Juliette Has a Gun

Ár:   25 000-34 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2018. november 6.

Ár:   25 000-34 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Romano Ricci legújabb pimasz húzása: sikító erotika egy minimalista és allergénmentes parfümben, amelyet egyetlen alapanyagból alkotott. A Cetalox erőteljes, animális, ámbrás jegy, amely meleg, élő mélységet és tartósságot mesél el viselője bőrén. Ez az egyetlen összetevője ennek a parfümnek.

Juliette Has a Gun Not A Perfume (Fújósok)
Ár: Leírásban , Eladó: oaxaca
Állapot: Frissen fújt, Helyszín: --, fizetés: Utalás+posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

jns.melinda

2016. július 20.

Egy kis 5ml-es fújós mintám volt belőle. Mikor először megszagoltam, akkor megállapítottam, hogy ez büdös. Végül csak kipróbáltam felfújva és a kedvencem lett. Egy aprócskát meghagytam az üveg alján és azóta már kívánságlistámon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

eveartstar

2016. július 19.

Szintetikus ámbra...imádom!
A "citrusos víz",meg a "clean illat" jellemzés meg sem közelíti a valóságot...ha nincs meg hozzá a bőrkémia. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 19.

Szintetikus ámbra...imádom!

hopihe11

2016. július 14.

Felfújás után egy picit meglepődtem, mert nem éreztem semmit. Aztán egy félóra múlva elkezdtem érezni az illatot. Finom, visszafogott illat, engem a púderessége távolról emlékeztet a pipacsos Kenzo-ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

Ildee35

2016. június 15.

Nálam kizárólag bőrön érvényesül...a ruháimon is marad valami belőle, de közel sem az amit a bőröm áraszt egész nap! Gyönyörű és különleges alkotás! De megértem azt is, aki nem tudja megszeretni. Szerintem kizárólag a bőr kémiája az ami meghatározza, hogy valaki megkedveli-e vagy sem. Nálam sokcsillagos alkotás...és más parfüm alá is használom, ami újabb csodákat eredményez :) Bátran ajánlom mindenkinek, de kizárólag bőrpróba után!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

kiskavics

2016. június 9.

Nagyon hasonlít a Molecule 01-re,az én bőrömön legalábbis.Mindkettőt imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Nagyon hasonlít a Molecule 01-re,az én bőrömön legalábbis.Mindkettőt imádom :)

Heloise

2016. május 30.

A van is rajta ruha (pardon parfüm...) és nincs is tökéletes megfelelője. Szinte egy alkalommal elhasználtam a kis mintát amit kaptam, mert azt gondoltam csődöt mondott a szaglószervem annyira nem éreztem semmit belőle. Friss élménytől vezérelve odahajoltam a páromhoz szerinte ez milyen (hiszen ő az első és legfontosabb véleményező ha rólam és a leendő illatomról van szó). "Jó-jó"..., de mit kellene éreznie merthogy nem érez semmit sem... Max. egyfajta tisztaság illatot vélek felfedezni, ami a Clean illatok sajátossága is csak negyedannyi áron.
Klassz az egy összetevős újító koncepció, a névválasztás tényleg találó, de a JHG márka ezzel az árkategóriájú kis semmiséggel nagyon mellélőtte azt a bizonyos labdát. Aki nem bírja az erős és tömény parfümöket szerintem használjon simán tusfürdőt és dezodort netán testpermetet, árban és tartós illatban sokkal jobban jár. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 30.

Vuk2

2016. május 15.

Nem rossz, de kell neki a meleg idő, vagy ami még fontosabb, a bőr lüktetése, párája.
Nekem túl fás jellegű, hiányzik belőle valami kis virágosság talán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

Nekem túl fás jellegű, hiányzik belőle valami kis virágosság talán.

Marcsi66

2016. április 18.

Éppen az jutott róla eszembe,ha valaki éppen ezzel az illattal kezdi megismerni a márkát.Vajon mit gondolhat?..esetleg vele van a baj,nem képes felismerni és értelmezni amit az alkotó ' sikító erotika néven ' álmodott? Három mintát rendeltem JHG-tól és nálam ez BUKOTT nagyot,a másik kettő szuper.
Tiszta friss üde illat..csipke fehérnemű mosás után,aminek az illata,baromi gyorsan elszáll...,nem érzem hogy parfüm lenne

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 18.

Kardvirág

2015. december 28.

Nálam ez a (nem) parfüm nem ütötte meg a mércét. Olyan kis semmi illat és rajtam nem is tartós. A remek marketing miatt kap plusz egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

Sh4ayoa

2015. november 18.

Mint mindenkinél nálam is van olyan parfüm, ami szinte alig érződik a bőrömön és sajnos ez a Not A Parfüm. Igaz a ruháimon megmarad az illat és mások is érzik rajtam, de én nem. Pedig isteni illata van! Az Iris Nazarena utána a 2. kedvenc illatom. El is fogyasztottam belőle egy 50 ml-s üvegcsével, de mivel a bőrömön én kevésbé éreztem, így nem vettem újra. Bár lehet elcsábulok és beszerzek még egyet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Ambroxan