Juliette Has a Gun

Ár:   25 000-34 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2018. november 6.

Ár:   25 000-34 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Romano Ricci legújabb pimasz húzása: sikító erotika egy minimalista és allergénmentes parfümben, amelyet egyetlen alapanyagból alkotott. A Cetalox erőteljes, animális, ámbrás jegy, amely meleg, élő mélységet és tartósságot mesél el viselője bőrén. Ez az egyetlen összetevője ennek a parfümnek.

Ajándék - Juliette Has a Gun Not A Perfume
Ár: Ajándék 6.000 Ft fölötti vásárláshoz , Eladó: KezdoManias
Állapot: Kb. 1 - 1,5 ml lehet, Helyszín: Budapest, fizetés: Ajánlott levélként vagy foxposttal (a szállítást az ár nem tartalmazza)
Juliette Has a Gun Not A Perfume fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

cattitude

2018. november 1.

finom a bőrömön, nem tudom abbahagyni a szagolgatást, ha kifújom, de ez inkább valami nagyon kellemes altatós parfüm, nem erotikus - vagy csak simán én nem vagyok az? de nem baj, ha szexire vágyom, akkor arra úgyis ott a Lush - Lust, 100%-os komfortosság érzésére meg ez.

update: asszem jó ~40 használat után megértettem, mi a szexi ebben az illatban. tuti újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

angelina69

2018. október 31.

Miközben a elkezdem a véleményem írni, óhatatlanul felnézek a marketingesek által megírt rizsára. Erőteljes, animális, sikító erotika... Hát nem. Rajtam biztosan nem. Lehet, hogy a klimax miatt lecsökkent ösztrogén szintem az oka, de rajtam nem hozza a leírtakat. Pedig oltári kíváncsi voltam, mit tud egy ilyen csodaparfüm, melyet az egyén bőrkémiája alakít. Mit is? Kb. 80%-ban Omnia Crystalline Edt. Tisztaság illat, ápoltságot sugall, visszafogott, kellemeske. Leszáradásában kicsit a frissen szelt uborka illatára emlékeztet. Nem tartom nagyra mint alkotást, de az biztos, hogy aki megalkotta ezt a rafinált vegyületet, és ilyen jól el tudja adni... hát nem semmi. Egyébként bárhol, bármikor hordható. Sajnos, csak átlagos tartóssággal bír. Ajándékba kaptam rendelés mellé, és ugyebár nem nézzük a fogát. Megrendelni nagy kiszerelésben (egyszerűen nem éri meg) tuti nem fogom. Azt majd megteszik a sznobok. Ja, a páromra semmilyen hatással nem volt. Ennyit a sikító erotikáról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 31.

Kangaroo89

2018. október 31.

Egyszerűen imádom. De tényleg. Nagyon sokáig gondolkodtam rajta, hogy valóban egymáshoz tartozunk-e, mert azért egy elég megosztó illatról van szó, és nem is olcsó. Ám egyszer csak akciósan rátaláltam, és azóta is igaz szerelem. Tény, amint az a nevéből is látszik, hogy ez nem egy parfüm. Ez tényleg egy alkotás. :) Így nem is szabad ugyanazt várni tőle, amit egy átlagos tucatparfümtől, ennél itt sokkal többről van szó. A titka abban rejlik, hogy az ember szinte nem is érzi magán, csupán mindenki megjegyzi körülötte, hogy milyen finom illata van...tőlem rendszeresen meg szokták kérdezni mi ez. És nagyon érdekes, például edzés közben még intenzívebb lesz az illat, tényleg "együtt él a viselőjével". Tőlem 5 csillagot kap. Még az Anyway illatnál is jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Bogyóka

2018. október 30.

Szegény. Kapott hideget, meleget... Sosem próbáltam volna ki, de kaptam egy 5 ml ajándékba egy barátnőmtől. Nem szeretem a "csíkhúzó, nagyágyú, cukormázas pralinés maszlagú" parfikat. Nem az én véleményem lesz az etalon, de nekem bejön ez a parfüm. A Light Blue-ra hajaz részben valahol, magamon azt veszem észre, hogy egy kellemes bőrközeli leszàradàst tart folyamatosan. A LB szerettem volna, de olyan kesernyés, maszkulin lett rajtam, hogy nem esik jól viselni. Őt pedig annál inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

Pamador

2018. október 20.

Egyszer már próbálkoztunk. Semmi... Tegnap magamra fújtam. Aztamacska- mondom magamban, de bitangul ismerős. Ja. Az imádott Bvlgari Omnia, amit sok éve használtam. Namost hiába szeretett illat, ez felidegesített. Mást vártam. Azért kap 3 csillagot, mert a tartóssága nagyon jó, késő este is éreztem, és egyébként finom illat, de mégsem ezt vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 20.

tigerkid

2018. október 16.

Ez a parfüm szórakozik velem. A N cég mintát adott belőle, így kezdtem használni. Ezután vettem egy 10 ml-s fújósban, és nagyon megtetszett. ...már ha éppen érzem. Szórakozik velem, mert a kifújáskori illatot szeretném érezni lehetőleg órákon át, de van, hogy 5 perc múlva már semmi... Mindemellett van, hogy megjegyzik milyen jó illatom van, közben én nem érzem. Az ambroxan szerelmese vagyok, de a parfümőröknek azt kellene elérniük, hogy tartós legyen.
Maga az illat semmihez sem hasonlítható, különleges, bársonyos, lágy, simogató. Napközben vissza-visszatér. És pont ez az, amitől az ember vágyik rá. Rejtélyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 16.

GNóri

2018. október 9.

Rajtam egész jól érezhető, sőt, még azt is mondanám, hogy finom, viszont olyan, mintha a Citizen Queen lightosabb, lebutítottabb verziója lenne, így számomra teljesen felesleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

mariann33

2018. október 7.

Bocs,de akkor mi ez ha nem parfüm??
Nagyon jó ötletnek tartom a névválasztást,több okból is,a negatív vélemények választ is adnak az egyikre:)csak arra lennék kíváncsi,hogy akinek tetszik,mit szól a nevéhez?Bennük talán az ötlik fel,hogy ez tényleg nem parfüm hanem egy csoda!Tényleg jó a névválasztás,játékos:))
Juj mennyi olyan lötyi van ami tényleg NEM parfüm!
Ez egy nagyon nagyon kellemes,az az igazi tisztaság illat,szinte "roppanni"hallja az ember a frissen vasalt ruhát,legalábbis erre asszociálok mikor beleszippantok a fújósba amit Nikitől kaptam:)
Hálás vagyok érte,mert már csak a neve miatt is kíváncsi voltam rá,nem túl sok JHG illatot ismerek,egy sem volt egyedi,talán nem jókat próbáltam..de azt kell mondanom,hogy a tetszése ellenére,egyediséget ebben sem látok,mert a Light blue előbb született,és bizony rajtam arra hasonlít,igaz Montale Soleil Caprija is,és ha már így összehoztam e három illatot,a Montale volt a legtartósabb.
Mind ezek mellett vagy ellenére,pár napig komolyan gondoltam a megvételére,mert egy ilyen jellegű/típusú parfümje,minden nőnek kéne hogy legyen,még akkor is,ha nem ezt az illattípust kedveli parfümként,mert ez lehet akár a bőre,a ruhája,egyszerűen a komfort illata.Na nekem ezt jelenti hogy "nem parfüm".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

Bocs,de akkor mi ez ha nem parfüm??
Juj mennyi olyan lötyi van ami tényleg NEM parfüm!

bettina.tarin

2018. október 7.

Semmi illatot nem érzek amihez tudnám hasonlítani. Alig érzek valamit, ez tényleg nem egy parfüm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

VickyV

2018. szeptember 25.

Ez nálam egy hatalmas nagy kérdőjel. Nem tudom egyszerűen hova tenni. Én is mintát rendeltem belőle netről (ebből két millist, és együttérzésem az eltörött üveg gazdájànak, nálam a she woodos minta törött el, amit ugyaninnen rendeltem). Szóval magam sem tudom, tetszik-e vagy nem. Semmihez sem tudom hasonlítani, rajtam hamar kb úgy érzem, felszívódik, ruhámon viszont mintha napokig megmaradna. Az a helyzet, hogy sajnálom kifizetni az árát, mert annyiért már tényleg olyat veszek, ami nagyon IGEN. Ezt szívesen tesztelgetném más illatokkal, mert több helyről is hallottam, hogy az ambroxán erősíti más összetevő illatát. Ezt a kis mintával egyszer próbáltam és működött, aztán a projektet lazártnak minősítettem:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Ambroxan

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.