Juliette Has a Gun

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 8.

Lelőhely:   Le Parfum

A gondtalanság könnyed illata tavaszra, a Romano és Antina Ricci nevéből szőtt szerelmes, pézsmás-fehér virágos romantika parfümje. Narancsvirág, jázmin, rózsa, írisz, ozmantusz, pacsulis ciprusosság a vaníliás csókolózás előtt.

Ár: 1000 Ft , Eladó: manobeka
Állapot: Új,bontatlan, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Fizetés banki utalással,posta,Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Aquariusgirl

2014. október 14.

Addig-addig olvasgattam az elragadtatott véleményeket JHG-król, hogy rendeltem kettő!! darab (hogy egy darabig el legyek látva ezekkel a csodákkat) Discovery kit-et. Remegve bontogattam a gyönyörű borítékocskákat és vártam az extázist. Ami nem jött........... és azóta sem. A kollekció szerintem agyon hypolt és túl árazott. de nagyon-nagyon!!! Ami nekem külön furcsa volt: a jelentős különbség a hatóidőben. Némelyik kb 10 percig volt rajtam érezhető, másokat úgy kellett levakarni magamról. Pozitívumként említeném, hogy - az illatkarakterek különbözősége miatt - majd minden korosztály megtalálhatja közülük a megfelelőt.
Számomra a kilenc mintából kapásból három vállalhatatlan volt: Citizen Queen, Midnight oud, Vengeance extreme. Tőlük a kézfejre fújás és - némi kínkeserves várakozás után (hátha majd a leszáradáskor érzem, amit kellene) - súrolós kézmosással szabadultam meg.
És akkor néhány szó a Romantináról: Nem, nem és nem :-( Kifújáskor nálam is szerelemillat, de csak 1 percig!!! Aztán indul a kavalkád. Rajtam katyvasszá válik. Fullasztóan nyanyás - émelyítően csitris - kommersz keverék. Számomra elviselhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 14.

galagonyanya

2014. szeptember 22.

A kezdeti pár perces romantikus virágillatot hamar felváltja az a fajta kissé fanyar szappanillat, amit elég nehezen bírok elviselni magamon. Szerencsére nem egy tartós parfümről beszélünk. A JHG parfümök szerintem (is) nevetségesen túl vannak árazva és túl vannak lihegve: az egésznek nagyobb a füstje, mint a lángja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Frillies

2014. augusztus 27.

Hűűű!!! Nekem nagyon hűűű!
Kezdésnek elképesztően finom, nőies tisztaság illat, mintha kimostak volna :), majd a leszáradása, főleg, ha víz éri a bőrömet, minden, amit előttem leírtatok a férfias részről..., a fiú emléke, a borotvahab, Nekem jöhet, nagyon-nagyon bejön! Szerintem elképesztően finom illat, főleg amiatt, h ennyire ambivalens, teljesen lenyűgöz!

Ud: Először a szerelemhez kötöttem. Ahhoz, ami férfi és nő között elképesztő szelídséggel kibontakozhat!
Most már nem. Szerelem ez, de talán még ennél is mélyebb.
Ez az illat lesz a legszebb várakozás illata számomra. Várni, h megérkezzen és először megpillantsam és megérinthessem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Hűűű!!! Nekem nagyon hűűű!

Most már nem. Szerelem ez, de talán még ennél is mélyebb.

Pöti

2014. augusztus 19.

Ó az első Juliette Has a Gun parfümöm és nagyon remélem, hogy lesz még másik is a gyűjteményemben. Szinte biztos vagyok benne, hogy ez a kínálat legszelídebb darabja. Néha szükség van nyugalomra, tisztaságra. Nem kell mindig hódítani, harcolni. Ez az illat csodálatosan ölel körbe, megnyugtat, simogatja a lelkemet. Olyan ez, mint a legszebb szerelem kezdete. Amikor még nincs semmi testiség, csak bámuljuk egymást és nem tudunk másra gondolni, csak egymásra. A fehér virágok tisztává, a pézsma pedig nagyon nőiessé teszi. Ilyen illata van a szerelemnek szerintem... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

henmar

2014. augusztus 17.

Számomra van benne valami nagyon zavaró. Kifújás után egy leírhatatlanul finom illat kezd kibontakozni, és egy virágos-friss-édeskés leszáradásra számítok, de sajnos nem így történik... legalábbis az én bőrömön nem. Szerintem a JHG parfümök közül ez a legkevésbé lineáris illat, legalábbis nekem mindig más és más arcát mutatja. Majd tavasszal adok neki még egy esélyt:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

lauran

2014. június 9.

Mennyire igaz, hogy a napszak és a hőmérséklet hatására teljesen átalakulhat egy illat. Nem igazán kedveltem a Romantinát, aztán most a nem túl melegben elővettem, és csodás napot nyújtott nekem: a lágy ciprusosság annyira finoman ölelte körül a rózsát és a pacsulit, hogy elmondhatatlan. Ellenállhatatlanul finomnak éreztem magam. Eddig csak hidegben fújtam a Romantinat, illetve hőségben - csak most a húsz fok körüli hőmérsékletben működött rajtam oly módon, hogy megértsem, mit takar a név és mit akar kifejezni az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 9.

nyarigabi

2014. május 29.

Első pár órában szúrós virágillat, aztán olcsó borotvahab. Egyáltalán nem tetszik. Sajnos úgy tűnik a JHG illatok közül csak az Anyway jön be, a többi nagyon zavaró számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 29.

bellehercegno

2014. május 23.

Őszinte leszek Hölgyeim :) Jók - jók ezek a JHAG illatok,de talán nagyobb a füstjük,mint a lángjuk.Persze az is lehet,hogy túl sokat olvasgattam róluk és így sokat is vártam,de a 9 db-os próbaszettből nekem talán 1 hozza azt,amit elképzeltem.Vagy már megint a bőröm kémiájával van gond.A Romantina határozottan valamelyik régi Gabriela Sabatini parfümre emlékeztet és ezért a megnyilvánulásért most én kérek elnézést :( Finom illat,de közel sem olyan különleges-rajtam-,mint amit az ára alapján elvárnék tőle. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 23.

Svetlana

2014. február 9.

Az én bőrömön egy nagyon erős, férfias illat-mósusz beütéssel, nagyon tartós. Télen tudnám viselni, kicsit a Narcisso Rodriguez parfümre hajaz. Sajnos nem lesz szerelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 9.

Nessy

2013. szeptember 17.

The story is a love story: it's about a young woman visiting Rome. She falls madly in love with a local guy, but leaves within 24 hours so that the love story stays untouched.
Csodálatos, szűziesen fehér virágos, romantikus illat, aminek a pacsuli ad nőies mélységet, amit vetiver erős férfias jegye még jobban kontrasztoz. Olyan mintha egy heves csókolózás után a fiú emlékével és illatával térnénk haza(és ki tudja még milyen szerelem lesz ebből?:). Mennyei!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Antioxidánsok: BHT