Juliette Has a Gun

Ár:   25 000-34 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2018. november 6.

Ár:   25 000-34 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Romano Ricci legújabb pimasz húzása: sikító erotika egy minimalista és allergénmentes parfümben, amelyet egyetlen alapanyagból alkotott. A Cetalox erőteljes, animális, ámbrás jegy, amely meleg, élő mélységet és tartósságot mesél el viselője bőrén. Ez az egyetlen összetevője ennek a parfümnek.

Juliette Has a Gun Not A Perfume (Fújósok)
Ár: Leírásban , Eladó: oaxaca
Állapot: Frissen fújt, Helyszín: --, fizetés: Utalás+posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

MormiOrsi

2017. február 2.

Mintát kaptam belőle, de nekem nagyon bejött ez az illat, illik a bőrömhöz. Nagyon-nagyon régóta keresem már az illatomat és most ennek a mintának köszönhetően találtam meg! Rögtön be is rendeltem a márkából többféle mintát is a Notinoról biztos, ami biztos alapon, de egyik sem tudta überelni a not a perfume-öt! Este is érzem még magamon, igaz nem olyan erős, mint reggel, de én pl az a típus vagyok, aki nem szeret 1km-es illatfelhővel sétálgatni, így nekem ez így tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

Mila1102

2016. december 15.

Látom a Light Blue érzettel nem vagyok egyedül, rajtam is valami ahhoz hasonló illattá válik.
Sajnos.
Régen nagy kedvencem volt Dolce-ék klasszikusa, de mostanság nem bírom elviselni magamon.
Így hát ez a "nem parfüm" sem foglalkoztat tovább, elég volt a fufuból 1-2 fújás ennek eldöntésére.
Mivel legalább erős és tartós kis kreáció, ezért kap egy hármast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 15.

Sajnos.
Mivel legalább erős és tartós kis kreáció, ezért kap egy hármast.

kova

2016. november 27.

Azt hiszem, ezt valaki vagy érzi vagy egyáltalán nem. Szerencsére én érzem:) Teljesen olyan, mint egy finom öblítő, kicsit karcos tisztaságillat, ezt kerestem nagyon már évek óta. Rajtam megszelídül, melegedni kezd, és finom, egy fújást is sokáig érzek:) Szóval nekem nagyon tetszik, csak ne lenne ennyire drága, de ha elfogy a fújósom, be fogok ruházni rá:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 27.

Makk Zsuzsó

2016. november 24.

Ez nekem olyasmi, mint az ultrahang, amit csak a denevér észlel, ember nem. Szinte semmit sem érzek belőle sajnos, pedig nem gyengébb a szaglásom az átlagosnál. Biztos lehet vele játszadozni, más parfüm alá fújni, de én nem vagyok meggyőződve arról, hogy feltétlenül érdemes.
Nem vonom kétségbe Romano Ricci nagyságát, de ez most inkább tűnik trollkodásnak, aminek az eredménye számomra csak egy szimpla blöff. Vagy ez lenne az első placeboparfüm?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

mandarin

2016. október 21.

Minden alkalomra szuper, könnyen viselhető tisztaságillat. Sajnos rajtam egyáltalán nem tartós...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 21.

Tutuj

2016. október 20.

Kis mintát rendeltem belőle. Nagyon felkeltette az érdeklődésemet, hogy mit tudhat egy olyan (nem) parfüm, melynek csak egy alkotó eleme van. Ebből a markából az Anyway az első, amit kipróbáltam és rögtön beleszerettem, így talán túl nagyok voltak az elvàràsaim a Not a parfümmel szemben. Mint egy gyermek karácsonykor, olyan izgalommal bontottam ki a csomagot, alig vártam milyen élményt nyújt majd...
Első reakcióm: jézusom!!! Döbbenet. Szippantás. Döbbenet. Ez meg miii???!!! Többen írtátok, hogy saját bőrünk illatát erősíti fel. Ennek tükrében az én illatom kínai műanyag tornacipő illat, frissen a gyárból. Nem akartam elhinni, hogy ennyi.
Vártam, és vártam, majd újra megillatoltam a csuklómat pár perc elteltével, megváltozott. Az éles műanyag felhang elpárolgott, maradt valami megmagyarázhatatlan vonzalom és ragaszkodás. Kicsit citrusos egész picit fűszeres, tiszta és könnyű. Volt D&G Light blue-m de ez merőben más rajtam.
Ez FEHÉR illat. Igen, talán ez az, ami eszembe jut róla bármennyire abszurd is. Belvárosi lakás, hatalmas ablakok, ágy hófehér párnákkal, paplannal, beszűrődő hajnali fény. A nő, aki most tusolt, mégsem nehezedik rá a tusfürdő illata csak ez a lehellet könnyű, fátyol finomság, ami hagyja őt érvényesülni. A láthatatlan plusz, kis önbizalom. Romano Ricci,nagy csibész vagy!;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

szilva82

2016. szeptember 20.

Kipróbáltam, mert pokoli kíváncsi voltam rá....:)
De minek????
Semmi.
Majd szegfűszeg.....
Majd Light blue.....
Majd szegfűszeg....
Ennyi.
Köszi, nem kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Kipróbáltam, mert pokoli kíváncsi voltam rá....:)
De minek????
Ennyi.
Köszi, nem kell.

Pdrea

2016. szeptember 13.

Parfümrendeléshez csaptam egy mintát belőle. Ma délelőtt óta folyamatosan a csuklómat szaglászom. Ez egy csoda! Hihetetlen, hogy egyetlen összetevő ilyen sokrétegű illattá változik a bőrömön. Úgyhogy már jeleztem is kis családomnak, hogy minek örülnék a Jézuskától! :) Ez lesz a negyedik parfümöm a márkától. Úgy látszik a Juliette has a gun olyan nekem, mint Narcisso Rodriquez. Minden illatjuk passzol hozzám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 13.

szilviakiralyno

2016. augusztus 28.

Ööö.. hát nem is tudom mit is írjak. Mintácskám van nekem is belőle, de engem nem győzött meg. Kapok én pazar illatot nem ennyiért is. Kétségtelen, hogy ez a Cetalox valami olyan hatást kelt, hogy a saját bőr illatát erősíti fel, ami nálam nem volt baj, föld és fa illatom van ezek szerint alapjáraton, de ezért az árért kapok én egy csodás attart is, tradicionális parfümkészítőktől. Arra azért még kíváncsi vagyok, hogy más környezetben, más illatokkal vegyülve milyen illatot fog árasztani, de nem biztos, hogy ezt be kéne mernem vállalni nyilvánosan. Így itthon föld-fa komfort, de semmi több. Emlékszem volt egy olyan parfüm ( márkát már nem tudok mondani, mert szelektív az emlékezetem), ami úgy lett megalkotva - állítólag- mint egy polaroid kép, csak ott illatok játszottak főszerepet, az volt a lényege, hogy kifújáskor semmi nem volt érezhető, de hatása az volt, hogy megkötötte a környezetben lévő illatmolekulákat, és ezt "adta ki magából"... Az is ciki volt, mert ha valaki egy szmogos, kipufogógázas csatornarendszer mellett élne, nem gondolnám, hogy azt szeretné magán érezni.. Na valahogy ez jutott eszembe a Juliette Has a Gun Not a perfume-ről...
Annyi pozitívuma van, hogy legalább erre nem kell gyűjtögetnem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Annyi pozitívuma van, hogy legalább erre nem kell gyűjtögetnem...

Bildiko78

2016. augusztus 9.

Nagyon kíváncsi voltam rá, mintát rendeltem belőle. Fújtam a csuklómra belőle, és semmit sem éreztem, úgyhogy fújtam még a nyakamra is, gondolván ebből baj nem lehet. Kis idő múlva elkezdtem érezni valami, kellemetlen szagot, és egyre erősebben. Annyira zavart, hogy lezuhanyoztam, de nem tudtam tőle megszabadulni, néhány molekula ráugorhatott a hajamra, mert egész éjjel éreztem, és még órákon keresztül erősödött. Reggel hajmosás után múlt csak el. Amit rajtam produkált, azt nem tudom másképp leírni, mint furcsa, rossz szagot. Remélem, hogy nem ilyen a bőröm szaga, amit ez a nemparfüm csak felerősít. A hihetetlen tartósságnak, és a zseniális marketingszöveggel eladott ötletnek adok két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Ambroxan