Juicy Couture

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. október 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatösszetevők: erdei termések, lonc, jázmin, borostyán, vanília, szantálfa, karamell

Juicy Couture Gold Couture EDP uvegeben
Ár: 7000 Ft , Eladó: neakardtudnihogyki
Állapot: 100ml/kb 80-85 ml, Helyszín: Szolnok, fizetés: Kp v utalas
Ár: 1600Ft/5ml , Eladó: Nabi
Állapot: 5ml fújósban, Helyszín: Fót , fizetés: Banki utalás, posta

Andi0415

2019. február 19.

Bármilyen kellemes cukros gyümis illat, elég gyenge, és ennyi pénzt nem ér. DM-be párezerért veszel egy B.Bananit "oszt" csá, erősebb, tartósabb, de a Hello Kitty is ér ennyit, amit a kis keresztlányom fújkál... az üveg szupergiccs, azért odavagyok, de ez nem ér 5 pontot.
Ne utáljon ezért aki szereti, de Jeremy ex Girlfiendje egy cseppet sem érdekel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 19.

Ne utáljon ezért aki szereti, de Jeremy ex Girlfiendje egy cseppet sem érdekel.

BLili

2019. január 1.

Olcsó, búcsúban vett kölni szaga van szerintem, ami fújás után 2-3 óráig nagyon intenzíven érződik és utána pikk-pakk felszívódik. Ugyanakkor egy másik illatom után sem kérdezték meg ennyien, hogy mi van rajtam. És a jó értelemben. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

Heine

2018. december 8.

Nem sok pasinak van jó orra. Egyszer-kétszer okozhatnak meglepetést: egy barátom megérezte rajtam az amor amort, és rövid szimatolás után azt mondta: finom illatod van... sárgabarack, rózsa, kamilla, vanília, isteni.... én meg csak pilláztam, magam sem tudtam volna kiérezni külön-külön az illatjegyeket. Bár az amor azóta is közönségkedvenc, a fiúk nemigen szokták megjegyezni, hogy jó illatom van. Viszont: ezt az illatot _imádják_, a szó szoros értelmében megvesznek érte :D jaj, ha az atelier cologne tetszene ennyire valakinek... ezt az üveget drága Timitől kaptam ajándékba, és rekord gyorsasággal elfújkáltam a tartalmát, most már döntögetni kell jobbra-balra, hogy még kicsit kinyerjek belőle... be kell szereznem az utánpótlást, na.

Isteni illat, finom likőr, konyak, étcsokoládé, harapnivaló. Illik a karácsonyhoz ez az édesség, visszaadja a csokilikőr és a mézeskalácsok érzését, nagyon jó viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Yeticica

2018. december 3.

Na Yeticica, most mi lesz?
Azt igertem magamnak, nincs tobb nehativ ertekeles.
De ha eccer jot nem nagyon tudok ?
Ha az elso benyomasom az, hogy jujjjjjjjj hogy azt a mergesszomorces savanyukaposztajat annak, aki az ilyen illatokat kitalalja es megalkotja! Hogy milyeneket?! Hat ezt, meg a gúdgörlt meg a granballot. Nekem ezek mind ugyanazt mutatjak, kicsit mas illatjegyu alafestesekkel.
Gyumolcsos (full on mrakuja), karamelles ize. Szerintem rettentoen diszharmonikus illatok ok mind. Mondjuk teny, hogy sokat lagyul, szinte tenyleg bőrbe simul a fejjegyek sikitozasa utan, de ami marad sem kellemes nekem. Jazminos kamugyumolcsos karamell.
Valami elkepesztoen kivancsi vagyok, hogy a pasiknak tetszik-e, igy megeroszakolom a sajat orromat (es az egesz lenyemet) es leteszem a nagyeskut, hogy most napokig tesztelni fogom. Elso szamu celpontom a zuram. Az o orrat egy sziklabol faragtak, bar az is lehet, hogy epitkezesnel egy zsak soderbol keszult. Kőegyszeru illatokat kedvel, lehetoleg ne legyenek tul edesek, tul komplikaltak, tul viragosak stb (tkp csak a Noat szereti rajtam, ami nagy banatomra full pezsma rajtam az elso 2,5 perc kaves fanyarsaga utan, es legalabb 3 centis hatosugarral rendelkezik). Szoval kivancsian varom, mit szol majd hozza. A pasimagnes illathoz.
(En meg kozben gondolatban boszen fujkalom magam a Black Cherryvel vagy a Crystal Noirral esetleg a Poisonnal 😉).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Na Yeticica, most mi lesz?
Azt igertem magamnak, nincs tobb nehativ ertekeles.
De ha eccer jot nem nagyon tudok ?

wallflower87

2018. november 26.

En is a nagy hajp (Jeremy Fragrance) miatt lettem kivancsi erre az illatra, viszont bevallom, elsore nem voltam annyira elajulva, valahogy kicsit kulonlegesebb, egyedibb illatra szamitottam. Kozvetlenul kifujas utan engem elegge emlekeztet az Amor Amor-ra, amit hasznaltam regen es mire a nagy uveg vegere ertem, elegge megcsomorlottem tole, emiatt nem orultem tulzottan a hasonlosagnak.
Viszont! A leszaradasa sokkal, de sokkal finomabb, mint az emlitett parfumnek - valami mennyei karamellas-csokis-kremlikoros-puderes fincsiseg, aminek nincs nagy hatosugara, viszont aki kozel jon, az megerzi, nagyon is...emiatt szerintem tokeletes randiparfum, hiszen ilyen szituacioban nem biztos, hogy az a legjobb, ha meterekrol lehet erezni az illatod, mivel akkor nagy esellyel testkozelbol mar fullaszto lehet. Eppen ezert szerintem ezzel a parfummel szinte lehetetlen tulzasba esni, nagyobb mennyisegben fujva is nagyon szepen lecsendesedik es belesimul a borbe.
Na es persze amiert a legtobben megveszik ezt az illatot, az a masik nemre gyakorolt hatasa..azt kell mondjam, minden szo igaz a dicseretekrol, pozitiv reakciokrol. Baratnotol is kaptam mar ra dicseretet, a pasik viszont konkretan el vannak tole ajulva! Mar-mar mulatsagos, hogy mennyire nem birnak betelni vele, mar ket kulonbozo sraccal is tortent, hogy amint kozelebbrol megereztek rajtam, egymas utan tobbszor is ilyeneket mondogattak , hogy `De jo az illatod`, `Nem tudom, mi ez a parfum, de nagyon jo`. Ilyen hatast meg egyik parfumom sem valtott ki, szoval en csak ajanlani tudom, hogy vessetek be, ha csabitani akartok, garantalt lesz a siker! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

emeseee6

2018. november 17.

Ezt az üveget kb Győzike inspirálta :D A beltartalom elég jó,semmi kiemelkedő,kellemes,a mai trendekbe teljesen illeszkedő. Ha kapnék elhasználnám,de meg nem venném magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

klau810614

2018. november 3.

Idáig a legjobb édes illat amit kipróbáltam.Rajtam közepesen tartós.Imádom! :)

Up:
Ó hát imádom a legjobb őszi téli illat a több száz kipróbált és kezemen átment illat közül ! Szexi, csajos, édes és mindenki dicséri 🙂 Kell ennél több ?!😃

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 3.

Idáig a legjobb édes illat amit kipróbáltam.Rajtam közepesen tartós.Imádom! :)

Up:

MiniMazsi

2018. március 18.

Eddig csak egy pár millis mintát tudtam csak beszerezni belőle kíváncsiságból. Érdekelt milyen lehet az illat, amit annyira dicsérnek. Teljesen megértem miért tartják az egyik legszexibb illatnak. Annyira nőies, kedves, buliba való illat, muszáj lesz egy rendes változatot is a magaménak tudni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

zoravivien

2018. február 11.

Tökéletes illat szerintem, amint érzem az üvegén hogy már kevés van benne azonnal veszem is az újat. Youtube videóban hallottam róla és annak hatására rendeltem meg és nem csalódtam benne. Édes gyümölcsös illata van, férfi és női ismerőseim is egyaránt dicsérik rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 11.

Reni39946

2018. január 15.

Szerelem. Imádom az illatát. Hosszas megfontolás, rengeteg vélemény, utánajárás és mintavásárlás után vettem meg. Nagyon szeretném, ha egy icipicit tovább érezném az illatát, de annyira szeretem, hogy nem érdekelne az sem, ha naponta 50x kellene befújni magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.