Juicy Couture

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. október 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatösszetevők: erdei termések, lonc, jázmin, borostyán, vanília, szantálfa, karamell

Juicy Couture Gold Couture EDP uvegeben
Ár: 7000 Ft , Eladó: neakardtudnihogyki
Állapot: 100ml/kb 80-85 ml, Helyszín: Szolnok, fizetés: Kp v utalas
Ár: 1600Ft/5ml , Eladó: Nabi
Állapot: 5ml fújósban, Helyszín: Fót , fizetés: Banki utalás, posta

homonnaizs

Korcsoport: >54
2016. november 4.

Isteni finom a leszáradása és első illatra is régen nem éreztem már így h nem később lett szerelem ! kiváló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. november 4.

fannc22

2016. október 26.

Csere útján került hozzám 20 milike ebből a mennyei édességből! Hát szavakat nem találok. Ezt az illatot bizony nekem találták ki! Édes, krémes, puha, karamelles pralinés finomság. Nekem nem a dögös jelző jut róla eszembe először, mert szerintem ez inkább olyan fincsi bújós illat, vagy télen forrócsokizós. A tartóssága egész jó, bár nem az igazi, viszont az illat kárpótol!
Azt hiszem nem fogok 20 milinél megállni. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Azt hiszem nem fogok 20 milinél megállni. <3

laracroft

2016. szeptember 29.

Húha...valamiért ez az illat rajtam egyszerűen nem működik. Én csak a sima VLJ-t érzem, csak még erősebben és élesebben. Azt hiszem az "éles" a legmegfelelőbb kifejezés, ráadásul teljesen lineáris, rajtam semmi komplexitása, ugyanaz az illat az elejétől a végéig. Apropó vége - ennek nincs vége. Többszöri szappanos lemosás UTÁN is éreztem, elnyomott rajtam minden más kipróbálni vágyott mintát. Szóval ha valakinek tetszik, az meg lesz vele elégedve, mert a hatósugara és tartóssága is bombasztikus. Egyszerűen csak nem működik rajtam, ahogy a többi VLJ sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

vanillacaramella.sweet

2016. augusztus 23.

Alig találok szavakat! Ez az illat egy csoda! Pocilakóm is imádja, ami nagy szó! :) Nehéz megfogalmaznom, egyszerűen nőies, bájos, melegséges, édes, krémes és gyümölcsös. Ez egy dög rajtam. Párom sem győz szimatolni. Mágnes! :) Puha illat, mégis tömény, de nem vág fejbe, tartós is. Egész nap szimatolom magam. Különleges! Köze nincs Spears illataihoz. Max annyi, h édes kategóriák! Én beleszerettem ebbe az illatba, meg Jil-be és Bonbonba. :D Kívánságlistás, tarolóan első helyen! 10*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

dandy

2016. augusztus 18.

Mintát rendeltem belőle, mert nagyon kíváncsi voltam erre az illatra. Eddig csak a sima Viva La Juicy-t próbáltam és abba egyből beleszerettem, de mivel mindig jöttek újabbnál újabb szerelmek, a beszerzése tolódott:))) Hát ez valami csodálatos, finom, édes, krémes pihe-puha, gyümölcsös, megtoldva egy kis karamelles, pralinés alappal. És sokkal-sokkal tartósabb, reggel pöttyintettem egy kicsit a csuklómra és most 10 órája is ugyanúgy érzem, pedig tényleg csak egy csepp volt.:))) Nem kicsit szintetikus, de nem érdekel, következő áldozatom ő lesz nagy kiszerelésben. Szégyen-nem szégyen, vállalom, nekem bejönnek ezek a cuki-cukros illatok.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

alizee

2016. május 31.

sosem gondoltam volna, hogy engem bármelyik juicy couture parfüm meg fog fogni, nem nagyon szeretem az efféle édeskés illatokat de EZ... uuu! nem egy tipikus vanilia egy kis csavarral, abszolúte nem! nagyon jól fel van építve ez az illat, édes de nem émelyítő, szabadságérzet, hippiség, legalabbis nekem. tök játékos de mégsem tinikorosztály, első szippantásra beleragadt az orromba és nem nyugszom addig ameddig meg nem szerzem nagy kivitelben mert aztán ami a legjobb benne az év bármely szakaban viselhető! ami nekem nem tetszik az az üvege, jobbszeretem a letisztultságot de ez semmiféleképpen nem vet vissza a parfüm értékeléséből, úgyhogy én csillagos ötöst adok, és magam sem hiszem ezt el :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

Flami

2016. április 21.

Olvasgattam itt parfümvéleményeket, teljesen véletlenül jutottam el ehhez az illathoz, láttam, mennyire megosztó. Kellett mintát rendelnem!
Szerintem inkább a fiatalabb korosztály van általa megcélozva, de sebaj, nekem elsőre bejön. Tényleg likőrös az eleje, de aztán kicsit később olyan meleg és édes, hogy szagolgatom a kezem.
Annyian írták, hogy azonnal megdicsérték rajtuk, hát sajnos, nálam még semmi :)
Még a páromban bízom, aki szintén gyarló férfi és az édeset szereti.;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 21.

Annyian írták, hogy azonnal megdicsérték rajtuk, hát sajnos, nálam még semmi :)
Még a páromban bízom, aki szintén gyarló férfi és az édeset szereti.;)

Mila1102

2016. április 13.

Itt olvastam Adam véleményét.
Majd erről a parfümről egy angol nyelvű kommentet is egy másik oldalon,szintén férfi, ilyesmit írt:
" A barátnőm és én épp elkészültünk, hogy egy jó kis étterembe menjünk vacsorázni. Mígnem magára fújta ezt az illatot. Az ágyban kötöttünk ki, ott "vacsoráztunk" egész éjszakán át."
Aztán megnéztem egy youtube videót, a világ 5 legjobb női illata férfi szemmel.
Ez az illat a harmadik.
A pasi azt mondja, mindegy milyen a sminked, milyen a hajad, ha ez az illatod, minden pasi figyelme azonnal rád irányul. Ellenállhatatlanul szexis illat.

Nos, még sosem választottam parfümöt kizárólag férfi véleményekre alapozva, de most megtettem.
Vakon megrendeltem.
Alig vártam, hogy megtudjam, milyen illat az, ami ennyire vonzó a férfi orroknak.:)
Eddig a fő szempont az volt, hogy én magam mitől mondom azt, hogy woooow...ez igen!

Megérkezett, fújtam. Likőr. Nem. Csoki. Nem. Baileys. Úúúúú...de finom! És változik. Az elejétől folyamatosan alakul, hol ez, hol az dominál benne.
Kicsit füstös, mély. Végül egy nagyon finom, praliné illat marad. A legfinomabb, belga csokiknak van ilyen ízük.
Sok parfüm kapja a "gourmand" jelzőt, de szerintem ez az az illat, amelyre a leginkább találó.

Igen intenzív és tartós, mértékkel, tényleg csak 1-2 fújást szabad belőle használni. Sajnos ennél több fejfájást okoz, ezt el is rontottam első nap, így pihen már egy ideje.
Ezáltal páromnak sem mutattam még be, férfi véleményem így nincs is.
Kolléganőim az egyszeri próbám után azonban az eddigi legjobb illatomnak nevezték. Egy délelőtt legalább háromszor hallottam, hogy "isteni", "iszonyat jó", "hú, de jó ez az illat"! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 13.

Itt olvastam Adam véleményét.
Aztán megnéztem egy youtube videót, a világ 5 legjobb női illata férfi szemmel.
Ez az illat a harmadik.

Vakon megrendeltem.

Ezáltal páromnak sem mutattam még be, férfi véleményem így nincs is.

Anickaaa

2016. március 3.

Nem szívem csücske! Nagyon mű szintetikus hatást kelt. Közönséges, és buta illat. Mint a Britney Fantasyje... Amin egyből bűzlik hogy amerikai.
Az amerikai parfümök mind ilyen szarok?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 3.

Az amerikai parfümök mind ilyen szarok?

AdamFragFanatic

2016. március 3.

Férfiként mondom, hogy tökéletes választás lehet minden nő számára. Egyszerűen minden benne van, ami egy női parfümben benne lehet. Egyszerre édes, fanyar, friss, gyümölcsös, virágos. Kitűnő választás. Az ára is tökéletes. Nagyon tartós illat.

Minden hölgynek ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

Minden hölgynek ajánlani tudom.

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.