Juicy Couture

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. október 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatösszetevők: erdei termések, lonc, jázmin, borostyán, vanília, szantálfa, karamell

Juicy Couture Gold Couture EDP uvegeben
Ár: 7000 Ft , Eladó: neakardtudnihogyki
Állapot: 100ml/kb 80-85 ml, Helyszín: Szolnok, fizetés: Kp v utalas
Ár: 1600Ft/5ml , Eladó: Nabi
Állapot: 5ml fújósban, Helyszín: Fót , fizetés: Banki utalás, posta

Asianlover

2017. október 27.

Mindenkitől előre is elnézést, akinek ez a signature illata, de magamon kipróbálva ez egy olcsó, lepattant, alkesz prosti szaga, aki épp valami csehóban hörpint egy vegyi gyümit cigi mellé. A youtube-on hallottam róla, mint, h ez jelenleg a világ legszexibb illata, a nőiesség és a gourmandság csúcsa, hát, gondoltam, le ne maradjak már róla :D köszönöm, nem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

felho

2017. október 19.

Nagyon egyetértek az előző (asianlover) kommenttel. A youtube-os srác több videóban is kiemeli, hogy ez a legeslegszexibb illat és akin egy ilyen van, rögtön leteperné. Hát igen... én ezt az illatot a tipikus "hülye picsa" lányokon tudom elképzelni. Nagyon mű és közönséges. Én nem értem, ebben mi a gourmand? Csak rá kell nézni az üvegére, borzalom. Fújásnál alkohol szaga van, lecsengésnél pedig cukros karamell illatú. Én szeretem az édes illatokat de ebből hiányoznak virágok. Ez iszonyú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Hajna

2017. augusztus 6.

Az illata egyáltalán nem rossz. Az elején olyan, mint egy áfonya ízű krémlikőr, majd előbújik egy enyhe virágos illat az erős karamell mellett. Gourmandnak gourmand, pont a "cukros karamell" miatt :) Ahogy azt az a bizonyos youtube-os illatszakértő ki is emelte az egyik videójában, kifejezetten lányos, fiatalos illat. Bohókás, 20-25 év közötti lányoknak áll jól. Bár én kicsit komolyabb típusú nő vagyok, mégis el tudnám magamon képzelni, de sajnos van egy kis bökkenő... A tartóssága az én bőrömön gyakorlatilag nulla. 1 ml-es illatmintám van, ennek kb. felét magamra locsoltam egy alkalomra, de a hatósugara így is kevés. És nem, nem azt várom egy parfümtől, hogy méterekről érezni lehessen, de kartávolságon belül ha enyhén is, de érződnie kéne. El tudom képzelni, hogy jobban működik akkor, ha az ember minden pulzáló pontra tesz egy keveset, de a tartósságán nem hiszem, hogy segít. Három óra múlva már nyoma sincs a finom illatnak. Nagy kár érte. Az ára látszólag kedvező, de mivel pár óránként frissíteni kell, hamar elfogy, ezért jobban megéri beruházni egy drágább, de tartósabb parfümre.
Bár az üveg általában nem szokott mérvadó lenni nálam, ezt mégsem hagyhatom szó nélkül. Értem én a koncepciót, hogy rápakoltak mindent, amit csajosnak gondoltak, biztosan vannak olyanok, akiknek tetszik, de én erős túlzásnak érzem. A színösszeállítás, az ócska műanyag gyémánt formájú kupak, és az a hatalmas tüll masni.... Az egész olyan, mint egy 19. századi olcsó párizsi prostituált. Ha nem hallottam volna erről az illatról, az üveg alapján eszembe nem jutott volna kipróbálni.
Az illatra egyértelműen öt csillagot adnék, a hatósugárra és a tartósságra sajnos csak egyet (ha pontoznám az üveget, arra is maximum 2-t). Vérzik a szívem, de 3 csillagot kell hogy adjak neki, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

coralineee

2017. május 24.

Aki szereti az édes, gourmand illatokat, annak nem fog csalódást okozni. A karamell és a gyümölcsök érezhetőek nagyon benne (és persze az elején a hatalmas mennyiségű alkohol...). Ősszel-télen, talán még tavasszal is nagyon kellemes illat ha lecsitul. A férfi ismerőseim imádják és pár nő ismerősöm is megkérdezte, hogy milyen parfümöt használok, mert nagyon finom:) Én csak hétköznapokra használom, nagyobb eseményekre, bulikra más parfümöt választok, mert ez az illat rajtam nemelég tartós, nem elég komplex, nem elég izgalmas. Ettől függetlenül szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

_-Mia-_

2017. május 20.

Több youtube-os parfümguru is sztárolja, meg kellett hát szimatolnom. Megvallom őszintén, hogy lehet hogy öreg vagyok hozzá, de nem értem a lelkesedést... Tizen-huszonpár éves (max 25) Lolitákon tudom elképzelni maximum ezt mint marhára nagyonszexi illatot, a többieken "fake" :D Édes gyümis vattacukros, értem hogy felébreszti a hímek ártatlanság-elleni-tettvágyát :DDD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Luna1024

2017. március 17.

Uh, hát ez valami őrült jó!!!! :D :)
Az igazat megvallva, eddig csak a Viva La Juicy-t illatoltam a márkától, aminek több hónap után is próbálom megfejteni a népszerűségét - eddig sikertelenül. Ez nagyon szubjektív, de nekem túl virágos-gyümölcsös, túl könnyed és populáris, amolyan igazi "biztonsági játékos" illat, amit túl sokszor éreztem már másokon. Én azonban az édesebb, töményebb, és/vagy a picit karakteresebb, megosztóbb illatokhoz vagyok szokva. Egyébként sokakhoz hasonlóan "Jeremy Fragrance" Youtube-oldalán böngésztem a videók között, és találtam egy olyat, amiben a férfi szemmel (orral :)) legjobbnak vélt női illatokat sorakoztatta fel, köztük volt ez is, méghozzá ha jól rémlik, igen előkelő helyen. Tudtam, hogy ki kell próbálnom, főleg miután elolvastam az itteni elragadtatott véleményeket. Reméltem, hogy a Gold Couture változattól megkapom majd azt, amit az anyaillattól vártam: egy nyálcsorgatóan fincsi, igazi őszi-téli, ízig-vérig gourmand illatot.

És eddig úgy tűnik, így is lett! :) Nagyon édes és szerintem fantasztikusan finom illata van: karamellizált erdei gyümölcsök mély, mézes-pralinés-csokis ágyon. :) Nagyon érződik benne az eredeti Viva La Juicy, le sem tagadhatnák, hogy testvérek, de ez sokkal édesebb, töményebb és teltebb. Olyan, mintha a sima Viva La Juicy-t rátették volna egy szárazabb, csokis-pralinés alapra, és ettől különlegesebb lett, olyan igazi őszi-téli bújós, megnyugtató illat! Minden megvan benne, amit én az anyaillatból hiányoltam, valahogy kerekebb és egységesebb az egész, és simán el tudom képzelni, hogy valakire afrodiziákumként hat. :) Én továbbra is nagyon szeretem a gourmand illatokat, és azt se bánom, ha ez a téma csontig van már rágva, ha egyszer nekem tetszik. Szerintem hipernőies illat, vagy inkább olyan, amire azt szokás mondani: "nagyon csajos", és ez nemcsak a beltartalomra igaz, hanem az üvegre is: szerintem gyönyörűszép, és azonnal felvillan a fejemben a "kell!" lámpa, ahányszor rénézek. :D
Biztos sokan utálni fogják, mert édes, és mint tudjuk, akkor csak kommersz és unalmas lehet (...), de nem baj, szerintem kell olyan illat is, amin nem kell gondolkodni, csak egyszerűen élvezni és kész. Lehet egyszerű vagyok mint a faék, de én szeretem az ilyen "cuki", nőies illatokat, ilyenre is szükség van szerintem, és előszeretettel használom is őket (max. 1-2 fújást!), ha ciki, ha nem.

Engem megvett kilóra, ilyen gourmand illatot kerestem már rég: kellemes, nőies, hétköznapra és alkalomra egyaránt hordható. Édes is, de nem émelyítő. Az is fontos volt, hogy ne legyen elcsépelt, és ez nem az, én még sose éreztem senkin. Remélem nem is lesz nagyon elterjedt, mert így megmaradhat annak a gourmand különlegességnek, aminek én tekintem. :)
Egy icipicit lehetne intenzívebb és tartósabb ("kenegetős" mintából próbáltam), de nagyon remélem, hogy fújós formában ezzel sem lesz probléma, mert ezt szeretném egyik őszi-téli illatomnak, és nagyon szomorú lennék, ha emiatt le kéne mondanom róla!
Az ára parfüm-viszonylatban szerintem korrekt, nagy mennyiséget kapunk jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Uh, hát ez valami őrült jó!!!! :D :)

Az ára parfüm-viszonylatban szerintem korrekt, nagy mennyiséget kapunk jó áron.

pántika

2017. január 13.

Januári vakrandi volt miénk. Túl szépnek képzeltem, és azt hittem remek párost alkotunk majd. Sajnos nem így történt, de még mennyire nem. Az én bőrömről hamar elillan, bár ezért nem csak őt hibáztatom, hiszem rajtam kevés az az illat, ami sokáig megmarad.
De hadd meneküljön, el is engedem könnyek nélkül.
Azon gondolkozom, hogy felteszem eladásra. Ha valakit esetleg érdekelne, írjon nyugodtan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

De hadd meneküljön, el is engedem könnyek nélkül.

Breegus

2017. január 12.

A vélemények alapján rendeltem belőle mintát. Hát csajok, bocs, hogy ezt kell írnom, de egyelőre iszonyat émelyítő, és fáj a fejem tőle. Kb. 2 órája van rajtam, és azon gondolkozom, lemosom... csak azért nem, hátha rajtam később változik valami csudijóvá...úgyhogy kap még egy kis esélyt...ha pozitív lesz a változás, ígérem update-elek...de egyelőre nagyon NEM.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 12.

sacii

2016. december 30.

imááádom! annyira tartós,hogy még mosás után is érzem az illatát és ez az a parfüm amit eddig mindenki megdicsért. Már kettő 100mleset elfogyasztottam és most várom a harmadikat! A drága parfümökhöz képest olcsó 13ezer ft a 100ml es az iparfüméria oldalán. a tökéletes parfüm! (L)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Timi8

2016. december 11.

Teltségben, szirupossàgban pont mint az anyaillat, külön-külön illatolva nagyon hasonlòak, de mìg a sima ehhez képest kissé viràgos-gyümölcskoktélosabb, addig ez a Gold kissé szàrazabb, kissé fàsabb, pralinésebb, feketecsokisabb. Aki az édeset szereti az ne vonja meg magàtòl! Szuper kis cucc a sima Juicy-val együtt! Valòdi téli finomsàg. Az üvege ezzel kissé giccsel, tùlzò dizàjnnal is àlomszép, ennél csajosabb küllemű parfi nem is létezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.