Juliette Has a Gun

Ár:   25 000-34 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2018. november 6.

Ár:   25 000-34 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Romano Ricci legújabb pimasz húzása: sikító erotika egy minimalista és allergénmentes parfümben, amelyet egyetlen alapanyagból alkotott. A Cetalox erőteljes, animális, ámbrás jegy, amely meleg, élő mélységet és tartósságot mesél el viselője bőrén. Ez az egyetlen összetevője ennek a parfümnek.

Juliette Has a Gun Not A Perfume (Fújósok)
Ár: Leírásban , Eladó: oaxaca
Állapot: Frissen fújt, Helyszín: --, fizetés: Utalás+posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Aranyvacak

2015. november 16.

Nagy szerelem, de kicsit sajnálom, hogy az orrom hamar vak lesz rá. A tartósságával nincs baj, a sálamon napok múltán is érezni, sőt a szekrénybe tett kardigánon hetek múlva is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 16.

biusjj

2015. szeptember 21.

Mintát próbálgatom néhány napja, és engem teljesen elvarázsolt. Hihetetlen a tartóssága 1 pici csepp bőrön több mint 12 órán (!!) át érződött! Pár óra után rólam minden elillan, de ez ott marad. Bőr közelinek mondanám, nem vág arcon, nem tolakodó, kellemesen körbeleng. Rajtam enyhén púderes, virágos, felfújáskor picit citrusos. Kell!

Upd.: Ajándékba megkaptam, mondanom se kell mennyire nagy volt az öröm!!! Imádom!! Nagyon tartós, főleg bőrön és jönnek a bókok is!! Kellemesen körül ölel egész nap néha meg megcsap az illata, huuuu de nagyon jó!!! Aláfújtam az Anywaynek és megdobta rendesen a tartósságát. Más illat alá még nem fújtam de idővel azt is kipróbálom! Egy szó mint száz: millió csillag ***************

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

tatantix79

2015. január 28.

Azzal kezdeném, hogy az én bőröm nem megbocsátó, sőt! Kifejezetten szigorú, ha illatról van szó! Megkaptam a kis mintáimat és ez volt az első, amit magamra szórtam. Nekem azonnali csoda volt! Igen, szintetikus. Igen, egyszerű mint a gémeskút. Az én bőröm viszont két kézzel kapkod a pici üvegcse után és hangosan követeli vissza az illatot, már csak egy egész pici van belőle. Egyszerű, tiszta, hívogató, de nem tolakodó. Tisztán "piszkos", mint egy hófehér fehérneműbe bújtatott, ám alaposan feltüzelt menyasszony. :)
A férjem megjegyzése: "Mi ez? Nem dugult be az orrom tőle, megtarthatod." :D Tőle ez dícséretnek számít.
Tőlem pedig ötöst kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 28.

Tőlem pedig ötöst kap.

absinth

2015. január 15.

Mintám van belőle, biztos nem venném meg. Erotikát, na azt én se érzek. Igazából mást sem nagyon. Felvitel után van vmi szúrós, vegyszer-szerű szag kb. 10 percig. Utána akárhogy szagolom semmi. Érdekes viszont, hogy a Narciso Rodriguez EDP alá felvíve nagyon jót tesz neki, kissé megvadítja. csak ezért 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

elfi777

2014. november 24.

Olvasom a fenti leírást: sikító erotika, és valóban az. A '80-as évek sikoltó erotikája, amikor a munkásember hazatér, és a nemrég asszonynevet kapott barátnő - immáron feleség - meleg étellel várja őt, majd néhány falat után egymásnak esnek az ebédlőasztalon, friss házasokhoz illően:))
Nem, ez egy félreértés. Ha erotika, akkor az egy retró változat, a félmeztelen női képes zsebnaptárok erotikája ez. Korábban írta valaki, hogy a DG Light Blue-ja hígítva, és bólogatva értek egyet. Olyan, mintha egy kivájt csonthéjas citrusféle kitikkadt héját szagolgatnám. LB hasonmás, mintha azt fújtam volna, legyengített verzióban, drága fehérneműs csábító helyett egy olcsó neylonruhás nőt látok magam előtt, neylon fehérneműben. (1980 körül elment volna, nagyon is, de most.. nagyon nem).
Kettes, mert ha mélyet szippantok kissé érzek a citrus alatt valami fűszeres beütést, de ez így egyben igen gyenge. Sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 24.

Aquariusgirl

2014. október 17.

Addig-addig olvasgattam az elragadtatott véleményeket JHG-król, hogy rendeltem kettő!! darab (hogy egy darabig el legyek látva ezekkel a csodákkat) Discovery kit-et. Remegve bontogattam a gyönyörű borítékocskákat és vártam az extázist. Ami nem jött........... és azóta sem. A kollekció szerintem agyon hypolt és túl árazott. de nagyon-nagyon!!! Ami nekem külön furcsa volt: a jelentős különbség a hatóidőben. Némelyik kb 10 percig volt rajtam érezhető, másokat úgy kellett levakarni magamról. Pozitívumként említeném, hogy - az illatkarakterek különbözősége miatt - majd minden korosztály megtalálhatja közülük a megfelelőt.
Számomra a kilenc mintából kapásból három vállalhatatlan volt: Citizen Queen, Midnight oud, Vengeance extreme. Tőlük a kézfejre fújás és - némi kínkeserves várakozás után (hátha majd a leszáradáskor érzem, amit kellene) - súrolós kézmosással szabadultam meg.
És akkor róla: szinte hihetetlen, hogy az előttem szólók áradoznak a tartósságáról, mert rajtam - nem vicc - 5 perc a hatóideje!!!! És sehol a dög, sehol az erotika. Pedig nagyon vártam rájuk ám. Ehhez képest fincsi aquás tisztaságillat. 5 percig. Ennyi pénzért, nagy csalódás lett volna, de így, hogy csak mintát rendeltem, nem bánkódom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 17.

Frillies

2014. október 12.

Szintén meglepetés az Anyukámtól! (Ma nagyon jó napom van!) :)
Először pár hónapja találkoztam ezzel az illattal, csak egy fújás a csuklómra hajas boszim jóvoltából és vártam, h mitől is olyan különleges. Elsőre D&G Light Blue, az meg annyira nem nagy durranás Nekem.
Teltek az órák, mentek a kézmosások és igazából azt vettem észre, h egész délután és este hozzáragadt a nózim a csuklómhoz! Hohó, mondom, ez azért valami többet tud, valamit rejteget és nagyon szeretné, h megfejtsem!
És ma, hónapok után, mindenemen érezhettem, élvezhettem, de nem tudom megfogni, megfejteni még...!
Valami sikít benne az biztos, idővel tudni fogom, h mi!
Olyan illat, amit ÉLVEZ az ember viselni, - lehet, h mégis az erotika, ami ennyire kiabál benne?!

Ud: A franc se érti ezt a nem parfümöt. Komolyan foglalkoztat a dolog és szerintem ebben rejlik a nagyszerűsége!
Ha síkít is benne valami az biztosan nem az erotika, legalábbis Nekem nem, ahhoz kellene némi édesség, füstösség. Az első lelkes pár nap után arra gondoltam, h minek akartam Én egy hétköznapi játszóruhás illatot, de azért derék voltam és fújtam ha kellett, ha nem. Olyan jól sikerült ez az erőltetett locsolgatás, h nem bírok létezni nélküle.
Éreznem kell miután felkelek reggel, fürdés után, indulás előtt, érkezés után, lefekvés közben...mindig. Én még életemben nem vettem 2x ugyanolyan parfümöt, ennél sokkal fegyelmezetlenebb vagyok, de Ő jönni fog, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 12.

Szintén meglepetés az Anyukámtól! (Ma nagyon jó napom van!) :)
Valami sikít benne az biztos, idővel tudni fogom, h mi!

galagonyanya

2014. szeptember 22.

Hiába próbálom, nem és nem és nem értem:( Rám semmiféle hatást nem gyakorol, semmilyen sikító erotikát nem érzek. Egyszerűen a jellegtelen semmi. JHG-ból elég volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

x

2014. szeptember 15.

Hát ha mást nem is, a névadást eltalálták. Rajtam ez azt produkálja, mint egy csepp Light Blue egy vödör vizben. Vagy ennyire anozmiám van erre az összetevőre? Érezni érzem, halványan, bőrközelben, akár félóráig is. Nem intenziv, de kitartóbb, mint gondoltam. Ok, azért meg kell hagyni, kibír több mint egy órát.
Nemsokára érkezik a mintacsomag, remélem, a többi illatuk a remekül eltalált nevekkel és üvegekkel nem okoz majd csalódást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

henmar

2014. augusztus 18.

R. R. egy zseni! Nem találom a szavakat.... Citizen Queen "alá" fújva pedig... ki kell tenni a 18-as karikát! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Ambroxan