Juliette Has a Gun

Ár:   €85 és €110   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: oaxaca, Módosítva: 2019. június 30.

Ár:   €85 és €110
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Fejegy: só

Szívjegyek: orchidea, vanília abszolút

Alapjegyek: tonka bab, pázsma, szantálfa, benzoin

Ár: 2000 Ft/ 5ml , Eladó: Donovanna
Állapot: 5 ml dekant, Helyszín: Budapest XIV., fizetés: személyes átvétel, postázás, csere
Ár: 21.000.- , Eladó: judit0310
Állapot: 50/-48ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes atvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

pomme

2019. május 18.

Egyetértek Asianlover-rel, nem egy új illat ez. Sajnos benéztem a sót (Fragin azt írják), de nem só van benne, hanem sóvirág ezek szerint. Száraz, szantálos-pézsmás vanília sok virággal, reméltem, hogy kicsit olyasmi lesz, mint a Dream Angels Heavenly, csak sósabb verzióban, de nem. Uniszexnek uniszex de nekem nem áll össze az egész. Férjem szerint gyomirtó szaga van és ez az eddigi legrosszabb parfümöm, pedig én aztán hordok az orra alá mindent, de ezt valamiért nagyon utálta :D Szerintem azért ennyire nem durva, de nem lettünk barátok sajnos, maradjunk annyiban :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Asianlover

2019. május 13.

Édesen sós sivatag illat. Idővel megjelenik benne egy aquás, férfiasabb karakter. Én nem találom valami formabontóan egyedinek, inkább úgy érzem, hogy sok más illatból lett összeollózva. De, hát a gyűjteményes művek is kiérdemelték a szerzői jogi oltalmat, miért ne lehetne egy ilyen zsánergyűjteménynek is létjogosultsága?
Érdekesen egyensúlyoz az uniszex határán. Szerintem talán több hölgy fogja választani, mint úriember, Magyarországon legalább is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

oaxaca

2019. május 9.

Megtisztelő, hogy én véleményezhetem először ezt a szépen megkomponált illatot. Nem az, amire számítottam. Első kifújásra virágos illat, amit nem ismertem korábban, ez a sóvirág nyilvánvalóan. Kicsit ezt egy orchideás másik parfümöm illatához tudnám hasonlítani másoknak akik nem ismerik ezt az összetevőt. Én amúgy nem sok “Vanilla Vibe”-ot érzek benne, szóval nem annyira vaníliás. Inkább a vanília egy háttér táncos ebben a kompozícióban. Nem túl édes szerencsére, visszafogott virágos ici-picit sós hatású illat. Később a szantálos-tonka babos vonal lép elő, de nagyon niche parfümökre jellemző visszafogott isteni módon. Amint bejön elfogadható áron a szokásos helyeimre meg fogom venni, de addigis rendelek még 2-3 mintát az oldalukról. Nem JHG rajongóknak is ajánlanám, nem mondanám, hogy bármelyik másik illatukra akár egy kicsit is hajazna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Coumarin, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.