Juliette Has a Gun

Ár:   21 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2013. január 3.

Ár:   21 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

Egy bátor XIX. századi nő illata, aki úgy ivott és kezelte a colt-ot, mint a cowboyok.
Egy parfüm egy virágok és gyömölcsök nélkül. Puha fák, pacsuli, íriszgyökér, ámbra és pézsma.
Eau de Parfum spray.

norci

2013. június 12.

Elsőre kissé bizarr, mintha egy jaguár ugrana ki a fiókból.
Ha még konkrétabb képzetet kell társítanom hozzá, olyan, mintha egy erdő közepén állnánk, ahol a fák "lopják" a fényt, a bokrok számunkra érthetetlen titkokat suttognak, a hőmérséklet 23 fok körül stagnál, mi pedig csak állunk átszellemülten és hallgatjuk a fakopáncsokat. A kép szélén elsuhan egy őz vagy egy róka. Ez a parfüm egy szeletet nyújt át ebből az erdőből.
Engem egyébként nagyon nyugtat, relaxál, szinte kisimulok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

Elsőre kissé bizarr, mintha egy jaguár ugrana ki a fiókból.
Engem egyébként nagyon nyugtat, relaxál, szinte kisimulok tőle.

lolka75

2013. január 26.

Karácsonyra kaptam egy üveggel. Első próbálkozásra csak a tömény pacsuliillatot éreztem, picit szomorúan konstatáltam is, hogy ez túl sok lesz nekem, és hiába, ajándékba kapott kölni nem minden esetben jön be... Aztán eltelt egy-két óra, a pacsulifelhő szépen fokozatosan elenyészett és maradt valami egészen finom, decens sötés virágillat, valami, ami nagyon szexis, de egyáltalán nem tolakodó. Nem púderes, nem öreges, nem gej. Karakteres, ragaszkodó (másnap reggel is éreztem), de nem tolakodó. Nem tudok mást mondani, egész egyszerűen ez egy pimasz illat, nem a cicalányoké, kell hozzá bátorság. (A páromnak is nagyon bejön, centiről-centire nyomul az illatra.:)) 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.