Juliette Has a Gun

Ár:   25 000-34 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2018. november 6.

Ár:   25 000-34 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Romano Ricci legújabb pimasz húzása: sikító erotika egy minimalista és allergénmentes parfümben, amelyet egyetlen alapanyagból alkotott. A Cetalox erőteljes, animális, ámbrás jegy, amely meleg, élő mélységet és tartósságot mesél el viselője bőrén. Ez az egyetlen összetevője ennek a parfümnek.

Ajándék - Juliette Has a Gun Not A Perfume
Ár: Ajándék 6.000 Ft fölötti vásárláshoz , Eladó: KezdoManias
Állapot: Kb. 1 - 1,5 ml lehet, Helyszín: Budapest, fizetés: Ajánlott levélként vagy foxposttal (a szállítást az ár nem tartalmazza)
Juliette Has a Gun Not A Perfume fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Liliom777

2018. május 29.

Naggyon jó! Hihetetlen ez az édeskés púderes, különleges bőr illat. Magamat is jobban megismertem és örülök szívből, mert amit belőlem kihozott, az egyszerűn csoda! Tartós, csupa-csupa szuperlatîvusz! Liliom has a gun!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 29.

Burya

2018. május 18.

Most először jártam úgy, hogy egyáltalán nem érzem helyesnek a csillagozást. Egyszerűen azért, mert fogalmam sincs, mit értékeljek rajta. Az illatát? Kézenfekvő lenne, hiszen ez egy parfüm. Vagyis... hát pont ez az, hogy mégsem parfüm. Kifújtam és összezavarodtam. Igen, van illata, de minimális, alig-alig érezhető. Ici-picit citrusos, inkább édeskés illat, egy nő illata, a bőréé fürdés után, mikor még semmi illatszerrel nem keveredik a belőle áradó természetes illat. Ha parfümként kéne értékelnem, 1 csillagot kapna, de ez roppant igazságtalan lenne. Mert az igazat megvallva, ha én pasi lennék és ezt érezném egy nőn, meg lennék veszve érte. Pont azért, mert nem egy konkrét illat, hanem olyasmi, ami eggyé válik a viselőjével, és ha működik a kémia, akkor bizony veszett dolgokat indít el a fejekben. Megvenni nem fogom, azt hiszem, én inkább maradok az erőteljes nagyvadjaimnál, de határozottan különleges illatélményként jellemezném. Aki a természetes szépség híve, vagy a párja nem kedveli, ha illatszert visel, ezt bátran ajánlom kipróbálásra. Meg lennék lepve, ha akadna akár csak egy pasi is, aki erre az orrát húzná. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Chrissy

2018. március 8.

Nagyon kíváncsi voltam erre a parfümre, ami nem parfüm :)
Az első tesztelésem alkalmával papírcsíkon szagoltam meg a nagy semmit, mert egy enyhe, alkoholos szagon kívül mást nem éreztem. Az eladó hölgy váltig állította, hogy majd a bőrön jó lesz és fel fogja erősíteni a saját illatom és ezáltal egy teljesen egyedi parfüm lesz. Ez nagyon jól hangzott. Velem volt egy ismerősöm is, ő is kapott a csuklójára egy fújásnyit, meg én is. Szépen lassan elkezdett édesedni az eredetileg semmilyen illat, és kicsit krémes-púderes lett. Rajta hamarabb érte el a maximális intenzitását, mint rajtam, ezáltal eleinte azt hittük nem egyforma rajtunk az illat, de aztán ugyanoda kötöttünk ki mind a ketten. Nekem eleinte nem jött be, kicsit citrusos volt, friss tisztaságillat. Aztán a végén, mikor teljesen kiteljesedett mégis jó volt viselni. Ámbrás lett, púderes, édes, de nem cukrosan, hanem kellemesen, még mindig egy tisztaságillat szintjén. Viszont érdekes módon ez az illat mégis intenzív. Viszont nem tolakodó, kedves és bújós. És igen, kétségkívül van benne valami erotikus. Olyan szexi csipke fehérneműsen buja, nem bőr/lakk szerkósan.
Ez a fajta erotika elemi. Mint egy harapdálástól megduzzadt, nedves női ajkak...(szemben mondjuk egy szilikontól kemény és hatalmas, szájfénytől tocsogó szájjal, ami mesterkélt erotika)
De nem ez az első, ami eszembe jut róla, ez már csak a többszöri próbálgatás utáni tapasztalat. Eleinte csak azt éreztem, hogy egy nagyon kedves, meleg, ölelnivaló illat, amit mindig tudnék viselni, fejfájósan, nyűgösen, hisztisen, boldogan, felszabadultan...
Fújósban szereztem be, mert nem hagyott nyugodni. Nappalra használtam csak, de aztán annyira nem tudtam betelni vele, hogy fürdés után megint magamra kellett fújnom, és ekkor fedeztem fel, hogy milyen sokoldalú...
Mindenképpen ki kell jelenteni, hogy ez egy nagyon érdekes parfüm. Kétségkívül egyedi. Ezzel a parfümmel kísérletezni kell, játszani vele. És meghálálja a bizalmat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Nagyon kíváncsi voltam erre a parfümre, ami nem parfüm :)

astarta

2018. február 21.

Rajtam is müködik. Vannak parfümök amit locsolhatok magamra, fel sem tünik, ennél a parfümnél már messziröl kérdezte a férjem, hogy mi van rajtam, mert nagyon jó illat, és egész este bújt hozzám és szagolgatott. :-) Pedig magamon nem nagyon érzem, talán melegben egy kicsit, akkor jobban pulzál. Nekem nagyon bejönnek a JHG tisztaságillatú parfümjei.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 21.

Tiziana

2018. február 11.

Hááát... a pasas ( R. Ricci) egy zseni!!! Csakis az lehet, aki képes eladni 30.000-ért a semmit.
Sem kifújáskor, sem a bőrünkön, (ketten voltunk) nem éreztünk semmi említésre méltót.
Kíváncsi voltam a többi illatra is mert az üveg, a design tetszett, felkeltette az érdeklődésemet.
Nekem a többi illat sem állt össze igazi kompozícióvá, nagyon felhígított alapon úszó illatmolekulák jutottak el hozzám.
Lehetséges hogy feltalálták a homeopátiás parfümöt??? Vérszegény nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

Lehetséges hogy feltalálták a homeopátiás parfümöt??? Vérszegény nagyon.

madonna43

2018. január 12.

Többet vártam ettől az illattól. Különleges és egyedi valóban, de nekem nem indítja be az érzékszerveimet, a képzeletemet. Nem ragadott meg, pedig már
úgy két hete próbálgatom a mintát. Teljes kiszerelést én nem vennék belőle, de másnak lehet "ő az igazi", ezért adok négy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 12.

vfejes

2017. november 13.

Nos, számomra ez a szomszéd lány illata volt éveken át, először semmi különös, de amúgy finom. Ahogy mennek az évek és egyre inkább kedvelem a visszafogottabb, rafináltabb illatokat, eljutottam oda, hogy bizony nekem ez kell. Érdekes amúgy, mert az Yves Roche (!😂) orgonás csodája távolról emlékeztet erre és igazán felveszi a kesztyűt a nagyágyúkkal. A felelősség, a munka és a pihenés hiánya sajnos sokszor migrénnel ér véget, és ez az illat még akkor sem zavart soha! Nem tudom miért jellemzik melegnek, sem az erőteljest nem értem. Szerintem egy rendkívül tiszta, elegáns, egyszerű darab, nem tolakodó, mégis abszolút határozott. Nem olcsó ugyan, de én 100 ml-t évekig fogok fújni. Szerintem ő pont olyan, mint Chanel Allure-je, vagy Bvlgari BLV II.-je. Fel kellett nőnöm hozzá :) Ez a karácsonyi ajándékom magamnak.

UPDATE: megérkezett. Valóban igazán rafinált. Nagyon vártam, nagyon. Kifújtam, megnyugvás. 5 perc eltelt: úristen, mi ez a fura? Először a citrusos jegyek keztek el kibomlani, sehol nem érzem az évek óta ismert alapillatot. Eltelt 30-40 perc. Megnyugvás. Igen, ő komolyabb darab. Egy rendes 'parfüm' változik rajtunk, kifújás, leszáradás után, a nap folyamán. Ilyen ijedelmem annak idején az Eternity-vel volt, nem kicsi, mert nem arra emlékeztem évek után, mint ami először orrba csapott. Aztán eltelt fél óra és rendben voltunk. Szeretni fogom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

mona82

2017. október 22.

Mintát rendeltem belőle,nem sokat vártam tőle,de kellemesen csalódtam.Rajtam finom és tartós,bár egyáltalán nem "sikítóan erotikus", inkább bújós,biztonságot adó.Nagyon tetszik az illat de ezt az árat irreálisnak tartom érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 22.

melwin

2017. október 16.

A Not a parfume klassz, érdekes. Nagyon kellemes, rajtam szerencsére működnek az egy összetevős parfümök, de nem tudják felváltani a hagyományos csodás költeményeket. A Molecules-al is így vagyok. Néha szeretem néha nem. Amikor viselem kellemes, de nincs wow érzés. A Not a parfume valahogy emlékeztet a párom illatára és akármennyire is imádom a párom, nem szeretnék olyan illatú lenni, mint ő. Azt rajta szeretném érezni a közelemben. :) Szóval egész üveget biztos nem fogok vásárolni, talán mintát időnként, ha eszembe jut, hogy viseljem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 16.

hulcsi

2017. február 12.

Sajnos erősítem a Light Blue vonalat :( Mivel az nekem semmitmondó, sőt kicsit zavaró, így ehhez sem tudok túl sok jót írni...sajnálom...akartam..anyira különlegesnek tűnt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Ambroxan

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.