Juicy Couture

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. október 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatösszetevők: erdei termések, lonc, jázmin, borostyán, vanília, szantálfa, karamell

Juicy Couture Gold Couture EDP uvegeben
Ár: 7000 Ft , Eladó: neakardtudnihogyki
Állapot: 100ml/kb 80-85 ml, Helyszín: Szolnok, fizetés: Kp v utalas
Ár: 1600Ft/5ml , Eladó: Nabi
Állapot: 5ml fújósban, Helyszín: Fót , fizetés: Banki utalás, posta

Dormir

2016. február 1.

Istentelenül finom! Azt hittem karamellesebb, csöpögősen édes lesz, de eleinte inkább gyümölcsös, édes, friss, lédús. Életteli, vidám. Picit a Nina Ricci almácskájára emlékeztető édessége van.
A karamell viszont finomít ezen az áradaton, nőiessebbé, simulékonyabbá teszi.
Két, három óra múlva vége a vidám gyümikavalkádnak és puha, lágy, izgalmas édesség marad. Lonc és karamell. Nem a gourmandok megszokott, egykomponensű édessége ez. A virágok feldobják rendesen.
Nagyon tartós.
Valahogy az a parfi, ami ugyan emlékeztet a fővonal, trendi alkotasaira, de mégis egyedülálló. Azonnal kell! Tud valamit!!!
Szerk.: nagyon belebolondultam! Imádom! Rajtam a Prada Candy nem tartós sajnos, de ez egyébként is rafináltabb, sokoldalúbb. A Candy inkább benzoin, egysíkúbb. Ez pedig nőies, meleg csoda. A La vie est belle-nél játékosabb, frissebb az elején, a továbbiakban pedig lágyabb, virágosabb, nem fojtogatóan édes.
Rajtam kifejezetten fejlődik, alakul. Az üvege rettentő, de az illat nálam is toplistás a 110 darabos gyűjteményemben

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 1.

A karamell viszont finomít ezen az áradaton, nőiessebbé, simulékonyabbá teszi.
Nagyon tartós.

Heloise

2016. január 26.

Youtube-on az egyik parfümkritikus srác a világ legfinomabb illatának tartja, így kíváncsivá tett vajon mit tudhat ez, amit a többi illat nem. Nem tagadom szerintem sok férfi odavan az édes, szirupos illatokért amelyekért én is annó rajongtam. DE! Ez messze van a világ legjobbjától.. Csalóka, mert üvegben szaglászva még tetszett is volna, magamon már nagyon nem. Ez is sajnos eléggé túllihegett és túlárazott márka ahhoz, hogy népszerű legyen minden minőség és elegancia nélkül. Az üvege giccses, már-már gagyi hatású, de sajnos ami benne van sem képvisel túl sok értéket. Olyan mintha minden édes összetevőt egyszerre beledobáltak volna, nincs fej-szív, alapillat, picit "közönséges" hatást kelt vele az ember lánya. A cukorkás, karamelles illatok képviselői közt rengeteg a szofisztikáltabb és kevésbé harsány változat, aki ilyet keres még egy Prada Candy- vagy egy La Vie Est Belle-el is jobban jár mint evvel.
Pár évtizeddel ezelőtt sokan szerették ezt a fajta édes illatot férfiak (!!!) magukra fújni, emiatt gyerekkorom emlékei jönnek elő... Ha édes illat, akkor némelyik celebnek is sokkal komplexebb és találóbb verziói vannak sokkal barátibb áron, amiért a pasik ugyanúgy meg fognak őrülni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 26.

diesel22

2015. május 14.

Mintám van belőle, kellemes édes parfüm, nagyon komplex. Szerintem akár négyévszakos parfümnek is megállná a helyét, nem hiszem, h nyárra nagyon émelyítő lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.