Juliette Has a Gun

Ár:   25 000-34 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2018. november 6.

Ár:   25 000-34 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Romano Ricci legújabb pimasz húzása: sikító erotika egy minimalista és allergénmentes parfümben, amelyet egyetlen alapanyagból alkotott. A Cetalox erőteljes, animális, ámbrás jegy, amely meleg, élő mélységet és tartósságot mesél el viselője bőrén. Ez az egyetlen összetevője ennek a parfümnek.

Ajándék - Juliette Has a Gun Not A Perfume
Ár: Ajándék 6.000 Ft fölötti vásárláshoz , Eladó: KezdoManias
Állapot: Kb. 1 - 1,5 ml lehet, Helyszín: Budapest, fizetés: Ajánlott levélként vagy foxposttal (a szállítást az ár nem tartalmazza)
Juliette Has a Gun Not A Perfume fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Miza123

2022. február 22.

Vártam a tiszta levegő és a hóesés illatot, amit Zólyomi Zsolt mindig elmond ha erről az illatról beszélt, és nekem nem jön át sajnos. Édes kis púderes illat, de van benne valami zavaróan szúrós is.
Minden esetre izgalmas, hogy más parfümök alá is lehet fújni, úgy még kísérletezek vele kicsit, és az ötletet is értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 22.

marilyn

2021. december 13.

Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam, de sajnos számomra nagy csalódás :( felfújáskor orrbavág egy számomra rossz emléket idéző szúrós illattal, utána átváltozik bőrközeli, jellegtelen édeskés illattá. Közepesen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 13.

manobeka

2021. november 12.

Szerintem tisztára Dolce&Gabbana Ligh Blue parfümnek az alapjegye, mindenféle gyümölcs nélkül.Nagyon érdekes..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 12.

Mezterke

2021. október 9.

Mindössze 1 hét telt el, hogy a “NICHE” parfüm fogalmával találkoztam.
Óvatos kezdésként ezt szereztem be elsőként.
2 nap fújkálás után teljesen azt hozta amit vártam: “NEM EGY PARFÜM”.

Amikor fehér ágyneműt vagy ruhát mosok, sok-sok mosószerrel, hogy kijöjjenek a foltok, majd erős gőzzel vasalom és felszáll az illatos gőz…Na ez az illat!
Ezt nálam 30 perc után hozza, mikor elkezd mélyülni, melegszik eleget!
Tisztának, unikálisnak érzem magam tőle, szagolgatom a csuklómat is (oda is fújok nem csak nyakra), tetszik.
Illata kitart 4-5 órát de nekem 2-3 órán túl bőrközeli.
Tiszta szép balanszos mosoda!
Szeretem!
4 csillag, de csak azért mert picit elsőre többet vártam az új mániámtól…;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 9.

Mindössze 1 hét telt el, hogy a “NICHE” parfüm fogalmával találkoztam.
Óvatos kezdésként ezt szereztem be elsőként.
2 nap fújkálás után teljesen azt hozta amit vártam: “NEM EGY PARFÜM”.

Ezt nálam 30 perc után hozza, mikor elkezd mélyülni, melegszik eleget!
Illata kitart 4-5 órát de nekem 2-3 órán túl bőrközeli.
Tiszta szép balanszos mosoda!
Szeretem!
4 csillag, de csak azért mert picit elsőre többet vártam az új mániámtól…;)

Reddiamond

2021. október 2.

Nekem azt mondták a parfümériában, hogy ez mindenkinek a saját illatát erősíti fel. Nagyon kíváncsivá tett, így kipróbáltam. Azóta több óra eltelt, de még mindig intenzíven érzem a csuklómon azt az egy fújást. Rajtam púderes édeskés illata van, semmi extra, de kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 2.

Tig

2021. szeptember 5.

Többszöri tesztfújás alapján kifejezetten tetszik magamon. Nagyon bőrközeli rajtam, de sokáig érezhető. Kissé édes-kissé állatias-kissé szantál szerű (de szúrósság nélkül)-kissé műanyag vájling szerű. Ez egy elég őrült kombó, de rajtam működik. :) Kevés parfümöt kedvelő páromnak is tetszik rajtam. Nem szereznék be egy üveggel emiatt, de kifejezetten érdekes illat és tetszik, hogy tekeri az agyam a klasszikus illatjegyek és műanyag edény közötti asszociációkkal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

bnory

2021. július 28.

Nem ismertem, csak olvasgattam róla, puszta kíváncsiságból rendeltem egy mintát. Döbbenten állok azelőtt, hogy milyen semmitmondó és hogy mennyire hamar elillan. Rendben van, hogy bőrközeli illat, de 1-2 óra után szószerint semmit sem érezni belőle. Ebben az árkategóriában az ember várna valami pluszt, de ez gond nélkül beállhatna a kommersz illatok közé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 28.

brizsitte

2021. április 20.

Először Zólyomi Zsolt parfümőr oldalán találkoztam vele, megfogott a leírása, olyan igazán különlegesnek tűnt. Aztán megláttam az árát: 100 ml 49.000 Ft!!!! Aztán szívroham. Aztán csalódottság, hogy ez is egy olyan dolog lesz, ami után mindig csak vágyakozni fogok. Aztán pár nap múlva bementem a Notino Arénába átvenni a csomagom, aztán ott megláttam ezt a kis csodát, aztán oda mentem, aztán magamra fújtam, aztán reménykedtem, hátha nem fog tetszeni és megszűnik a vágyakozás, aztán jaj a fenébe is, de nagyon tetszett, oda és vissza voltam, aztán megláttam az árát, 100 ml 25.000 Ft, aztán megvettem, aztán haza vittem, aztán azóta Szerelem! :- )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

KezdoManias

2021. február 16.

A poluláció azon 0,0000001%-ához tartozom, akik valami miatt nem igazán kedvelik a parfümöket. (Pedig mennyit olvasgatok itt a témában...) Ennek a magyarázata leginkább az lehet, hogy valójában azt szeretem, ha az illat mindvégig ugyanaz marad, amit először érzek. A legtöbb parfüm változik idővel, és a lehető legritkábban tetszik a különböző szakaszok mindegyike.
Ennél az illatnál viszont nincs bizonytalanság, nincs kilengés, nincs változás - csak a stabilitás. Napközben is ugyanazt a kicsit szúrós illatot érzem magamon, mint amivel reggel indítottam. Köszönet érte, Romano Ricci:)

U.i.: párom véleménye ez volt, amikor bemutattam neki a kis fújós szerzeményem: nem véletlenül használnak többféle illatot egy kompozíció megalkotásához... :) :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Zsozsyna

2021. február 12.

Imádom a friss uniszex illatokat. Ő is ilyen , viszont alig érzem sajna. Csuklóra szorított orral szimatolom és kerdezem tőle, hogy hol vagy??? Létezik hogy rajtam olyan mint a baccarat? 🤨

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Ambroxan

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.