Juliette Has a Gun

Ár:   25 000-34 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2018. november 6.

Ár:   25 000-34 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Romano Ricci legújabb pimasz húzása: sikító erotika egy minimalista és allergénmentes parfümben, amelyet egyetlen alapanyagból alkotott. A Cetalox erőteljes, animális, ámbrás jegy, amely meleg, élő mélységet és tartósságot mesél el viselője bőrén. Ez az egyetlen összetevője ennek a parfümnek.

Juliette Has a Gun Not A Perfume (Fújósok)
Ár: Leírásban , Eladó: oaxaca
Állapot: Frissen fújt, Helyszín: --, fizetés: Utalás+posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Lanett

2018. augusztus 25.

Jöttem megvédeni Őt. Számomra nagy szerelem. Pedig nem indult jól a kapcsolatunk. Notinon kaptam ajándékba belőle egy fújóst. Papírra fújva megállapítottam,hogy egy jellegtelen semmi. Aztán másnap bőrre fújva aznap délután megtörtént a csoda. Úgy vettem észre,hogy követi a hangulatomat is,mindig más arcát mutatja az illat. Egész nap kitart az a két fújáa. Meg is rendeltem egyből a márka honlapjáról a nagy kiszerelést. Szerintem hosszan tartó kapcsolat lesz a miénk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

RitaL

2018. augusztus 25.

Ennek olyan szaga van, mint a fröccsöntött műanyag játékoknak. Gratulálok a zseniális trollkodáshoz, nagyra értékelem, de parfümként ez... hát, nem parfüm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Bernus

2018. augusztus 23.

Rajtam egy az egybe D&G Light Blue

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Rajtam egy az egybe D&G Light Blue

Verona5

2018. augusztus 18.

Milyen erotika??? Hát ez rajtam egy halovány nagy semmi! Tényleg nem parfüm! Ő a harmadik JHG, amivel kísérleteztem, de egyik sem jött be - erőtlen, alig-rózsácska valamik. Asszem tovább nem fogok velük kísérletezni, van még tömkeleg, igazi, kipróbálásra való illatkomplexum ebben a földi univerzumban, amik még várnak rám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

citromalma

2018. augusztus 9.

Maga az illat tökéletes. Tisztaságnak tisztaság, de nem unalmasan, egysíkúan, hanem folyton változóan, olyat produkál a bőrömön, amit semmi más.
Alapvetően minden illat púderesedik rajtam, bár az ilyen karakterű parfümöket szeretem, keresem, és szerencsére az ilyen összetevők is erősödnek fel rajtam.
Ahogy nála is. Tiszta, meleg, púderes, de nyáron sem zavaró, tolakodó.
Ha lenne bármilyen tartóssága, erőssége, szinte nem is használnék mást.
Tudom, hogy egy idő után az ember orra hozzászokik az illathoz, mégis, más parfümöket ha nyomokban is, de szoktam érezni a nap végén is magamon.
Vele az a problémám, hogy most a nyári melegben alig érzem, télen akkor nyoma sem lesz? Persze lehet, hogy más érzi, csak én nem :)
Ettől függetlenül a "sikító erotika" cseppet sem túlzás, és a használata függőséget okoz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Ahogy nála is. Tiszta, meleg, púderes, de nyáron sem zavaró, tolakodó.
Ha lenne bármilyen tartóssága, erőssége, szinte nem is használnék mást.

silver

2018. július 23.

Elhamarkodottan véleményeztem az előbb. Papírra fújva szinte semmi szaga, frissen a bőrre fújva egy enyhe "tiszta, de régóta a szekrányben álló ágynemű"-ként tudnám jellemezni, és kell neki egy kis idő, de tényleg életre kel! Nagyon elemi, dögös, és egyben tiszta, varázslatos. De tényleg várnom kellett egy kicsit (fél órát? órát? legközelebb jobban odafigyelek), hogy előjöjjön belőle ez a mélység. Nagyon tetszik, pedig egyáltalán nem számítottam rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

gangix

2018. július 20.

Van néhány nagyon meggyőző Juliette számomra (Anyway, White spirit, Sunny side up), ezért nagy várakozással próbáltam ki a NAP-ot is. A Cetalox és én hidegen hagyjuk egymást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

HDR

2018. július 15.

Ez annyira NOT, hogy en alig ereztem belole a bőrömön bármit is pedig nem egyet fújtam magamra. Az a halovány valami egy enyhe tisztaságillat (lenne).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

karaibrahimgil

2018. július 8.

Félve próbáltam ki a mintáját este, zuhanyzás után. Tartottam attól is, hogy csalódni fogok, ahogy kicsit attól is, hogy váratlanul előbújuk belőlem a szexi dög. Nos, valami olyan történt, amire nem számítottam. Szerelem volt első szaglásra, és már éppen feladtam volna egy "keresem"-hirdetést, amikor hirtelen ismerősség-érzet fogott el. Ez a (nem) parfüm rajtam egy az egyben a régi kedvencem, a Bvlgari Omnia Crystalline-ja! Ez az egyedüli illat, amit közel 10 éve ugyanúgy imádok, és felfoghatatlannak tartom, hogy én, aki nem különösebben vagyok oda a citrusos jegyekért, miért érzem a citromot ezen és Juliette-terméken egyaránt. Arról nem is beszélve, hogy az Omnia elméletileg nem tartalmazza a Not összetevőjét...
Varázslat? Vagy szemfényvesztés? Fogalmam sincs, de hamarosan be kell szereznem egyet belőle.
Update: Nem hagyott nyugodni a notinos minta, ezért beszereztem egy parfümériás példányt. Le kell vonnom egy csillagot, ugyanis hiába fújom mindenhová, nagyon rövid idő alatt elillan, és csak akkor tör elő több óra után, még ha másodpercekre is, amikor megizzadok. Elég furcsa, főleg hogy amúgy a webshopos mintában bíznék kevésbé: mégis az bizonyult tartósabbnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Vinike

2018. július 8.

Ajándékba kaptam egy 2ml-es minta ici-pici maradékát. Nagyon kíváncsi voltam erre a nemparfümre, sokat olvastam már a csodamolekulákról.Komolyan el sem hiszem, de egyetlen csepp több mint 12 órán át illatozott rajtam. Sosem hittem azoknak a leírásoknak amikben az szerepelt hogy fürdés után is érezhető maradt az adott illat. Velem ez még soha nem fordult elő...eddig. És hogy milyen az illat? Fogalmam sincs...valaki azt írta róla, hogy olyan mintha ózonba szagolna. Nekem egyetlen szó jut róla eszembe: TISZTA. És nem az öblítős, mosóporos, levegőn száradós tisztaságra gondolok. Olyan frissen, egyszerűen, mégis érzékien tiszta. Lehet abban valami, hogy a bőrön alakul ki az illat, és mindenkin más. lesz a végeredmény. Azon szerencsések közé tartozom, akiken valami hihetetlen szépség lesz. Egy nap gondolkodás után megrendeltem egy 100ml-es tesztert. Ennél szebbet nyárra úgysem találnék. Ha valóban ennyire tartós lesz, akkor az elkövetkező 20-30 nyárra megvan a parfümöm. :DD

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Ambroxan