilag ami a képen van), egy púderecsetet és egy ferdét. Nem tudom, milyenek a Real Tecniques original ecsetek, de a 3 ecset összesen négy dollárba került ebayen, igaz kb. 6 hetet vártam rájuk, de nagyon meg vagyok velük elégedve. Designosak, tisztítás után könnyen száradnak, nem hullanak és tökéletesen teszik a dolgukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

svivko

2014. december 18.

Néééééééé' ! Itt van a csoda-kamu-ebay-deal-es stippling brushom! :D Ez az a csoda, ami 1000 Ft-ba kerül, de nem hullik, ugyanolyan dizájnos, mint a Real Techniques ecsetek, és igazából megközelítően olyan jó is! :) Nem bántam meg, hogy beruháztam rá, főleg, mert a Sleek Pomegranate pírje irtó csomósan terült az arcszerkezetemen, de ezzel pikkpakk meg van regulázva a kis franci. :)
Plusz a krémes kontúromat is ezzel dolgozom el, folt, csík, szélek nélkül!
A szálak nem lógnak szerteszét, nagyon katonásan vannak vágva, szintetikusak, nem hullanak mély tisztításnál SEM, és a nyél is masszívnak tűnik, nem lötyögős/recsegős több hónap után sem!
Mindenki vegye, amíg be nem szüntetik! :D Tényleg pazar vétel! Ez a 1051-es kódú darab. winniethepooh köszi a felöltésért, nem gondoltam volna, hogy szembejön velem itt km-en! :)

Ha EBAYen keresnétek, a KULCSSZÓ a joursna termékekhez:
make up brush real techniques
és ott fognak sorakozni a kis kamukák. :)

Update: az összes Real Techniques ecset másolata, egy eladótól, Kínából

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

Plusz a krémes kontúromat is ezzel dolgozom el, folt, csík, szélek nélkül!

Ha EBAYen keresnétek, a KULCSSZÓ a joursna termékekhez:
make up brush real techniques
és ott fognak sorakozni a kis kamukák. :)

Update: az összes Real Techniques ecset másolata, egy eladótól, Kínából

fairynorah

2014. november 5.

Nekem az expert face brush-ra hajazó van meg, ma hozta a postás, gyorsan ki is próbáltam...isteni finom,el sem tudom képzelni mennyivel,vagy miben lehet jobb az eredeti...abszolút must have!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

Babooca

2014. augusztus 26.

Ma érkezett meg, mosás után ki is próbáltam. A Garnier olajmentes BB krémjét vittem fel vele, először furcsa volt a látvány, nagyon nehezen mattosodott be, és többet kellett belőle használnom, mint amennyit kézzel fel szoktam vinni. DE!! Az eredmény mindenért kárpótolt. Miután megszáradt, csodásan nézett ki, tökéletesen fedett. Már bele sem merek gondolni, miként viselkedne egy alapozóval... Csudijó ecsetke. :) A nap folyamán sokkal tartósabbnak bizonyult, mint mikor kézzel szoktam felvinni. Szóval a tartósságán is javít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

AshleeyTayloor

2014. március 8.

Nagyon megvagyok vele elégedve én alapozó eldolgozásához és púder felviteléhez használom. Azt hiszem 2-3 hónapja van meg és hullott belőle pár szál, de tényleg csak pár és a mosást is jól tűri. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 8.

Rony

2014. február 25.

Nos hát ma megérkezett az ecset.
Gyorsan széttéptem a csomagolást, amiben volt ez a kis drága. Annyira pihe-puha ecset. Nagyon jól tömött, és az a puhaság.
Gyorsan kimostam, hogy kipróbálhassam. BB krémet vittem fel vele, és azt kell mondanom, hogy sokkal szebb vele a végeredmény, mintha kézzel vinném fel.
A szőre abszolút nem hullik. Hihetetlen jó vétel volt.
Ajánlom mindenkinek, mert ennyi pénzért egy ilyen ecset ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

Nos hát ma megérkezett az ecset.
A szőre abszolút nem hullik. Hihetetlen jó vétel volt.
Ajánlom mindenkinek, mert ennyi pénzért egy ilyen ecset ajándék.